Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná
Tatranská galéria Poprad
História TGVýstavy v Elektrárni TGZbierkový fondLegendarium 2Projekty 2015

Anjel Vianoc

 

 VYHODNOTENIE ANJEL VIANOC 2015 

Grand Prix
Marcel Miškovský, 9 rokov, Lietajúci anjel
ZŠ Francisciho, Poprad

 

Materské školy

1. miesto
Mária Vicianová,
5 rokov, Mesto Anjelov, Anjel Flóra, MŠ Dostojevského, Poprad

2. miesto
Ninka Lorková, 5 rokov, Anjel Vianoc, MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa
Radka Romaňaková, 5 rokov, Anjel môj, MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa
Pavol Timočko, 5 rokov, Môj anjel, MŠ Vsetínska, Stará Ľubovňa

3. miesto
Laura Paločková, 5 rokov, Anjelik so sviečkou, MŠ Dostojevského, Poprad
Linda Uhrinová, 5 rokov, Anjel, MŠ Tehelná, Zvolen

MŠ ceny za kolekcie
MŠ Dostojevského, Poprad
Alexandra Šándorová, Lea Oravcová, 5-6 rokov, Anjeli
MŠ Okružná, Poprad
Samuel Krupa, Mária Krzeminská, Nicol Neher, Jakub Lihotaň, Michal Jurena, Nicol Nehrer, 5-6 rokov, Anjeli
MŠ pri ZŠ Jarná, Poprad
Jerguš Račko, Chiara Vanacká, Natália Švecová, 5-6 rokov, Anjel prianí
MŠ pri ZŠ Jarná, Poprad
Kamila Božoňová, Lívia Zagorová, Nina Pejková, 6 rokov, Krajkový anjel 
MŠ Tranovského, Poprad-Veľká
Nelka Pacanovská, Laura Maghutová, Mária Hujsiová, 5-6 rokov, Anjeli
ZŠ s MŠ Mládeže II., Poprad
Adam Rušin, Martina Guzlejová, Elena Zajdenová, Alex Lihaj, Anabela Kubičková, Daniel Zummer, Andrea Tomajková, Anna Pamulová, Laura Malatinová, 5-6 rokov, Anjeli Vianoc 
ZŠ s MŠ sv.  Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa
Viktória Ilkovičová, Nina Lea Chovancová, 5 rokov, Anjel
ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad
Alžbetka Dlugošová, Karolína Gunárová, Laura Provázková, Zoja Voláková, 5-6 rokov, Anjelska rodina
ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad
Lujayn Ashawish, Timka Bohunčáková, Adamko Bukovina, Danielko Fedor, Natálka Hanáková, Maťko Chupek, Zuzka Jurčíková, Evička Kacviňárová, Bianka Kišková, Karinka Libiaková, Paťko Okolie, Martinko Purdeš, Natálka Polčinová, Dianka Šavelová, Dávidko Šelleng,  Zuzanka Voľanská, 5-6 rokov, Anjelsky spevokol

Čestné uznania
Sofia Hudžiková, 6 rokov, Vianočný anjel, MŠ pri ZŠ Jarná, Poprad
Timea Bohunčáková, 5 rokov, Anjel, ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad

 

 

Základné školy

1. miesto
Renáta Hrušková, 12 rokov, ZŠ Mierová Svit
Kolektív 1. A, 7 rokov, Anjel kníh, ZŠ Komenského, Batizovce
Kolektív 4. A, 10 rokov, Anjel Vianoc, ZŠ Komenského, Batizovce
Zuzka Gerberyová, 9 rokov, Anjel nad mestom, ZŠ Francisciho, Poprad
Natálka Havlíková, 9 rokov, Anjel so zelenou hlavou, ZŠ Francisciho, Poprad
Laurika Horníková, 9 rokov, Anjel s darčekom, ZŠ Francisciho, Poprad
Maroš Raček, 9 rokov, Lietajúci anjel, ZŠ Francisciho, Poprad
Miško Šperka, 9 rokov, Anjel s menami, ZŠ Francisciho, Poprad
Matej Tomusko, 9 rokov, Anjel s rukami, ZŠ Francisciho, Poprad
Maťko Truska, 9 rokov, Anjel s mojim darčekom, ZŠ Francisciho, Poprad

2. miesto
Slavomír Dlugoš, ZŠ Žakovce
Vivien Király, 7 rokov, Anjelik Vianoc, SŠ Letná, Poprad
Natália Langová, 6 rokov, Anjel Vianoc, SŠ Dominika Tatarku, Poprad
Monika Mitríková, 11 rokov, Anjel na bicykli, ZŠ s MŠ Margecany
Miriama Nahalková, 10 rokov, ZŠ Daniela Fischera, Kežmarok
Natália Saturyová, Tričko, ZŠ Komenského, Svit
Daniela Zemianeková, 14 rokov, Sivý Anjel, ZŠ Vagonárska, Spišská Sobota 

3. miesto
Adam Bobuk, 8 rokov, Môj svätý anjel, ZŠ nad Medzou, Spišská Nová Ves
Karin Feteríková, 11.  rokov, ZŠ s MŠ Dostojevského
Ema Jackovičová, 7 rokov, Zazvoň anjelik, SŠ Letná, Poprad
Tatiana Kormaníková, 12 rokov, Jesenný pozdrav anjela, ZŠ s MŠ Vagonárska, Poprad
Júlia Kozlerová, 7 rokov, ZŠ Mierová, Svit
Ema Kriššáková, 7 rokov, ZŠ s MŠ Ždiar
Lea Kriššáková, 8 rokov, ZŠ s MŠ Ždiar
Sofia Smolková, 8 rokov, ZŠ Mierová, Svit

ZŠ ceny za kolekcie
Life Academy Poprad, SZŠ Rovná 
Juraj Ivančík, 7 rokov, Sara Schönwiesnerová, 7 rokov, Daniel Buočik, Jozef Šifra, 8 rokov, Alexander Gálfy, 8 rokov, Nina Markócsiová, 7 rokov, Sara Schönwiesnerová, 7 rokov, Tereza Jurkechová, 7 rokov, Viktória Mešárová, 6 rokov
ZŠ Francisciho, Poprad 
Laurika Horníková, Anjel s darčekom, Natálka Havlíková, Anjel so zelenou hlavou, Zuzka Gerberyová, Anjel nad mestom, Miško Šperka, Anjel s menami, Maroš Raček, Lietajúci anjel, Matej Tomusko, Anjel s rukami, Maťko Truska, Anjel s mojim darčekom, 9 rokov
ZŠ Lúčna, Vranov nad Topľou 
Jakub Dančo, 9 rokov, Smieško, Dianka Novikmecová, 10 rokov, Môj anjel Emma
ZŠ Mierová Svit 
Hudáková, Jurčišinová, Šoltísová, 7 rokov, Vianočné posolstvo
ZŠ Mierová, Svit 
Sofia Smolková, 8 rokov, Sofia Miškovičová, Júlia Kozlerová, Monika Grácová
ZŠ Vagonárska, Spišská Sobota 
Dominika Šlosárová Vločky anjela, Zuzana Chovancová Anjelské vlasy, 14 rokov
ZŠ s MŠ Dostojevského 
Adam Csuvara Anjelis, Katarína Poliaková, Anjel, Marek Želonka, Krídla
ZŠ s MŠ Dostojevského
Aneta Firmentová Sen, 11 rokov, Karin Vilková Nie, 10 rokov, Viktória Alexová Sen, 10 rokov
ZŠ s MŠ Dostojevského 
Nela Luptáková Anjel plameňov, Daniela Murianová Anjel nebies, Tatiana Dávidová, 11 rokov, Anjel módy
ZŠ s MŠ Harichovce 
Slávka Bendíková, Nina Slivková, Milada Duriančíková, Simona Kandríková, Mariana Svatušková, Alexandra Michaleková, Karolína Slivošová, 8 rokov, Mesto anjelov
ZŠ Ing.  Kožucha, Spišská Nová Ves
Branislav Ječim, 10 rokov, Kym Uyen Le Duy, 10 rokov, Daniel Klešč, 11 rokov, Krčený anjel
ZŠ s MŠ Plavnica 
Zuzana Jurašková, Soňa Jurašovská, Simona Sopková, Tomáš Kyšela, Petra Urbanová, Natálka Urbanová, Alexandra Vargová, 7 rokov, Anjel Lásky
ZŠ s MŠ Štefana Žáryho, Poniky 
Tereza Mikulášová, 7 rokov, Samuel Pitoňák, 7 rokov
ZŠ s MŠ Švábovce
Vanessa Bobulová, 7 rokov, Tamara Bobulová, 6 rokov, Zimná noc
ZŠ s MŠ Tajovského 
Gabriela Jurčíková Anjel Vianoc 2013, 12 rokov, Alexandra Janíčková Zlatý anjel, 10 rokov, Ivana Hlavčáková, Anjel Striebrohlávok, 13 rokov, Michael Miľan Čertovský Anjel, 12 rokov, Tamara Múzslayová Anjel srdca
ZŠ s MŠ Vagonárska, Spišská Sobota 
Klára Knapíková, Karolína Čapková, Sandra Anna Honnerová, Katarína Hudáčová, Lilien Plončáková, 6 rokov
ZŠ Žakovce 
Slavomír Dlugoš, Peter Krupa, Natálka Kovalčíková, Zuzka Konkoľováá

Čestné uznania
Arthur Antal, 8 rokov, Môj strážny anjel, ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
Adela Dudasová, 7 rokov, Svetlušky, ZŠ s MŠ Horné Saliby
Michal Dulík, 10 rokov, ZŠ s MŠ Dostojevského
Karin Feteríková, 11 rokov, Anjel svetla, ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
Rebeca Forro, 10 rokov, Obláčik, ZŠ s MŠ Horné Saliby
Barbora Galajdová, 9 rokov, ZŠ s MŠ Dostojevského
Šimon Gálik, 11 rokov, Ochranca, ZŠ s MŠ Tajovského, Poprad
Skarleta Gažiová, Kristína Pištová, 8 rokov, Anjelske prestieranie, ZŠ s MŠ Tajovského
Katarína Horná, 10 rokov ZŠ Dr. , Daniela Fischera, Kežmarok
Karin Hutníková, Monika Pitoňáková, ZŠ Dr.  Daniela Fischera, Kežmarok
Karin Kočišová, 9 rokov, Anjel pokoja, ZŠ Školská, Sečovská Polianka
Barbora Laučáková, Linda Lopušeková, Viktória Vitková, 11 rokov, ZŠ s MŠ Spišské Bystré 
Sofia Novysedláková, 9 rokov, Vianočný anjel, ZŠ Nad Medzou Spišská Nová Ves
Alexandra Olšavská, ZŠ Dr.  Daniela Fischera, Kežmarok
Valentína Orolínová, 12 rokov, ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
Damián Pavúk, 10 rokov, Telefonát šéfovi, ZŠ s MŠ Margecany
Júlia Stachová, 12 rokov, Anjel Vianoc, Osemročné gymnázium SŠUDT Poprad
Laura Veisenpacherová, 7 rokov, ZŠ Nad Medzou, Spišská Nová Ves
Timka Vodehnalová, 10 rokov, Anjel snov, ZŠ s MŠ Dostojevského, Poprad
Kristína Uličná, 7 rokov, Osemročné gymnázium SŠUDT Poprad
Matej Zeman, 6 rokov, ZŠ s MŠ Kopernikova, Matejovce
Kolektív žiakov ŠKD SŠ Letná, Anjelinka, SŠ Letná, Poprad

 


Stredné školy

1. miesto
Katarína Benková, 16 rokov, Anjel Vianoc, SUŠ, Kežmarok
Adam Gajan, 16 rokov, V oblakoch, SUŠ, Kežmarok
Radka Ilčíková, 15 rokov, Anjel, SOŠ technická, Poprad

2. miesto
Adrián Ballay, 17 rokov, Anjel v nebi, SOŠ technická, Poprad
Michaela Bilíková, 17 rokov, Starosti anjela, SUŠ, Kežmarok
Timotej Kováčik, 17 rokov, V oblakoch II, SUŠ, Kežmarok

3. miesto
Oliver Černický, 17 rokov, Anjel Vianoc, SOŠ technická, Poprad
Dávid Ha Van, 18 rokov, Vianočný sklenený anjel, SOŠ technická, Poprad
Radoslava Hangurbadžová, Jana Hangurbadžová, Stela Horváthová, Slávka Gáborová, 15 - 20 rokov, Anjelske šaty I., II., SSOŠ Biela Voda, Kežmarok

 


Špeciálne školy

1. miesto
Ľubomíra Genčúrová, 10 rokov, Belasý anjel, SŠ Partizánska, Poprad

2. miesto
Michaela Šoltýsová, 15 rokov, To je môj anjelik I., II., SŠ Partizánska, Poprad
Sebastián Žiga, 10 rokov, Anjel ochranca, ZŠ s MŠ Vydrník, špeciálna trieda
Lucia Žigová, 14 rokov, Krásny anjel, ŠZŠ Spišský Štiavnik, elokovaná trieda Vydrník 

3. miesto
Miroslav Čonka, 14 rokov, Dobrý anjel, SŠ Nová, Dobšiná
Miroslava Hangurbadžová, 19 rokov, Anjel, SOU Biela Voda, Kežmarok
Mária Mirgová, 19 rokov, Anjel, SOU Biela Voda, Kežmarok

ŠŠ ceny za kolekcie
SŠ Partizánska, Poprad
Ľubomíra Genčúrová, Natália Gončárová, 10 –14 rokov, Ja a môj anjel
ZPMP Nádej, Poprad
Judita Grajcárová, Matúš Hrabčák, Radoslav Kuchta, Peter Korvín, Martin Madeja, Mária Polakovičová, Marek Vikarský, Miroslav Zelený, Anjeli
SŠ Partizánska, Poprad
Žiaci školského klubu 2.  a 5.  oddelenia, 9-15 rokov, Anjel strážca môj
SŠ Partizánska, Poprad
Žiaci 1.  A triedy, 7-9 rokov, Anjel 

Čestné uznania
Ľubomíra Genčúrová, 10 rokov, Anjelik môj, SŠ Partizánska, Poprad
Natália Gončárová, 14 rokov, Môj anjel strážca, SŠ Partizánska, Poprad
Marck Mada, 11 rokov, Čarovná noc Vianoc, SŠ Pod kalváriou, Topoľčany 
Lukáš Pecha, 11 rokov, Trojica anjelov, ŠZŠ Spišský Štiavnik, elokovaná trieda Vydrník
Martina Žigová, 10 rokov, Anjelica parádnica, ZŠ s MŠ Vydrník, špeciálna trieda

 


Základné umelecké školy

Špeciálna cena 
Ema Hažimčaková, 12 rokov
Matúš Charitun, 9 rokov, 
Martina Jakubkovičová, 11 rokov
Barbora Kuľhová, 12 rokov
Denis Maroš Pavlinský, 10 rokov
Sofia Šatníková, 13 rokov
Petra Vasiľková, 8 rokov
ZUŠ Mierová, Humenné

1. miesto
Neznámy autor, Prútený Anjel
Annet Anderle, 9 rokov
Mariana Gavalierová, 7 rokov
Moana Pekáriková, 13 rokov
Anna Vegátová, 8 rokov
Aurélia Veštúrová, 6 rokov
Jakub Veštúr, 12 rokov
Laura Veštúrová, 11 rokov
Dianne Zavacká, 8 rokov
Cyklus Anjelske príbehy
ZUŠ Poprad, Štefánikova

2. miesto
Viktória Bukovičová, 12 rokov, Pokoj a mier, SZUŠ Rosnička, Červený Kláštor
Leonard Potucký, 6 rokov, Vianoční anjeličkovia, ZUŠ Sobrance
Tadeáš Mojdek, 12 rokov, Anjel Vianoc, ZUŠ Levoča

3. miesto
Simona Bujačková, 12 rokov, Vznešený anjel, SZUŠ Via Arto Humenné
Natália Farkašovská, 14 rokov, strieborný anjel, ZUŠ Štefánikova, Poprad
Patrícia Kikucová, 14 rokov, Anjelské krídla, ZUŠ Sobrance
Lenka Mašlonková, 11 rokov, Paličkovaný anjel, CSŠ – ZUŠ Janka Silana, Poprad

ZUŠ ceny za kolekcie
CVČ Nitra
Lenka Smolková, 5 rokov, Kristína Sečkárová 5 rokov, Karolína Tóthová 6    rokov, Lucka Krajňáková, 5 rokov,
Erika Krajňáková, 7 rokov, Linda Vargová 7 rokov
CVČ Stará Ľubovňa
Jolana Konkoľová, 6 rokov, Anjel-dobro anjel pomáha mačičke, Liliana Rybovičová, 7 rokov, Anjelská hudba
OZ Art Slnečnice, Bratislava
Matej Gregor, 1O rokov, Maškrtný anjelik, Samuel Vakrčka, 13 rokov, Anjel Gabriel-posol Vianoc, Kristína Pažítková, 12 rokov, Madona s anjelom, Rebeka Vakrčková, 14 rokov, Vianoc inšpirované ikonami, Matej Svák, 10 rokov, Vianoce inšpirované ikonami
OZ Art Slnečnice, Bratislava
Laura Tichá, 8 rokov, Vianočné poučenie od staršieho anjela Vianoc, Zuzka Ličáková, 9 rokov, Vianočný anjeli sú už tu..., Ema Butler, 9 rokov, Anjel Vianoc na námestí
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok
Sabina Pechová, 5 rokov, Anjelik, Viktória Semaňaková, 9 rokov, Anjelik, Slávka Briksiová, 6 rokov, Anjelik s hviezdou, Ján Jurdík, 7 rokov, Anjelik
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok, Anjel
Viktória Rochová, 7 rokov, Petra Oravcová, 9 rokov, Naďa Méreyová, 7 rokov, Jasmína Rothová, 8 rokov, Sabína Pechová, 7 rokov, Kristína Rochová, 7 rokov, Viktória Kubalová, 7 rokov, Ella Šterbáková, 7 rokov,
ZUŠ Ladislava Árvaya, Žilina, Anjel
Žofia Rehm, 6 rokov, Sára Pecková, 6 rokov, Nathan Richard Groma, 6 rokov, Paulína Adamusová, 6 rokov, Peter Tarjányi, 6 rokov
ZUŠ Kpt.  Nálepku Svit
Kolektívna práca žiakov 4-5 rokov, Anjelici v meste
ZUŠ Spišská Belá
Patrik Pataky, 9 rokov, Dvojičky, Laura Bachledová, 8 rokov, Anjeli nad mestom, Michaela Kisková, 8 rokov, Ochranca mesta
ZUŠ Tatranská Lomnica
Juliana Lukáčová, 5 rokov, Roztomilý anjelik, Olívia Budzáková, 9 rokov, Anjel Vianoc, Michaela Raučinová, 9 rokov, Anjel ľudových zvykov, Veronika Jarčušková, 9 rokov, Duch Vianoc, Adriana Olešáková, 10 rokov, Anjel, Nella Drzewiecká, 8 rokov, Anjel Vianoc
SZUŠ Fantázia, Svit, elokované pracovisko Veľký Slavkov
František Dunka, 8 rokov, Uletený anjel, Melisa Dunková, 7 rokov, Ten moj anjelik, Sofia Ferencová, 8 rokov, Zasnený, Alexandra Gajdošová, 8 rokov, Svatý, Tatiana Gondeková, 5 rokov, Hviezdička, Tatiana Lichvárová, 7 rokov, Zúbková víla
SZUŠ Renaty Madarászovej, Senec
Lenka Maceková, 13 rokov, Super anjel, Anna Lamošová, 9 rokov, Na korčuliach, Jakub Ciba, 7 rokov, Anjel, Veronika Štefaniková, 10 rokov, Darčeky, Eliška Solárová, 8 rokov, Aj stromy majú anjelov, Petra Mikocziová, 9 rokov, V kvapke, Viktória Knirschová, 9 rokov, Anjel
SZUŠ Rosnička, Červený Kláštor
Adrián Horváth, 8 rokov, Čarovný anjelik, Linda Kačicová, 9 rokov, Nad krajinou letí zlatý anjelik, Lenka Horváthová, 8 rokov, Anjelik v zajatí snehu

Čestné uznania
Jozef Baran, 8 rokov, Záhadný anjel, ZUŠ Poprad, ul.  Štefánikova
Oliver Daníšek, 13 rokov, Prilieta anjel, ZUŠ Poprad, ul.  Štefánikova
Peter Kenčík, 14 rokov, Neviditeľný strážca, ZUŠ Poprad, ul.  Štefánikova
Terézia Kollegová, 14 rokov, Vianočný anjel, ZUŠ Poprad, ul.  Štefánikova
Linda Lacková, 8 rokov, Lindin anjel, ZUŠ Poprad, ul.  Štefánikova
Peter Petruf, 8 rokov, Anjel farby, ZUŠ Spišská Nová Ves
Sophie Pjataková, 8 rokov, Dvaja anjeli, CVČ Stará Ľubovňa
Vavrinec Olšavský, 7 rokov, Anjel muzikant, ZUŠ Poprad, ul.  Štefánikova
Marko Skala, 12 rokov a Samko Skala 13 rokov, Anjel mieru a pokoja, SZUŠ Rosnička, Červený Kláštor
Karol Žugec, 12 rokov, Anjel, ZUŠ Fantázia Svit

 


 
Prihláška - Anjel Vianoc 2015

 

Anjel Vianoc 2014 - Výsledky

Ďakujeme všetkým deťom a pedagógom za zapojenie sa do tejto súťaže
Výstavu Anjel Vianoc si môžete v priestoroch 
Art Klubu Tatranskej galérie pozrieť až do 30. januára 2015
 
Kategória:
Špeciálne základné školy
1. cena: Kristián Horváth, 10 rokov, ZŠ s MŠ Vydrník – špeciálna trieda
2. cena: Lucia Žigová, 13 rokov, ŠZŠ Spišský Štiavnik, elokované pracovisko Vydrník
3. cena: Kristián Gal, 14 rokov, SŠ Partizánska Poprad
3. cena: Samuel Gavorčík, 11 rokov, SŠ Partizánska Poprad

1.  kolektívna cena: 
Kolektív žiakov 7 roč., SŠ Partizánska Poprad

Čestné uznanie: Timotej Babič, 13 rokov, ŠZŠ Spišská Belá     
                  
Kategória:
Materské  školy
1. cena: Mária Vicanová, 4 roky, MŠ Dostojevského Poprad
2. cena: Nina Ištoňová, 5 rokov, MŠ Tatranská Stará Ľubovňa
3. cena: Ema Repková, 5 rokov, ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda Stará Ľubovňa
 
1. kolektívna cena: Kolekcia malieb, MŠ Vsetínska Stará Ľubovňa
2. kolektívna cena: Kolekcia malieb, MŠ Tatranská Stará Ľubovňa 

Kategória:
Stredné školy
1. cena: Adriana Čurejová, 16 rokov, Iveta Porcogošová, 16 rokov, SSOŠ Biela voda Kežmarok
2. cena: Zuzana Malaková, 17 rokov, SUŠ Kežmarok
3. cena: Katarína Pribylincová, 17 rokov, SUŠ Kežmarok

1. kolektívna cena: Kovová plastika Anjelský vládca
SSOŠ Biela voda Kežmarok (Martin Lacko, Róbert Polhoš)
1. kolektívna cena: Kolekcia scanov, SUŠ Kežmarok
2. kolektívna cena: Kolekcia malieb, SSOŠ Biela voda Kežmarok

Čestné uznanie: Michaela Červeňáková, Gymnázium Kpt. Nálepku Sobrance
Čestné uznanie: Michaela Kličinová, SUŠ Kežmarok

Kategória:
Základné školy
1. cena: Samuel Valečko, 12 rokov, ZŠ s MŠ Francisciho Poprad
1. cena: Pavlovská Radka, 7 rokov, ZŠ s MŠ Tajovsk0ho Poprad
2. cena: Daniela Zemianeková, 13 rokov, ZŠ s MŠ Vagonárska Spišská Sobota
2. cena: Damián Kroščen, 9 rokov, Dušan Žiga, 7 rokov, ZŠ s MŠ Vydrník
3. cena: Ema Šubová, 8 rokov, Natália Milaniaková, 8 rokov, ZŠ s MŠ Tajovského Poprad

1. kolektívna cena: Kolekcia pohľadníc, ZŠ Mierová Svit
2. kolektívna cena: Kolekcia papierových anjelov, ZŠ s MŠ Plavnica
3. kolektívna cena: Fotoalbum, ZŠ s MŠ Plavnica

Čestné uznanie:
kolekcia malieb, SŠ Letná Poprad
kolekcia grafík, ZŠ Sečovská Polianka
Marko Kajánek, ZŠ s MŠ Tajovského Poprad     
Sebastián Janík, ZŠ s MŠ Tajovského Poprad
Oliver Hriňák, ZŠ s MŠ Tajovského Poprad     
Silvia Kuchtová, ZŠ s MŠ Ždiar
Viktória Husarčík, ZŠ s MŠ Bystrická cesta Ružomberok       
                
Kategória:
Základné umelecké  školy
1. cena: Branko Jozef Bujnovský, ZUŠ J.Melkoviča Stará Ľubovňa
2. cena: Karin Kočišová, Súkromná ZUŠ M.R.Štefánika  Vranov n/Topľou
2. cena: Diana Košťová, ZUŠ Štefánikova Poprad
2. cena: Viktória Semaňáková, ZUŠ A.Cígera Kežmarok
2. cena: Adriana Ňaňková, Laura Karin Šulianová, ZUŠ J.Melkoviča Stará Ľubovňa
3. cena: Michal Kornúc, ZUŠ Sobrance
3. cena: Emma Polakovičová, ZUŠ Štefánikova Poprad
3. cena: Simona Jančušková, Súkromná ZUŠ Prokofievova Bratislava

Kolektívne ceny:
1. cena ZUŠ Ľubica (vitráž)
2. cena ZUŠ Ľubica (kolekcia drevených anjelov)
2. cena Spojená cirkevná škola ZUŠ J.Silana Poprad  (textilné obrazy)
2. cena ZUŠ Petržalská Kežmarok (kolekcia pastelov)
3. cena ZUŠ J.Potočára Čadca (kolekcia papierových anjelov)
3. cena ZUŠ A.Cígera Kežmarok  (kašírované obrazy)
 
Čestné uznanie kolektívne ceny:
ZUŠ A. Cígera  (kolekcia keramických anjelov)
ART Slnečnice Bratislava (plastik anjeli)
ZUŠ J. Potočára Čadca (kolekcia papierových anjelov – pohľadnice perforované)
ZUŠ Ľubica (papierová batika)
 
Čestné uznanie:
Katarína Filičková  ZUŠ J. Melkoviča Stará Ľubovňa
Nikola Gondeková ZUŠ J. Melkoviča Stará Ľubovňa
Simona Zimová ZUŠ J. Melkoviča Stará Ľubovňa
Kiarka Blažkovská ZUŠ J. Melkoviča Stará Ľubovňa
Lenka Imrichová ZUŠ J. Melkoviča Stará Ľubovňa
Sofia Bučková ZUŠ J.Melkoviča Stará Ľubovňa
Agátka Kavalierová   ZUŠ J.Potočára Čadca
Martinko Vajda ZUŠ J.Potočára Čadca
Miroslav Laš ZUŠ J.Potočára Čadca
Viktória Bajaková ZUŠ J.Potočára Čadca
Viktória Fedáková ZUŠ Petržalská Kežmarok
Radka Šimová ZUŠ Petržalská Kežmarok
Tamarka Króliková ZUŠ Petržalská Kežmarok
Natália Žembová ZUŠ Petržalská Kežmarok
Zoja Nevická ZUŠ Petržalská Kežmarok
Beáta Habľáková Súkromná ZUŠ Fantázia Svit
Štefan Mišalko Súkromná ZUŠ Rosnička Červený Kláštor
Viktória Bukovičová Súkromná ZUŠ Rosnička Červený Kláštor
Sebastián Martinko Súkromná ZUŠ Rosnička Červený Kláštor
Karin Vasiliková Súkromná ZUŠ Štúrova Stará Ľubovňa
Sarah Sofia Galíková Súkromná ZUŠ Štúrova Stará Ľubovňa


 


 
Prihláška na stiahnutie - Anjel Vianoc 2014

 
Prihláška na stiahnutie - Anjel Vianoc 2014

 


 

Anjel Vianoc 2013 - vyhodnotenie a vernisáž 13. 2. 2014

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

ANJEL VIANOC 2013
výsledková listina

Jednotlivci:

Hlavná cena:
Tatiana Lichvárová, 6r. ZUŠ Fantázia, Svit
Mária Majerčáková, 9r. ZUŠ Fantázia, Svit

 

Materské školy:
1.miesto

Júlia Arendáčová, 5r. ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa

2.miesto
Alexandra Pečarková, 5r. MŠ Vsetínska Komenského 8, Stará Ľubovňa
Viktória Tyrpáková, 5r. MŠ Vsetínska Komenského 8, Stará Ľubovňa

3.miesto
Ema Jackovičová, 5r. MŠ pri Spojenej škole Letná 34, Poprad
Tamara Markóčiová, 5r. MŠ pri Spojenej škole Letná 34, Poprad

čestné uznanie
Rebeka Frisíková, 5r. MŠ pri Spojenej škole Letná 34, Poprad
Ema Hajasteková, 5r.  MŠ Tatranská 21, Stará Ľubovňa
Linda Ilčišáková, 5r. MŠ Tatranská 21, Stará Ľubovňa
Viktória Kancianová, 6r. ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda, Stará Ľubovňa
Adela Koršňáková, 6r. MŠ Tatranská 21, Stará Ľubovňa
Lenka Majorošová 6r., MŠ pri ZŠ Dostojevského 27, Poprad 
Viktória Nagyová, 5r., MŠ pri ZŠ Dostojevského 27, Poprad
Sandrika Olejníková, 5r. MŠ Okružná ul. 765/49, Poprad
Erika Psigodová, 6r., MŠ pri ZŠ Jarná 3239/16, Poprad
Kajka Sihelská, 4r. MŠ Okružná ul. 765/49, Poprad
Sofia Špaková 6r., MŠ pri ZŠ Dostojevského 27, Poprad
Sarah- Viktória Tomková, 6r. MŠ pri ZŠ Jarná 3239/16, Poprad
Miriam Zemanová, 6r. MŠ pri ZŠ Dostojevského 27, Poprad

 

Základné školy:
1.miesto
Vanessa Banášová, 6r. ZŠ s MŠ Koperníkova 21, Poprad- Matejovce
Ema Lavríková, 14r. ZŠ s MŠ Vagonárska 1600/4, Poprad- Spišská Sobota

2.miesto
Karolína Adlerová, 12r. Spojená škola Dominika Tatarku 4666/7, Poprad
Matúš Kuzmík, 9-r.  ZŠ Batizovce
Lenka Mlynská, 9r. ZŠ Batizovce
Adriana Orolínová, 13r. ZŠ s MŠ Spišské Bystré

3.miesto
spoločná práca Mária Barillová, Nikola Farkašová, Kamila Korimová, Anna Mária Zavacká, 14r. ZŠ Komenského, Poprad
spoločná práca Roberta Cihoňová, Šarlota Horňáková, Lucia Zvalená, 12r. ZŠ Komenského, Poprad

Lenka Hradiská, 9r. Spojená škola Letná 34, Poprad
spoločná práca Zuzana Šimková a Nikola Šturmová, 7r. ZŠ s MŠ Tajovského 2764/17, Poprad

čestné uznanie
Simona Bajtošová, 12r. ZŠ s MŠ Vagonárska 1600/4, Poprad-Spišská Sobota
Tamara Benková, 14r. ZŠ s MŠ Spišské Bystré
Stanislava Dudaško a Nikola Jannová, 11r. ZŠ Komenského, Poprad
Silvia Grilingová, 8r. Spojená škola Letná 34, Poprad
Ivana Hlavčáková, 11r. ZŠ s MŠ Tajovského 2764/17, Poprad
Tatiana Kormaníková, 10r. ZŠ s MŠ Vagonárska 1600/4, Poprad-Spišská Sobota
Anna Rindošová, 12r. ZŠ s MŠ Vagonárska 1600/4, Poprad-Spišská Sobota
Tereza Zámečníková, 11r. ZŠ s MŠ Spišské Bystré
Dominik Žiga, 10r. ZŠ s MŠ Vydrník 121

 

Špeciálne základné školy a triedy:
1.miesto
Kristián Horváth, 9r. ZŠ s MŠ Vydrník 121

2.miesto
Kristián Horváth, 9r. ZŠ s MŠ Vydrník 121
Ondrej Horváth, 10r. ZŠ s MŠ Vydrník 121
Mário Žiga, 10r. ZŠ s MŠ Vydrník 121

3.miesto
Alex Gábor, 9r. ZŠ s MŠ Koperníkova 21, Poprad-Matejovce
Dalibor Kroščen, 15r. Špeciálna ZŠ Slnečná 421, Spišský Štiavnik

 

Stredné školy:
1.miesto

spoločná práca Lukáš Hangurbadžo a Miloš Hangurbadžo , 18r. SSOŠ Biela voda 2, Kežmarok
spoločná práca Nikola Škrhová a Daniel Štrauch, 16r. SSUŠ animovanej tvorby Vlastenecké námestie 1, Bratislava

2.miesto
Sára Jarková, 16r. SOŠ Komenského 12, Trebišov
Andrej Pišút, 17r. SSUŠ animovanej tvorby Vlastenecké námestie 1, Bratislava

3.miesto
Viktor Boža, 18r. SSOŠ Hviezdoslavova 11, Bardejov

čestné uznanie
Kristína Majerčáková, 19r. SUŠ Slavkovská 19, Kežmarok
Kristína Mrkvová, 16r. SPŠ Poprad
spoločná práca Jaroslav Čureja, Vasil Mirga, Boris Vidlička, 18r. SSOŠ Biela voda 2, Kežmarok

 

Základné umelecké školy:
1.miesto
Lucia Grigarová, 7r. SZUŠ Prokofievova 5, Bratislava
Hanka Melcherová, 6r. ZUŠ Nám. Majstra Pavla 48, Levoča
Martina Mrázová, 16r. ZUŠ Štefánikova, Sobrance
Alexander Palovčík, 9r. ZUŠ Štefánikova 72, Poprad
Lucia Poradová, 7r. ZUŠ Kpt. Nálepku 107, Svit

2.miesto
Šarlotka Gallovičová, 6r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad
Laura Hošková, 5r. ZUŠ Poštová 809, Púchov
Peter Polovka, 8r. ZUŠ Kpt. Nálepku 107, Svit
Dominik Šomšák, 8r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Katarína Žiaková, 9r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad

3.miesto
Larika Bilická, 6r. ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
Bianka Dicová, 9r. SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa
Katarína Hodorovičová, 5r. ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok
Lenka Meľuchová, 12r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad

čestné uznanie
Viktória Alexandrová, 7r. ZUŠ pri Spojenej ZŠ Letná 34, Poprad 
Ema Ambrozová, 8r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad
Lenka Balážová, 6r. ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa
Leonard Bielik, 8r. ZUŠ Poštová, Púchov
Mário Bucsanszký, 8r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Dominik Cimerman, 8r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Gabika Čaplovičová, 11r. ZUŠ Petržalská 21, Kežmarok
Miloš Čičmanec, 5r. ZUŠ Štefánikova 72, Poprad
Simona Drozdová, 9r. ZUŠ Kováčska 43, Košice
Anna-Mária Duľová, 13r. ZUŠ Petržalská 21, Kežmarok
Žaneta Folvarčíková, 9r. SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa
Anna Galbavá, 12r. ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
Timka Greňová, 9r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad
Simona Habiňáková, 6r. ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok
Mirka Horváthová, 9r. ZUŠ Kováčska 43, Košice
Filip Hudák, 7r. ZUŠ pri Spojenej škole Letná 34, Poprad
Vaneska Kacvinská, 6r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Benjamín Konkoľ, 10r. SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa
Martina Kovalčíková, 9r. ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa
Katarína Kvaltýnová, 7r. ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
Patrícia Líšková, 13r. SZUŠ Prokofievova 5, Bratislava
Laura Maľáková, 5r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Vanesa Mirgová, 13r. ZUŠ Rakúsy 33
Marienka Mišalková, 10r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Ema Ondrušková, 10r. ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
Daniela Pešková, 11r. ZUŠ Prokofievova 5, Bratislava
Rastislav Petečel, 11r. ZUŠ Tatranská Lomnica
Kristián Polhoš, 7r. ZUŠ Rakúsy 33
Kristína Polhošová, 9r. ZUŠ Rakúsy 33
Martin Potičný, 7r. ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa
Kvetoslava Procházsková, 8r. ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
Veronika Redajová, 10r. SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa
Veronika Riedlová, 8r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad
Vanessa Rontová, 12r. ZUŠ Školská 1, Ľubica
Natália Rusňáková, 12r. ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
Monika Sásová, 10r. ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa
Júlia Slebodníková, 8r. SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Sarah Solotruková, 8r. SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa
Sarah Stanková, 9r. ZUŠ Štefánikova 20, Michlovce
Soňa Suchá, 8r. ZUŠ Kováčska 43, Košice
Romanka Svocáková, 6r. ZUŠ Petržalská 21, Kežmarok
Zuzana Šidlovská, 7r. ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa
Daniel Škurka, 10r. ZUŠ Kpt. Nálepku 107, Svit
Bianka Šmigovská, 7r. ZUŠ Janka Silana Dlhé hony, Poprad
Ivana Švedlárová, 6r. ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok
Sabína Tyrpáková, 6r. ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok
Šimonko Vančo, 5r. ZUŠ Poštová 809, Púchov

 

Kolektívne ceny:

1.miesto
SSUŠ animovanej tvorby Vlastenecké námestie 1, Bratislava (za kolekciu grafík)
SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70 (za súpravu pohľadníc - kombinovaná technika)
Špeciálna spojená škola Partizánska 2, Poprad- 6. ročník (za keramické objekty)
ZUŠ Kpt. Nálepku 107, Svit (leporelo- kolektívna práca)
ZUŠ Mierová 81, Humenné (za súpravu pohľadníc - kombinovaná technika)

2.miesto
SZUŠ Rosnička, Vlkovce 70 (za celú kolekciu prác)
SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa (za kolekciu grafík a kresieb)
ZŠ s MŠ Vydrník 121 (za kolekciu malieb a kresieb)
ZUŠ Janka Silana, Dlhé hony, Poprad (za kolekciu papierových objektov )
ZUŠ Nám. Majstra  Pavla 48, Levoča (za kolekciu keramických reliéfov a objektov)
ZUŠ Spišská Belá (za kolekciu papierových objektov)
ZUŠ Štefánikova 72, Poprad (za kolekciu malieb a kresieb)

čestné uznanie
SOŠ Štefánikova 39, Svit (uvítania na dvere - kolekcia)
Spojená škola Letná 34, Poprad- 2.Z (za kolekciu prác - kombinovaná technika)
SPŠ Poprad (priestorové objekty - kolektívne práce)
SUŠ Slavkovská 19, Kežmarok (za kolekciu papierových objektov)
SZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa (za kolekciu reliéfov)
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok (za kolekciu priestorových objektov)
ZUŠ Štefánikova 72, Poprad (za kolekciu prác - kombinovaná technika)
ZUŠ Spojená škola , Letná 34, Poprad (za drôtený objekt - kolektívna práca)


 

Anjel Vianoc 2013 - hlavná cena

bez názvu
bez názvu

 

Anjel Vianoc 2013 - kolektívne ceny

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

Anjel Vianoc 2013 - základné umelecké školy

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

Anjel Vianoc 2013 - špeciálne základné školy

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu

 

Anjel Vianoc 2013 - stredné školy

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

Anjel Vianoc 2013 - základné školy

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 

 

Anjel Vianoc 2013 - materské školy

bez názvu
bez názvu
bez názvu
bez názvu

 
 
bez názvu

 

ANJEL VIANOC 2013


Do súťaže sa zapojilo rekordných 909 žiakov z 55 škôl celeho Slovenska

Vyhodnotenie bude zeverejnené do 15.1.2014.

MŠ Okružná ul. 765/49 Poprad
MŠ pri ZŠ Dostojevského 27, Poprad
MŠ pri ZŠ Jarná ulica 3239/16, Poprad         
MŠ Tatranská 21, Stará Ľubovňa
MŠ Vsetínska Komenského 8, Stará Ľubovňa

ZŠ s MŠ Francisciho 832/21, Poprad
ZŠ s MŠ Francisciho, Poprad
ZŠ s MŠ Koperníkova 21, Poprad- Matejovce
ZŠ s MŠ Spojená škola Letná ul. 34, Poprad
ZŠ s MŠ sv. Cyrila a Metoda Štúrova 3, Stará Ľubovňa
ZŠ s MŠ Školská 75/7, Lučivná
ZŠ s MŠ Školská 8, Spišské Bystré             
ZŠ s MŠ Tajovského 2764/17, Poprad
ZŠ s MŠ Vydrník 121
ZŠ Batizovce
ZŠ Dr. Daniela Fischera, Kežmarok
ZŠ Komenského, Poprad
ZŠ Spojená škola Dominika Tatarku 4666/7, Poprad
ZŠ Vagonárska 1600/4, Poprad- Spišská Sobota

Špeciálna ZŠ, Partizánska 2, Poprad        
Špeciálna ZŠ, Slnečná 421, Spišský Štiavnik              

Súkromná ZUŠ Fantázia, Svit
Súkromná ZUŠ Prokofievova 5, Bratislava
Súkromná ZUŠ Rosnička, Vlkovce 70
Súkromná ZUŠ Štúrova 3, Stará Ľubovňa
ZUŠ Antona Cígera, Kežmarok
ZUŠ J. Fabiniho 1, Spišská Nová Ves
ZUŠ J. Melkoviča, Stará Ľubovňa
ZUŠ Janka Silana- Cirkevná škola, Poprad
ZUŠ Kováčska 43, Košice                
ZUŠ kpt. Nálepku 107, Svit
ZUŠ L. Mokrého, Topoľčany
ZUŠ Mierová 81, Humenné
ZUŠ Námestie Majstra Pavla 48, Levoča
ZUŠ Petržalská 21, Kežmarok              
ZUŠ Poštová 809, Púchov
ZUŠ Rakúsy 33                     
ZUŠ Spojená škola Letná ul. 34, Poprad
ZUŠ Školská 1, Ľubica
ZUŠ Štefánikova 20, Michalovce
ZUŠ Štefánikova 72, Poprad
ZUŠ Štefánikova, Sobrance
ZUŠ Tatranská Lomnica, Poprad
ZUŠ Zimná 12, Spišská Belá

Gymnázium Kukučínova 4239/1, Poprad
Gymnázium Sobrance kpt. Nálepku 6, Sobrance
SOŠ Komenského 12, Trebišov
SOŠ Mierová 1973/79, Humenné
SOŠ Svit
SSOŠ Biela voda 2, Kežmarok               
Stredná pedagogická škola, Levoča
Stredná priemyselná škola, Poprad
Súkromná SOŠ Hviezdoslavova 11, Bardejov
Súkromná SUŠ animovanej tvorby Vlastenecké námestie 1, Bratislava
SUŠ Slavkovská 19, Kežmarok


 

Vyhodnotenie súťaže
ANJEL VIANOC 2012

Hlavná cena
Matúš Chovanec 8 r.
Súkromná základná umelecká škola,
Štúrova, Stará Ľubovňa
ANJELSKÝ CHÓR, papieroryt


 

Ceny pre jednotlivcov

Základné umelecké školy
1. miesto

Ivanka Ksiažeková 6 r. ZUŠ Petržalská Kežmarok
Lenka Latová 6 r. ZUŠ Mierová, Humenné
Matej Mišalko 8 r. Súkromná základná umelecká škola Rosnička, Vlkovce
Miriam Petrenčíková 6 r. Cirkevná spojená škola – ZUŠ J. Silana, Dlhé hony Poprad
Elena Tripšanská 8 r. ZUŠ Nám. Majstra Pavla , Levoča
2. miesto
Miriam Hutárová 7 r. ZUŠ Spojená Škola, Letná, Poprad
Stanislava Kredatusová 7r. ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova, Kežmarok
Lea Jančurová 9 r. ZUŠ Dezidera Straucha, Námestie M. Pajdušáka, Smižany
Kristína Jurkaninová 14 r. Súkromná základná umelecká škola, Pod Vinbargom, Bardejov
Daniela Lesňaková 10 r. ZUŠ Dezidera Straucha, Námestie M. Pajdušáka, Smižany
Daniel Panáček 5 r. Súkromná ZUŠ Prokofievova, Bratislava
Erik Polhoš 8 r. ZUŠ Rakúsy
Nátália T. Saturyová 7r. ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova, Kežmarok
3. miesto
Silvia Balážová 14r. Základná umelecká škola Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa
Andrea Danielčáková 7 r. ZUŠ Petržalská, Kežmarok
Dominika Rúčková 7 r. ZUŠ Kpt. Nálepku, Svit
Martin Šeliga 7 r. Súkromná umelecká škola Fantázia, SNP, Svit
Alžbeta Šterbáková 7r. ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova, Kežmarok

Špeciálne základné školy
1. miesto

Natália Gončárová 10 r. Spojená škola, Partizánska, Poprad - špeciálna ZŠ
Paulína Gončárová 12 r. Spojená škola, Partizánska, Poprad - špeciálna ZŠ
2. miesto
Katka Kušniráková 18 r. Spojená škola, Partizánska, Poprad - špeciálna ZŠ
Daniel Široň 12 r. Spojená škola, Partizánska, Poprad - špeciálna ZŠ

Základné školy
1. miesto

Mária Barillová a Kamila Korimová 13 r. ZŠ s MŠ Komenského Poprad
Vanesa Kroščenová 9 r. ZŠ s MŠ, Vydrník
Bronislava Kroščenová 9 r. ZŠ s MŠ, Vydrník
Oliver Kubányi 12 r. ZŠ s MŠ, Tajovského, Poprad

2. miesto
Veronika Dvorožňáková 12 r. ZŠ Ul. Dr. Daniela Fischera , Kežmarok
Martin Kučera, Jakub Rigda a Sára Šeligová, 8 r. ŠKD pri ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
Veronika Gapčová 8 r. ZŠ s MŠ, Vydrník
3. miesto
Gabika Birošíková a Dáška Chmurová 8 r. ŠKD pri ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
Kristína Jendrušáková a Valentína Orolínová, 9 r. ŠKD pri ZŠ s MŠ, Dostojevského, Poprad
Jozef Žiga 6 r. ZŠ s MŠ, Vydrník

Stredné školy
1. miesto

Daša Kušniráková 16 r. ZUŠ Spojená Škola, Letná, Poprad
2. miesto
Diana Lešková 17 r. Stredná odborná škola, Komenského, TrebišovAvastázia Rejtová Anastázia Rejtová 16 r. Základná umelecká škola, Štefánikova, Sobrance
3. miesto
Irena Kancianová, 16 rokov, Stredná priemyselná škola, Mnoheľova, Poprad

 

Kolektívne ceny

Stredná umelecká škola
Slavkovská, Kežmarok
fotogramy

Súkromná stredná odborná škola
Biela voda, Kežmarok
drevené plastiky

Súkromná stredná odborná škola
Biela voda, Kežmarok
priestorový objekt

Súkromná základná umelecká škola
Štúrova 3, Stará Ľubovňa
papieroryty

Základná škola,
Hranovnica
maľby

Základná škola s MŠ
Spišské Bystré
grafiky

Základná škola
Štefánikova, Spišská Belá
kresby

Základná umelecká škola Jána Melkoviča
Okružná, Stará Ľubovňa
dotvárané monotypie

Základná umelecká škola J. Silana
Dlhé hony, Poprad
maľby na textil

Základná umelecká škola
Mierová, Humenné
návrhy na pohľadnice

Základná umelecká škola
Nám. Majstra Pavla, Levoča
monotypie

Základná umelecká škola
Rakúsy
maľby

Základná umelecká škola
Tatranská Lomnica
drôtené priestorové grafiky


Súťaže sa zúčastnilo
530 detí a žiakov zo 43 škôl

Zúčastnené školy:
Spojená škola Dominika Tatarku, Poprad
Základná škola s materskou školou Dostojevského, Poprad
Základná škola s materskou školou Francisciho, Poprad
Základná škola s materskou školou Jarná, Poprad
Základná škola s materskou školou Komenského, Poprad
Základná škola s materskou školou Kopernikova, Poprad-Matejovce
Základná škola s materskou školou Mlynská, Gerlachov
Základná škola s materskou školou Rosina
Základná škola s materskou školou Školská, Spišské Bystré
Základná škola s materskou školou Tajovského, Poprad
Základná škola s materskou školou Ul. SNP, Šuňava
Základná škola s materskou školou Vydrník
Základná škola s materskou školou Vagonárska, Poprad
Základná škola Dr. Daniela Fischera, Kežmarok
Základná škola Mierová, Svit
Základná škola Sládkovičova, Hranovnica
Základná škola Komenského, Batizovce
Základná škola Štefánikova, Spišská Belá

Spojená škola Partizánska, Poprad - špeciálna ZŠ
Špeciálna základná škola Spišský Štiavnik, detašovaná trieda Vydrník

Cirkevná základná umelecká škola sv. Jána Bosca Bardejov, Komenského, Bardejov
Súkromná umelecká škola Fantázia, Svit
Súkromná základná umelecká škola Rosnička, Vlkovce
Súkromná základná umelecká škola Pod Vinbargom, Bardejov
Súkromná základná umelecká škola Prokofievova , Bratislava
Súkromná základná umelecká škola Štúrova, Stará Ľubovňa
Základná umelecká škola Antona Cígera, Hviezdoslavova, Kežmarok
Základná umelecká škola Dezidera Straucha, Námestie M. Pajdušáka, Smižany
Základná umelecká škola Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa
Základná umelecká škola Janka Silana, Dlhé hony, Poprad
Základná umelecká škola Michala Vileca, Hurbanova, Bardejov
Základná umelecká škola Mierová, Humenné
Základná umelecká škola Nám. Majstra Pavla, Levoča
Základná umelecká škola Petržalská, Kežmarok
Základná umelecká škola Rakúsy
Základná umelecká škola Sobrance, Štefánikova, Sobrance
Základná umelecká škola Spojená škola, Letná, Poprad
Základná umelecká škola Tatranská Lomnica
Základná umelecká škola Ul. kpt. Nálepku, Svit

Gymnázium Park mládeže, Košice
Stredná odborná škola Komenského, Trebišov
Stredná priemyselná škola, Mnoheľova, Poprad
Stredná umelecká škola, Slavkovská, Kežmarok
Súkromná stredná odborná škola, Biela voda, Kežmarok


 

 


 
Anjel Vianoc 2012

 

Tatranská galéria v Poprade
už tradične vyhlasuje výtvarnú súťaž pod názvom

Anjel Vianoc 2011
Podujatie, na ktorom Vám poskytneme priestor na predstavenie
talentu a kreativity Vašich žiakov.

Podmienky súťaže:
- súťažné práce môžu byť vyhotovené technikou maľby, kresby, grafiky a ich kombináciou (dvojrozmerné, prípadne trojrozmerné)
- označené súťažné práce prosíme doručiť na adresu:
Tatranská galéria, Hviezdoslavova 12, 058 01 Poprad
osobne alebo poštou v termíne najneskôr do 25. novembra 2011
- limitovaný počet prác na žiaka max. 3 ks

Vyhodnotenie súťaže:
2. decembra 2011 na slávnostnej detskej vernisáži o 14.00 
v priestoroch galérie s odovzdávaním zaujímavých cien
Víťazná práca bude vytlačená ako Vianočná pohľadnica Tatranskej galérie v roku 2011

Výstava potrvá od 2. do 13. decembra 2011

Kontakt:
Tatranská galéria Poprad
Hviezdoslavova 12, 058 01 Poprad
tel. 052 / 7721 968 


 
info na stiahnutie

 

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže
Tatranskej galérie

Anjel Vianoc 2011

 

 

 

 

 

 

 

 

Grand Prix
Spojená škola, Partizánska, Poprad, (špeciálna základná škola)
za kolektívnu prácu žiakov 4. – 5. ročníka

ceny za kolekcie ZŠ s MŠ
za kolekciu grafík – Základná škola s materskou školou, Rakúsy
za kolekciu grafík – Základná škola s materskou školou, Spišské Bystré
za kolekciu kresieb a malieb – Základná škola s materskou školou, Vydrník

ceny za kolekcie ZUŠ
za kolekciu kresieb a malieb – Základná umelecká škola Antona Cígera, Kežmarok
za kolekciu grafík, Základná umelecká škola, Dr. D. Fischera, Kežmarok
za kolekciu grafík , Základná umelecká škola Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa

ceny pre jednotlivcov (ZŠ s MŠ)
Martin Bartko, 9 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Anna Mária Duľová, 12 r., Základná škola s materskou školou, Dr. D. Fischera, Kežmarok
Denis Galovič, 7.r., Základná škola s materskou školou sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
Natália Gončárová, 9 r., Spojená škola, Partizánska, Poprad
Veronika Guthová, 9 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Stanta Jačáková, 7 r., Základná škola s materskou školou, Koperníkova, Poprad-Matejovce
Daniel Kroščen, Základná škola s materskou školou, Vydrník
Samuel Marušin, 10 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Lenka Mašlejová, 8 r., Základná škola s materskou školou, Tajovského, Poprad
Samuel Šebest, 9 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Bianka Šeligová, 12 r., Spojená škola, D. Tatarku, Poprad
Tuan Vu Thanh, 9 r., Základná škola s materskou školou, Jarná, Poprad
Jana Tamášová, 7 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Barbora Vojtičková, 12 r., Základná škola s materskou školou, Dr. D. Fischera, Kežmarok
Sabína Zajacová, 11 r., Spojená škola, D. Tatarku, Poprad
Fabian Žiga, 9 r., Základná škola s materskou školou, Vydrník
Lucia Žigová, 10 r., Základná škola s materskou školou, Vydrník

ceny pre jednotlivcov (ZUŠ)
Adriana Bajusová, 7 r., Základná umelecká škola A. Cígera, Kežmarok
Samuel Hnat 14 r., Základná umelecká škola Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa
Sára Hycláková, 7 r., Základná umelecká škola A. Cígera, Kežmarok
Vladimír Kohút, 11 r., Súkromná základná umelecká škola , Pod Vinbargom, Bardejov
Patrícia Kikucová, 10 r., Základná umelecká škola, Štefánikova, Sobrance
Norbert Kiraly 12 r., Súkromná základná umelecká škola , Pod Vinbargom, Bardejov
Marietta Mihočková, 7 r., Základná umelecká škola A. Cígera, Kežmarok
Nicolas Nemec, 7 r., Základná umelecká škola, Dr.D. Fischera, Kežmarok
Juliána Neupauerová, 11 r., Základná umelecká škola, Dr.D. Fischera, Kežmarok
Kristína Polhošová, 7 r., Základná umelecká škola, Rakúsy
Monika Sásová, 8 r., Základná umelecká škola Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa
Michal Ševčík, 10 r., Základná umelecká škola J. Silana, Dlhé hony, Poprad
Lenka Štefuríková, 13 r., Súkromná základná umelecká škola , Pod Vinbargom, Bardejov
Ondrej Waclav, 12 r., Základná umelecká škola Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa
Erik Zurian, 10 r., Základná umelecká škola, Letná, Poprad


čestné uznanie ZŠ s MŠ
za kolekciu grafík – Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
za kolekciu malieb a grafík – Základná škola s materskou školou, Komenského, Poprad

čestné uznanie ZUŠ
za kolekciu kresieb a malieb, ZUŠ, Kpt. Nálepku, Svit
za kolekciu pohľadníc, Základná umelecká škola, Rakúsy
za kolektívnu prácu - objekt, Základná umelecká škola, Štefánikova, Sobrance

čestné uznanie SŠ
za kolektívnu prácu - objekt, Stredná priemyselná škola, Mnoheľova, Poprad
kolekciu pohľadníc, Stredná umelecká škola, Slavkovská, Kežmarok

čestné uznanie pre jednotlivcov (ZŠ s MŠ)
Katarína Benková, 13 r., Základná škola s materskou školou, Hradné námestie, Kežmarok
Ema Fridmanová, 7 r., Základná škola s materskou školou, Šuňava
Soňa Gardianová, 11 r., Základná škola s materskou školou, Mierová, Svit
Slavomír Gažík, 9 r., Základná škola s materskou školou, Koperníkova, Poprad-Matejovce
Jakub Horňaček, 8 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Kristián Chlebovec, 7 r., Základná škola s materskou školou, Šuňava
Karol Iva, 7 r., Základná škola s materskou školou, Šuňava (nečitateľné meno)
Dominika K., 7 r., Základná škola s materskou školou, Tajovského, Poprad (nečitateľné meno)
Michaela Legutká, 10 r., Základná škola s materskou školou, Jarná, Poprad
Petronela Majerčáková, 12 r., Základná škola s materskou školou, Hradné námestie, Kežmarok
Martin Marcinko, 7 r., Základná škola s materskou školou, Francisciho, Poprad
Michal Milan, 8 r., Základná škola s materskou školou, Tajovského, Poprad
Diana Semančíková, 11 r., Spojená škola, D. Tatarku, Poprad
Erik Ševčík, 8 r., Základná škola s materskou školou, Tajovského, Poprad

čestné uznanie pre jednotlivcov (ZUŠ)
Simonoa Bajtošová 8 r., Základná umelecká škola J. Silana, Dlhé hony, Poprad
Dávid Dikant, 9 r., Základná umelecká škola J. Silana, Dlhé hony, Poprad
Dominika Čapóová, 12 r., Základná umelecká škola, Kpt. Nálepku, Svit (ZŠ)
Milan Gábor, 6 r., Základná umelecká škola, Rakúsy
Marek Gábor, 6 r., Základná umelecká škola, Rakúsy
Stela Lelkesová , 5 r., Základná umelecká škola, Kpt. Nálepku, Svit
Lukáš Sabo, Základná umelecká škola J. Silana, Dlhé hony, Poprad


Súťaže sa zúčastnili žiaci 30 škôl a porota vyberala zo 694 prác.

Slávnostná vernisáž a odovzdávanie cien sa uskutoční
2. 12. 2010 o 14.00 v Elektrárni Tatranskej galérie, Hviezdoslavova 12, Poprad
Program vernisáže:
vystúpenie žiakov hudobného odboru zo Základnej umeleckej školy z Letnej ulice v Poprade
slávnostné odovzdanie diplomov a cien


 

zúčastnené školy

Gymnázium, Ľudovíta Štúra, Michalovce
Spojená škola, Dominika Tatarku, Poprad
Spojená škola, Partizánska, Poprad
SPŠ, Mnoheľova, Poprad
SSOŠ Dunajská Streda, odlučené pracovisko, KK
SUŠ, Slavkovská, Kežmarok


ZŠ s MŠ, Francisciho, Poprad
ZŠ s MŠ, Jarná, Poprad
ZŠ s MŠ, Komenského, Poprad
ZŠ s MŠ, Koperníkova, Poprad - Matejovce
ZŠ s MŠ, Rakúsy
ZŠ s MŠ, Spišské Bystré
ZŠ s MŠ sv. Kríža, Petržalská, Kežmarok
ZŠ s MŠ, Šuňava
ZŠ s MŠ, Švábovce
ZŠ s MŠ, Tajovského, Poprad
ZŠ, Dr. Fischera, Kežmarok
ZŠ, Hradné námestie, Kežmarok
ZŠ, Mierová, Svit
ZŠ, Vydrník

SZUŠ, Pod Vinbargom, Bardejov
ZUŠ Antona Cígera, Hviezdoslavova, Kežmarok
ZUŠ, Dr. Fischera, Kežmarok
ZUŠ Janka Silana, Dlhé hony, Poprad
ZUŠ Jána Melkoviča, Okružná, Stará Ľubovňa
ZUŠ, Kpt. Nálepku, Svit
ZUŠ, Letná, Poprad
ZUŠ Rakúsy
ZUŠ, Štefánikova, Sobrance
ZUŠ, Tatranská Lomnica

 


 

Vyhodnotenie výtvarnej súťaže Anjel Vianoc 2010

špeciálna cena
kolekcia pohľadníc – kolektív študentov, Stredná umelecká škola Kežmarok

ceny za kolekcie
kolekcia kresieb a malieb – ZUŠ Štefanikova 
kolekcia malieb – Spojená škola - Špeciálna základná škola Poprad
kolekcia pohľadníc – Stredná umelecká škola Kežmarok
kolekcia grafík – Základná škola a Materská škola Spišské Bystré
kolekcia plastík – Základná škola Batizovce
kolekcia perokresieb – Základná škola Tatranská Lomnica

ceny pre jednotlivcov
Lucia Pohlodková, 6 r., Denné detské sanatórium Kežmarok
Paulína Gončarová, 10 r., Spojená škola - Špeciálna základná škola Poprad
Natália Gončarová, 8 r., Spojená škola - Špeciálna základná škola Poprad
Kristína Jurkaninová, 12 r., Súkromná základná umelecká škola Bardejov
Tatiana Potocká, 10 r., Základná škola a Materská škola Spišská Sobota
Kristína Zemianeková, 13 r., Základná škola a Materská škola Spišská Sobota
Bibka Balážová, 5 r., Základná škola a Materská škola Tajovského Poprad
Natália Bucová, 11 r., Základná škola a Materská škola Tajovského Poprad
Lenka Čensčáková, 5 r., Základná škola a Materská škola Tajovského Poprad
Laura Lauffová, 5 r., Základná škola a Materská škola Tajovského Poprad
Viktória Cehuľová, Základná škola D. Fischera Kežmarok
Filip Ďuróc, 11 r., Základná škola D. Fischera Kežmarok
Ondrej Horváth, 8 r., Základná škola Vydrník
Dávid Žiga, 11 r., Základná škola Vydrník
Jakub Kroščen, 11 r., Základná škola Vydrník
Andrejka Danielčáková, 6 r., Základná umelecká škola D. Fischera Kežmarok
Michaela Holovová, 11 r., Základná umelecká škola D. Fischera Kežmarok
Lívia Krempaská, 9 r., Základná umelecká škola D. Fischera Kežmarok
Adela Kučkovská, 10 r., Základná umelecká škola D. Fischera Kežmarok
Laura Ochotnícka, 6 r., Základná umelecká škola D. Fischera Kežmarok
Kristína Špitková, 8 r., Základná umelecká škola D. Fischera Kežmarok
Zuzana Sivá, 14 r., Základná umelecká škola Humenné
Adam Javorský, 7 r., Základná umelecká škola Svit
Saška Šifrová, 7 r., Základná umelecká škola Svit
Alica Jankurová, 6 r., Základná umelecká škola Štefánikova Poprad
Natália Korenková, 17 r., Základná umelecká škola Štefánikova Poprad
Šárka Králiková, 6 r. Základná umelecká škola Štefánikova Poprad
Marek Želonka, 7 r., Základná umelecká škola Štefánikova Poprad

Súťaže sa zúčastnili žiaci 26 škol a porota vyberala zo 430 prác.


Slávnostná vernisáž a odovzdávanie cien sa uskutočnilo
9. 12. 2010 o 14.00 v Elektrárni Tatranskej galérie, Hviezdoslavova 12, Poprad
Program vernisáže: vystúpenie žiakov speváckej triedy Jany Kočanovej


 


 

Podujatie, ktoré zároveň jedinečným spôsobom poskytuje priestor predstaviť talent a kreativitu Vašich žiakov ostatným školám a širokej rade návštevníkov v rámci regiónu i Slovenska v našej galérii.

Podmienky súťaže:
• súťažné práce majú byť vyhotovené technikou maľby, kresby, grafiky, atď
• označené súťažné práce prosíme doručiť na adresu galérie:
Hviezdoslavova 12, 058 01 Poprad osobne
alebo poštou v termíne najneskôr do 3. 12. 2010
• limitovaný počet prác na žiaka max. 3 ks

Ceny:
• Jedinečné ocenenie!!!
Víťazná práca bude vytlačená ako Vianočná pohľadnica Tatranskej galérie
• najlepšie práce budú ocenené hodnotnými vecnými cenami 9. 12. 2010 na slávnostnej detskej vernisáži o 14.00
• zo zaslaných prác bude usporiadaná výstavka v priestoroch galérie v priebehu mesiacov december – január 2010

Vyhodnotenie súťaže:
• odborná komisia vyhodnotí, vyberie a ocení najlepšie zaslané práce
• organizátor oznámi rozhodnutie poroty oceneným školám


Kontakt:
Tatranská galéria Poprad
Hviezdoslavova 12
058 01 Poprad
tel. 052 / 7721 968


 

pondelok – piatok:
9.00 – 17.00
nedeľa:
13.00 – 17.00

sobota – zatvorené

Tatranská galéria v Poprade

Hviezdoslavova 12
058 01 Poprad
GPS: 49.058197 20.298105

tel.: +421 52 7721 968
gsm: +421 917 843 187

e-mail: tatragaleria@tatragaleria.sk

dospelí | 3,00 €
študenti, dôchodcovia | 1,50 €
deti do 15 r. | 1,00 €
žiaci v skupinách | 1,00 €
rodinná vstupenka | 5,00 €

Prenájom priestorov Elektrárne Tatranskej galérie

INFO 0905 843 802

dnes je: 30.9.2016

meniny má: Jarolím

podrobný kalendár

Využite registráciu a nechajte sa pohodlne informovať o novinkách na našej stránke

:
:
Zabudli ste heslo
Registrovať

Úvodná stránka