Prechod na navigáciu Hlavné menu Prechod na navigáciu vodorovná

Zoznam výstav 1960 – 1990 | 1991 – 2018

2018

1110. | 13. 12. 2018 - 10. 3. 2018 | Helmut Bistika - Anjeli a tí druhí | Anna Ondrušeková | Vila Flóra,  Starý Smokovec
1109. | 7. 12. 2018 - 27. 1. 2019 | Robo Kočan - Mosty |Lucia Benická| Elektráreň TG
1108. | 6. 11. 2018 - 31. 12. 2018 | Madona s anjelmi z Popradu  | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG
1107. | 13. 11. 2018 - 2. 12. 2018 | Výstava fotografií a obrazov autorov z partnerských miest Ústi nad Orlicí a Poprad | Anna Ondrušeková | Artklub TG
1106. | 24. 9. 2018 - 21. 10. 2018 | Party v 21. storočí |Katarína Chabrečeková, Andrea Ľubocká, Patrik Rago  | Elektráreň TG
1105. | 20. 9. 2018 - 2. 12. 2018 | Francisco Goya - Vízie | Radomír Přibyla, Anna Ondrušeková | Elektráreň TG
1104. | 20. 9. 2018 - 2- 12. 2018 | Grafika - Vladimír Gažovič, Karol Ondreička, Igor Piačka, Katarína Vavrová | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG
1103. | 12. 9. 2018 - 9. 12. 2018 | Ó hory, ó hory, ó hory - Pohľad na súčasnú architektúru v českých a slovenských horách v historickom a krajinnom kontexte | Dan Merta, Tomáš Bujna | Vila Flóra, Starý Smokovec
1102. | 6. 9. 2018 - 21. 10. 2018 | Michal + Daniela Helienek | Anna Ondrušeková | Artklub TG
1101. | 3. 8. 2018 - 16. 9. 2018 | Viktor Frešo - Od Tatier k Dunaju | Vladimír Beskid | Elektráreň TG
1100. | 15. 6. 2018 - 9. 9. 2018 | Jozef Česla - Tajomné savany africké | Anna Ondrušeková | Vila Flóra, Starý Smokovec
1099. | 25. 5. 2018 - 26. 6. 2018 | Miroslav Cipár - Hra pre naše oči | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG
1098. | 25. 5. 2018 - 26. 6. 2018 | Miroslav Cipár - Moja krajina je moja fantázia (Hry s umením 2018) | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG

1097. | 25. 5. 2018 - 26. 6. 2018 | Hry s umením 2018  Bibliofília na Slovensku | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1096. | 20. 4 . 2018 - 20. 5. 2018 | Daniel Szalai, Jozef Baus - PredObraz  | Peter Michalovič | Elektráreň TG
1095. | 6. 4. 2018 - 20. 5. 2018 | Bedřiška Znojemská - Svet na gombík | Anna Ondrušeková | Artklub TG
1094. | 15. 3. 2018 - 15. 4. 2018 | Výstava fotografií Asociácie profesionálnych fotografov Slovenska |
Anna Ondrušeková | Elektráreň TG
1093. | 16. 3. 2018 - 10. 6. 2018 | Aaltova príroda | Tadeáš Goryczka, Jaroslav Němec, Anna Ondrušeková | Vila Flóra, Starý Smokovec
1092. | 9. 2. 2018 - 11. 3. 2018 | Peter Krupa2 - Genetika miesta | Anna Ondrušeková, Lívia Pemčáková | Elektráreň TG
1091. | 9. 2. 2018 - 11. 3. 2018 | Martin Kratochvíl - Biely šum | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG 
1090. | 2. 2. 2018 - 29. 3. 2018 | Peter Stanley Procházka - film.sk | Anna Ondrušeková | Artklub TG
1089. | 5. 1. 2018 - 11. 3. 2018 | Umelci Tatrám - Bohumír Gemrot, Juraj Čutek, Andrej Augustín, Viťo Bojňanský | Anna Ondrušeková | Vila Flóra, Starý Smokovec


 


 

2017

1090. | 6. 10. 2017 – 3.12. 2017 | Pieseň duše – Ruská realistická maľba zo zbierky Galerie výtvarného umění v Ostravě | Jiří Jůza | Elektráreň TG, Poprad

1089. | 19. 9. 2017 – 12. 11. 2017 | Jirko Čepil – Sny v dreve  | Anna Ondrušeková  | Vila Flóra, St. Smokovec

1088. | 12. 9. 2017 – 26. 11.2017 | Robert Vano – Memories | Natalie A. Rollko | Art Klub TG, Poprad

1087. | 31. 8. 2017 – 1. 10. 2017  | Lukáš Pažitka – Krajiny  | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad

1086. | 13. 7. 2017 – 27. 8. 2017 | Od genetiku po epigenetiku – Otcovia a synovia | vystavujúci autori: Jozef Jankovič a Patrik Kovačovský (Slovensko), Jan Berdyszak a Marcin Berdyszak (Poľsko), Veso Sovilj a Mladen Miljanovič (Bosna a Hercegovina)  | Anna Ondrušeková a autori | Elektráreň TG, Poprad

1085. | 23. 6. 2017 – 10. 9. 2017 | Ivan Urbanovič – Expedícia Hindúkuš | Ivan Urbanovič  | Vila Flóra, St. Smokovec

1084. | 26. 5. 2017 – 9. 7. 2017 | Igor Mosný – Reminiscenie | Danica Lovišková | Elektráreň TG, Poprad

1083. | 25. 5. 2017 – 31. 8. 2017 | Guido Andrea Longhitano – Polícia na Slovensku | Guido A. Longhitano | Art Klub TG, Poprad

1082. | 26. 4. 2017 – 21. 5. 2017 | Adam Szentpétery – Geometrické kódy | Vladimír Beskid | Elektráreň TG, Poprad

1081. | 25. 3. 2017 – 23. 4. 2017 | Ivan Köhler – Rezidencia smrti  | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad

1080. | 24. 3. 2017 – 23. 4. 2017 | Vladimír Gažovič – Všetko je len hra | Danica Lovišková | Elektráreň TG, Poprad

1079. | 13. 3. 2017 – 18. 6. 2017 | Yaro M. Kupčo – Putovanie Aljaškou a Yukonom, alebo ako som na Klondiku ryžoval zlato | Anna Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec

1078. | 6. 2. 2017 – 21. 4. 2017 | TatraBRICK FEST 2017 | Pavol Barilla | Art Klub TG, Poprad

1077. | 3. 2. 2017 – 19. 3. 2017 | Igor Piačka a Júlia Piačková – Územie-umenie, od 3 centimetrov do 3 metrov | Ľudovít Petránsky  | Elektráreň TG, Poprad


 

2016

1076. | 21. 12. 2016 – 5. 3. 2017 | Viola Krupová – Feeling happy | Anna Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec 
1075. | 14. 12. 2016 – 29. 1. 2017 | Umenie Tatier – TATRY – perla hôr strednej Európy v umení štyroch krajín | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1074. | 7. 12. 2016 – 29. 1. 2017 | Anjel Vianoc 2016 | Anna Ondrušeková ml. | Art Klub TG, Poprad
1073. | 13. 10. – 27. 11. 2016 | Výtvarný salón klubu popradských výtvarníkov | František Žoldák | Art Klub TG, Poprad
1072. | 7. 10. – 27. 11. 2016 | Iain Patterson – Out West | Tadeáš Goryczka | Elektráreň TG, Poprad
1071. | 7. 10. – 27. 11. 2016 | Mária Banášová – Klop a bude ti otvorené | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1070. | 23. 9. – 27. 11. 2016 | Božena Augustínová, Andrej Augustín, Martin Augustín – Medzi nebom a ženou | Eva Ľuptáková | Elektráreň TG, Poprad
1069. | 7. 9. – 9. 10. 2016 | Maryna Batsiuková – Okamihy súčasnosti | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1068.  | 5. 8. 2016 – 11. 9. 2016  | Patrik Illo – VIAC-MENEJ | Pavel Urban | Elektráreň TG, Poprad
1067.  | 24. 6. 2016 – 4. 9. 2016  | Janko Lehotský – Moje mladšie ja | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1066.  | 22. 6. 2016 – 18. 9. 2016  | Edgar Degas – Holá pravda | Aleksandre Kesauri, Vassili Kessaouri, Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1065.  | 18. 6. 2016 – 16. 12. 2016  | Kamil Kozub – Home is home | Anna Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
1064.  | 17. 6. 2016 – 31. 7. 2016  | Katarína Vavrová & Milan Vavro – Zamknuté slová | Danica Lovišková | Elektráreň TG, Poprad
1063.  | 17. 5. 2016 – 21. 5. 2016  | Výtvarná súťaž Biodiverzita | organizátor Veolia Energia Slovensko | Elektráreň TG, Poprad
1062.  | 5. 5. 2016 – 22. 6. 2016  | Hasičské hobby | Art Klub TG, Poprad
1061.  | 15. 4. 2016 – 12. 6. 2016  | TA-tri: Učiteľ a jeho žiaci – výstavný projekt tvorby troch generácií (Juraj Meliš, Rastislav Biarinec, Ľubomír Purdeš) v rámci projektu HsU 2016 | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1060.  | 21. 3. 2016 – 13. 4. 2016  | Anna Hausová – Prach si a v prach sa obrátiš | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1059.  | 18. 3. 2016 – 1. 5. 2016  | Yaro M. Kupčo – V pote tváre budeš dorábať chlieb | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1058.  | 11. 3. 2016 – 7. 6. 2016  | Vladimír Koštial – Prvý kolektívny zimný prechod hrebeňom Vysokých Tatier (1955) | Vladimír Košťál, Lucia Petrůjová | Vila Flóra, St. Smokovec
1057.  | 4. 3. 2016 – 19. 6. 2016  | Albín Brunovský – Grafika | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1056.  | 4. 3. 2016 – 19. 6. 2016  | Klobúk dole pán Brunovský | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1055.  | 12. 2. 2016 – 10. 4. 2016  | Trienále textilu – Textile Art of Today | Andrej Augustín, Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1054.  | 5. 2. 2016 – 29. 2. 2016  | Jakub Szczęsny – Keret House... Ako zabývať škárku | Tadeáš Goryczka | Elektráreň TG, Poprad
1053.  | 22. 1. 2016 – 13. 3. 2016  | Vladimír Koštial – Hľadanie | Lucia Petrůjová | Art Klub TG, Poprad
1052.  | 13. 1. 2016 – 9. 3. 2016  | Robo Kočan & Jozef Česla – Tatry inak | Anna Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec


 

2015

1051. 17. 12. 2015 – 31. 1. 2016 | Anjeličkovo – Anjel Vianoc 2015, výstava detskej výtvarnej tvorby | Art Klub TG, Poprad
1050. 15. 12- 2015 – 10. 1. 2016 | Tomáš Agat Błoński – CD TOM | Lucia Benická | Elektráreň TG, Poprad
1049. 11. 12. 2015 – 7. 2. 2016 | Marko Vrzgula – Polčas | Printemps | Prime Time | Jozef Dodo Baus| Elektráreň TG, Poprad
1048. 18. 11. – 13. 12. 2015 | Marek Kvetan – Slepá škvrna | Blind spot | Vladimír Beskid | Elektráreň TG, Poprad
1047. 22. 10. – 23. 11. 2015 | Pavol Hammel – Nech sa páči | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1046. 8. 10. – 15. 11. 2015 | Masaharu Takasaki – Stavby predchnuté duchom | Tadeáš Goryczka | Elektráreň TG, Poprad 
1045. 2. 10. – 6. 12. 2015 | Ľubomír Purdeš – Neogén | Vladimír Beskid | Elektráreň TG, Poprad
1044. 18. 9. – 20. 10. 2015 | Mikuláš Jacečko a Emília Rudincová – Prírodné inšpirácie | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1043. 6. 8. – 27. 9. 2015 | Rebel – Jiří Načeradský v zbierke Ivana Melicherčíka | Anna Ondrušeková | 
Elektráreň TG, Poprad
1042. 4. 8. – 13. 9. 2015 | Martin Krystýnek – Sensual Beauty | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1041. 8. 7. 2015 | Ferdinand Katona – maliar slovenskej náladovej krajiny, výstava zo zbierok Tatranskej galérie v Poprade | Slovenský inštitút v Moskve | LIBEROV-TsENTR, oblastnoy khudozhestvennyy muzey v Omsku
1040. 16. 6. – 2. 8. 2015 | Pohľady na Taliansko – Krajina, história, práca, svetlo | Elektráreň TG, Poprad
1039. 31. 5. – 24. 6. 2015 | Svet okolo nás – výstava detských prác popradských materských škôl | Art Klub TG, Poprad
1038. 29. 5. – 2. 8. 2015 | Ján a Boris Kudlička – Priestor krajina otca, javisko syna | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1037. 8. 4. – 24. 5. 2015 | 55: Náš príbeh | Elektráreň TG, Poprad
1036. 31. 3. – 24. 4. 2015 | Zátišie ako dialóg – výber diel z depozitu Tatranskej galérie  | Anna Ondrušeková | Galéria mesta Levoča
1035. 27. 3. – 24. 5. 2015 | Hry s umením 2015 – Geometria je krásna | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1034. 27. 3. – 24. 5. 2015 | REDUCTIVE.NL – Štyri generácie geometrickej abstrakcie z Holandska | Roland de Jong Orlando | Elektráreň TG, Poprad
1033. 25. 3. – 8. 4. 2015 | Igi Brezo – Smrť holubíc | Ivan Matulík | Elektráreň TG, Poprad
1032. 13. 3. – 24. 4. 2015 | Ľubomír Korenko – Iné svety | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1031. 30. 1. – 22. 3. 2015 | Marc Chagall, André Derain, Raoul Dufy, Jean Carzou | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1030. 30. 1. – 22. 3. 2015 | Salvador Dalí | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1029. 19. 1. – 15. 3. 2015 | Ján Hála (1890 – 1959) výber diel z depozitu Tatranskej galérie | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad


 

2014

1028. 12. 12. – 26. 1. 2015 | Ladislav Mednyánszky – Kufor kresieb | Zsófia Kiss-Szemán | Elektráreň TG, Poprad

1027. 12. 12. – 26. 1. 2015 | Ferdinand Katona - Nasledovník odkazu Ladislava Mednyánszkeho | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad

1026. 7. 11. – 11. 1. 2015 | Štefan Hudzík – Zvnútornenie | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad

1025. 7. 11. – 7. 12. 2014 | František Turcsányi – Plusy a mínusy | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad

1024.  14. – 19. 10. 2014 | Farebný svet – Coloriskeri luma 2014 (výstava víťazných prác rómskych detí) | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad

1023.  10. 10. – 13. 11. 2014 | Matej Hubcej, Júlia Laufová - FUSION | Rudolf Rabatin, Mária Fizelová | Art Klub TG, Poprad
1022.  20. 9. – 13. 10. 2014 | Umenie na známkach | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1021. 19. 9. – 2. 11. 2014 | Imrich Svitana – Od A po Z | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1020.  12. 9. – 21. 9. 2014 | Fotozážitky s pamiatkami | Art Klub TG, Poprad
1019.  12. 9. – 21. 9. 2014 | Meštiansky dom v Prešovskom kraji | Elektráreň TG, Poprad
1018. 10. 9. – 9. 10. 2014 | Fero Guldan – Spišské exody | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1017.  2. 9. – 18. 9. 2014 | Milan Malast – Modlitba dreva | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1016. 14. 8. – 8. 9. 2014 | Volodymyr Larionov – Autorská florentská mozaika | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1015.  8. 8. – 14. 9. 2014 | Sondy a reflexie | Zuzana Bobovská -Bošková, Miroslav Bucher, Štefan Bubán, Ladislav Černý, Alicia Czajkowska-Magdziak, Jozef Dobiš, Alojz Drahoš, Marián Drugda, Květoslava Fulierová,  Anton Galko, Anna Galková, Melita Gwerková, František Hauskrecht, Stanislav Harangozó, Emília Hodasová, Iveta Homolová, Zdeno Horecký, Ján Huňady, Ľudmila Chrenková-Hoffmannová, Běla Kolčáková, Ján Kovalík, Jozef Krakovský, Jozef Malý, Ján Meško, Rudolf Moško, Viktor Motus, Michaela Nociarová-Rázusová, Štefan Orth, Iva Paštrnáková, Oľga Plačková, Zlatica Plešková, Juraj Prohácka, Rudolf Rabatin, Martin Račko, Božena Rončáková, Anna Rusinkovičová, Mia Sász, Milan Stano, Bernadetta Stępień, Miloslava Salanciová, Andrej Smolák, Ján Smutný, Emil Semanco, Milan Tvrdoň, Miloš Vanko, Marian Vida, Peter Vranka, Malgorzata Twardzik-Wilk, Jaroslav Uhel, Marek Záhorský, Tatiana Žitňanová | Rudolf Rabatin, Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1014.  27. 6. – 3. 8. 2014 | Michal a Peter Trembáč – O nás | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1013.  18. 6. – 31. 8. 2014 | Daniele Pellegrini – Svet očami Taliana | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1012.  22. 5. – 10. 6. 2014 | Lesy okolo nás (výstava víťazných prác žiakov základných škôl) | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1011.  12. – 29. 5. 2014 | SUŠ Kežmarok – Päťka sa dnes NEDÁVA! (výstava absolventov) | Art Klub TG, Poprad
1010.  2. 5. – 22. 6. 2014 | Ivan Kelly Köhler – New Kelly Multikulty | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1009. 13. 4. – 12. 5. 2014 | Andrej Mišanek – Neznámy-známy karikaturista | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1008.  25. 3.  – 8. 4. 2014 | Ján Mózer – Zlomený narcis, Peter Mózer - Portréty | Ján Mózer, Peter Mózer | Art Klub TG, Poprad
1007.  14. 2. – 17. 4. 2014 | Peter Pollág – Chlapec z našej ulice | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
1006.  13. 2. – 24. 3. 2014 | Anjeličkovo – Anjel Vianoc 2013 (výstava detskej tvorby) | Anna Ondrušeková | Art Klub TG, Poprad
1005.  11. 2. – 6. 3. 2014 | Zátišie ako dialóg | Anna Ondrušeková | Výstavná sieň Barónka, Kežmarok


 

2013

POR. Č. | DÁTUM | NÁZOV VÝSTAVY A ZOZNAM AUTOROV | KURÁTOR | MIESTO VÝSTAVY

1004. 27. 6 – 22. 9. 2013 | Ohlas a odkaz sv. Cyrila a Metoda v tvorbe rodiny Andreja Rudavského (Andrej Rudavský - Sochy a obrazy, Mária Rudavská - Sochy a tapisérie, Zuzana Graus Rudavská - Štruktúry zeme, Ondrej Rudavský - Transformácie) | Anna Ondrušeková
1003. 20. 6 – 30. 6. 2013 | Alpini: tradícia a história najväčšieho a najstaršieho spolku talianskych Alpinov 
1002. 20. 6 – 30. 6. 2013 | Dolomity a U.N.E.S.C.O 
1001. 20. 6. – 30. 6. 2013 | Malebnosť Slovenska a Talianska – výstava detskej tvorby | Anna Ondrušeková
19. 4.– 16. 6. 2013 | Hry s umením 2013
1000. 19. 4. – 16. 6. 2013 | Maľovaná krajina - unikátna výstava s možnosťou vstúpiť do obrazu | Katarína Kosánová, Soňa Sadilková, Anna Ondrušeková
999. 19. 4. – 16. 6. 2013 | Variácie krajiny zo zbierok Tatranskej galérie v Poprade | Anna Ondrušeková
998. 24. 3 – 14. 4. 2013 | Katarína Rachel Krajčovičová – Návrat k prameňom | Viera Kamenická
997. 8. 3. – 14. 4. 2013 | Maliar a grafik Andrej Doboš | prof. Eva Kapsová
996. 15. 2. – 28. 4. 2013 | Ján Zoričák - Tajomstvá života | Múzeum skla v Riihimäki

 

2012

POR. Č. | DÁTUM | NÁZOV VÝSTAVY A ZOZNAM AUTOROV | KURÁTOR | MIESTO VÝSTAVY

995. | 14. 12. – 3. 3. 2013 | FactoryART made in Slovakia - festival súčasného slovenského umenia | 100 rokov Budovy Elektrárne 1912 - 2012 | Anna Ondrušeková
994. | 14. 12. – 3. 3. 2013 | FactoryART made in Slovakia - festival súčasného slovenského umenia | DanielLibeskind – Architektúra je reč  | Anna Ondrušeková, Tadeáš Goryczka, Jaroslav Němec, Jiří Jůza, Jerzy Ilkosz, Rastislav Udžan
993. | 14. 12. – 3. 3. 2013 | FactoryART made in Slovakia - festival súčasného slovenského umenia |Architektonický ateliér OSA | Anna Ondrušeková |
992. 6. - 12. 12. 2012 | Anjel Vianoc 2012 – výstava detskej tvorby | Anna Ondrušeková
991. | 18. 10. – 2. 12. 2012 | Venované Albínovi Brunovskému (1935 - 1997) | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
990. | 18. 10. – 2. 12. 2012 | Daniel Brunovský – Slovenské ateliéry | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
989. | 28. 9. – 6. 10. 2012 | Popradfila 2012 | súťažná filatelistická výstava | Elektráreň TG, Poprad
988. | 9. – 21. 9. 2012 | Umelci Tatrám – Kalvária na Peknú vyhliadku | Jaroslav Drotár, Jakub Kołodziejski (PL), Štefan Kovaľ, Tibor Tóth | Anna Ondrušeková | Kúpele Nový Smokovec
987. | 9. – 21. 7. 2012 | Vyšné Ružbachy – genius loci  | Areál Medzinárodného sochárskeho sympózia vo Vyšných Ružbachoch
986. | 28. 6. – 30. 9. 2012 | Ján Zoričák – Poézia vesmíru | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
985. | 28. 6. – 30. 9. 2012 | Martina Mináriková – Stvorenie | Anna Ondrušreková | Elektráreň TG, Poprad
984. | 28. 6. – 30. 9. 2012 | Veľkoplošné fotografie vesmíru z NASA, ESA, a Astronomického ústavu SAV | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
983. | 19. 5. 2012 | Izabela Štefunková | predajná výstava a prezentácia šperkov | Elektráreň TG, Poprad
982.19. 4. – 30. 5. 2012 | Dimenzie Jozefa Kornucika | Anna Ondrušeková | Vihorlatské múzeum v Humennom
13. 4.– 24. 6. 2012 | Hry s umením 2012 re_cykl_art
981. | 13. 4. – 24. 6. 2012 | Shalom Tomas Neuman – Talking at you (America series) | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
980. | 13. 4. – 24. 6. 2012 | Annamaria Mikulik – material nature | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
979. | 13. 4. – 24. 6. 2012 | VŠVU Bratislava  ...nanovo ináč... | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
978. | 25. 3. – 16. 9. 2012 | Jenny Stolzenberg | Elektráreň TG, Poprad
977. | 25. 3. – 10. 4. 2012 | Viera Kamenická – Večné otázky | Elektráreň TG, Poprad
976. | 25. 3. – 27. 3. 2012 | Yuri Dojč – Fragmenty | Elektráreň TG, Poprad
975. | 22. 3. – 30. 4. 2012 | Zipserland in Tatra-Galerie | Janko Alexy, Martin Barla, Ladislav Čarný, Marián Čižmárik, Jozef Fabini, Ján Grotkovský, Ján Hála, Ján Ilavský, Július Jakoby, Ferdinand Katona, Otakar Kolář, Jozef Kollár, Gustáv Mallý, Viliam Pirchala, Karol Polónyi, Vladimír Popovič, Dušan Srvátka, Ivan Nestor Šafranko, Michal Tillner, Michal Trembáč, Jozef Žatko | Anna Ondrušeková | Galerie des Slowakischen Instituts, Berlin
974. | 17. 2. – 10. 4. 2012 | ObraSKovo nanovo – súčasná slovenská maľba | Blažej Baláž, Mária Balážová, Erik Binder, Viktor Frešo (BinderFresh), Marko Blažo, Ivan Csudai, Michal Czinege, Michal Černušák, Lucia Dovičáková, Jana Farmanová, Daniel Fischer, Ladislava Gažiová, Bohdan Hostiňák, Monogramista T. D., Vladimír Popovič, Veronika Rónaiová, Rudolf Sikora, Boris Sirka, Adam Szentpétery, Erik Šille, Ján Vasiľko | Vladimír Beskid | Elektráreň TG, Poprad


 

2011

POR. Č. | DÁTUM | NÁZOV VÝSTAVY A ZOZNAM AUTOROV | KURÁTOR | MIESTO VÝSTAVY

973. | 20 12. 2011 | Odkryté hodnoty – prvá stála expozícia TG | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
972. | 16. 12. 2011 – 5. 2. 2012 | Anna Fedáková - Otváranie | Vladimír Beskid | Elektráreň TG, Poprad
971. | 2. 12. – 13. 12. 2011 | Anjel Vianoc - výstava detskej tvorby | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
970. | 11. 11. 2011 – 5. 2. 2012 | Factory Art Made in Slovakia 2011 | Vladimír Kompánek - výber tvorby z galérií | Milan Mazúr | Elektráreň TG, Poprad
969. | 11. 11. – 12. 12. 2011 | Factory Art Made in Slovakia 2011 | Ivan Kelly Kőhler - Vladimír Kompánek vo fotografii (1970 - 1990) | Ivan Kelly Kőhler - Impresie Ivana K. venované Vladimírovi K. | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
968. | 11. 11. – 12. 12. 2011 | Factory Art Made in Slovakia 2011 | Marek Ryboň - Cez drevo | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
967. | 11. 11. – 12. 12. 2011 | Factory Art Made in Slovakia 2011 | Juraj Poliak & Andrej Kalinka - Hravo a netradične | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
966. | 10. 10. – 8. 11. 2011 | Karol Ľudovít Libay - Aegypten. Reisebilder aus dem Orient | Katarína Baraníková | Elektráreň TG, Poprad
965. | 9. 9. – 6. 11. 2011 | Dimenzie Jozefa Kornucika | Anna Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
964. | 5. 9. – 2. 10. 2011 | Výtvarný salón ZPMP - 16. ročník súťažnej prehliadky prác | Elektráreň TG, Poprad
963. | 7. 7. – 7. 9. 2011 | Medzi mýtom a realitou: Stretnutie s Rómami | Mathias Dorninger, Stefanie Freynchlag, Anna Rogenhofer, Fabian Weiß | Elektráreň TG, Poprad
962.  | 11. 6. – 28. 8. 2011 | Trienále umenia knihy Martin | J. Kováčová | Elektráreň TG, Poprad
961. | 11. 6. – 3. 7. 2011 | Laura Pitscheider | Ikony bytia | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
960. | 11. 6. – 3. 7. 2011 | Anna Ondrušeková | Pocta talianskej renesancii | Elektráreň TG, Poprad
959. | 1. 6. – 30. 7. 2011 | 50 rokov Tatranskej galérie – Z archívu a depozitu I.  | A. Ondrušeková | Vila Flóra, Starý Smokovec
958. | 15. 4. – 5. 6. 2011 | Hry s umením 2011 – 50. výročie založenia výtvarného odboru ZUŠ v Poprade | Jozef Olexa – zakladateľ výtvarného odboru ZUŠ v Poprade | Pedagógovia ZUŠ Poprad ::: Eva Čimborová – Hračky | Ina Dunajová – Neznáme povrchy | Anna Fedáková – Dotyky | Veronika Karolyiová – Black & White | Vladislav Leštach – Príbehy stoličiek | Rudolf Rabatin – Odkazy | Absolventi a študenti ZUŠ Poprad ::: Barbora Bobovčáková | Jana Čepová | Michal Fric | Ján Gildein | Anna Holáňová | Jana Kalixová | Martin Kolarov | Katarína Komárová | Patrícia Koyšová | Marián Kralik | Jana Kumorovi-czová | Michaela Oravcová | Ivana Šebestová | Ida Vychodilová | | | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
957. | 7. 4. – 27. 5. 2011 | Milada Kotorová | Stalo sa | | Vila Flóra, Starý Smokovec
956. | 24. 3. – 13. 4. 2011 | Michal Vaněk | Kaukazskí židia – Azerbajdžan | J. Ábelovský | Elektráreň TG, Poprad
955. | 9. – 31. 3. 2011 | Krajiny a príroda sveta | V rámci projektu Postavy – Konfrontácie – Stretnutia | A. Jagoda, I. Botor, K. Dadak, E. Kuraj, L. Kołodziejczyk, R. Maciuszkiewicz, A. Molenda, T. Rus | J. Endrődi | Vila Flóra, Starý Smokovec
954. | 28. 1. – 19. 3. 2011 | MÜLLER LIVE! | O. Ondráš, D. Lipár | Elektráreň TG, Poprad
953. | 27. 1. – 5. 3. 2011 | GEDEON MAJUNKE - architekt Tatier | M. Semančík | Vila Flóra, Starý Smokovec
952. | 14. 1. – 10. 4. 2011 | IVAN ŠAFRANKO | Rekapitulácia | M. Hrebíčková | Elektráreň TG, Poprad


 

2007 – 2010

POR. Č. | DÁTUM | NÁZOV VÝSTAVY A ZOZNAM AUTOROV | KURÁTOR | MIESTO VÝSTAVY

951. | 28. 10 – 22. 1. 2010 | Tatry – Zberateľská vášeň II zo zbierky Jána Simkaniča | J. Endrődi | Vila Flóra, St. Smokovec
950. | 13. 10 – 5. 12. 2010 | Factory Art – made in Slovakia – festival súčasného umenia venovaný osobnosti Franza Kafku, Karol Kállay – Franz Kafka a Praha, otvárací koncert s názvom Living room, účinkujú členovia zoskupenia CLUSTER z Bratislavy – I. Šiller, Z. Biščáková, F. Király, D. Kocian, E. Noh | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
949. | 8. 10. – 9. 1. 2010 | Marián Čižmárik – Studne | J. Ábelovský | Elektráreň TG, Poprad
948. | 10. 9. – 3. 10. 2010 | Marika Gombitová – Výstava fotografií | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
947. | 9. 9. – 23. 10. 2010 | Antonín Vojtek – utovanie krajinou | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
946. | 25. 6. – 3. 10. 2010 | Marcin Berdyszak – Za horizontom umenia | E. Kościelak | Elektráreň TG, Poprad
945. | 16. 6. – 23. 6. 2010 | Settimio Benedusi – Amnios | Elektráreň TG, Poprad
944. | 8. 6. – 31. 8. 2010 | Vilém Veverka – Muž tří tváří | Vila Flóra, St. Smokovec
943. | 23. 4. – 18. 6. 2010 | Hry s umením 2010 – Forma v časopriestore | M. Sikorová A Ondrušeková | Elektráren TG, Poprad
942. | 24. 3. – 18. 4. 2010 | Jesajahu Nir – Hora pamäti | P. Mešťan | Elektráreň TG, Poprad
941. | 5. 3. – 18. 4. 2010 | Juraj Oravec – O pocitoch IV. | D. Lovišková | Elektráreň TG, Poprad
940. | 2. 2. – 30. 4. 2010 | Slovenská krajina zo zbierok TG | K. Tilová | Vila Flóra, St. Smokovec
939. | 2. 2. – 30. 4. 2010 | Štefan Jakubec – variácie krajiny Spiša | K. Tilová | Vila Flóra, St. Smokovec
938. | 22. 1. – 28. 2. 2010 | Insitné, ale naše | V. Fedič A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
937. | 22. 1. – 18. 4. 2010 | Lukáš Roganský – Afganistan očami dokumentaristu | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
936. | 15. 11. 2009 – 17. 1. 2010 | Ján Zoričák – Hviezdne posolstvá | E. Ľuptáková | Elektráreň TG, Poprad
935. | 3. 11. – 7. 11. 2009 | Mema – Pozvanie k tancu | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
934. | 32. 10. 2009 – 15. 1. 2010 | Z depozitu | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
933. | 31. 10. 2009 – 15. 1. 2010 | Reštaurované v TG 2000-2008 | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
932. | 30. 10. 2009 – 31. 1. 2010 | Eva Fišerová – Odysea bronzu | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
931. | 29. 10. 2009 – 31. 1. 2010 | Kamil Kozub – Masy | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
930. | 28. 10. 2009 – 31. 1. 2010 | Annamária Mikulíková-Kovaľová – Retro_design | M. Bačová | Elektráreň TG, Poprad
929. | 27. 10. 2009 – 31. 1. 2010 | Karol Weisslechner – Pars pro toto | Agnes Schramm | Elektráreň TG, Poprad
928. | 26. 10. 2009 – 31. 1. 2010 | Vladimír Fišera – Mystérium farieb | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
927. | 5. 11. 2009 – 9. 1. 2010 | Andor Borúth – Tatranský portrétista | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
926. | 4. 9. – 31. 10. 2009 | Michal Trembáč – Jubilejná, Dušan Pončák – Chodby. Okná | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
925. | 30. 6. – 29. 8. 2009 | Naresh Kapuria – Inšpirácia, Stanislav Tomka – Magické Himaláje, Yaro M. Kupčo – Cesty a zastavenia | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
924. | 22. 6. – 3. 7. 2009 | Umelci Tatrám | A. Ondrušeková | Park kúpeľov Nový Smokovec
923. | 15. 5. – 20. 6. 2009 | Belo Kapolka – Medzi hrebeňmi a osadami | A. Ondrušeková, D. Mikolaj | Vila Flóra, St. Smokovec
922. | 19. 3. – 9. 5. 2009 | Anna Ondrušeková – Kontinuum | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
921. | 7. 2. – 15. 3. 2009 | Voda (I. Grossmann (SK), H. E. Johannessen (Nórsko), J. H. Kwon (Južná Kórea), A. M. Krisebom (Nórsko), B. Kulcsar (HU), A. Mišurová (SK), M. Moslehi (Irán), A. Nikulina (Rusko), K. Sorbo (Nórsko), M. Sicard (FR), Ph. Sanguinetti (FR) | Ph. Sanguinetti | Vila Flóra, St. Smokovec
920. | 15. 1. – 9. 2. 2009 | Pohľady na tvorbu insitných a amatérskych autorov zo zbierok TG | A. Ondrušeková | Výstavná sieň Barónka, Kežmarok
919. | 13. 11. 2008 – 30. 1. 2009 | 10 – 20 – 30, 10 rokov výstavnej siene, 20 podtatranských umelcov na Alžbetinej 30 | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
918. | 11. 12. – 31. 12. 2008 | Anjel Vianoc 2008 | A. Ondrušeková | MSÚ, Poprad
917. | 13. 11. 2008 – 30. 1. 2009 | 10-20-30 | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
916. | 6. 11. 2008 – 6. 1. 2009 | František Kubernát – Karikatúry | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
915. | 9. 10. – 7. 11. 2008 | Juraj Lipscher – Fotografie | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
914. | 18. 9. – 31. 12. 2008 | Emil Mlynarčík – Obrazki spod Tatr | A. Ondrušeková | Nowy Targ, Poľsko
913. | 18. 9. – 18. 10. 2008 | Absolut Elements 2008 – Neobzeraj sa po ostatných. Tvor svoj svet. | A. Ostrihoňová S. Paprancová | Elektráreň TG, Poprad
912. | 5. 9. – 18. 10. 2008 | Pictorial Space – Súčasné rakúske umenie (Georgia Creimer, Jakob Gasteiger, Florian Gruber, Peter Kogler, Claus Prokop, Thomas Reinhold, Eva Schlegel, Herwig Steiner, Martina Steckholzer, Nita Tandon) | Pia Jardí | Elektráreň TG, Poprad
911. | 4. 9. – 30. 9. 2008 | Peter Roller – Petrohrady a petrogramy | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
910. | 7. 8. – 31. 10. 2008 | Yaro M. Kupčo – Cesty a zastavenia | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
909. | 1. 8. – 31. 8. 2008 | Emil Mlynarčík – Obrazki spod Tatr | A. Ondrušeková | Zakopane, Poľsko
908. | 17. 6. – 24. 8. 2008 | Ladislav Mednyanszký, Ferdinand Katona, Eugen Szepesi – Kuszka | D. Doricová | Výstavná sieň TG, Poprad
907. | 16. 5. – 31. 8. 2008 | Kde sa vzalo umenie? | Výstava Bibiany | Elektráreň TG, Poprad
906. | 16. 5. – 31. 8. 2008 | Hry s umením – Junk (Young) Art Výstava profesionálnych výtvarníkov a pedagógov VŠ: Š. Balász, M. Brooš, M. Hnat, E. Hnatová, M. Kratochvil, M. Mlynarčíková, J.j Iršaj, N. Nowacka (PL), O.j Vorel (CZ), I. Chovanec (CZ), M. Bolsckay (HU) Výstava študentskcýh prác: Ostravská Univerzita Ostrava, Esterházy Károly College eger, Maďarsko, Fakulta výtvarných umení a Fakulta dramatických umení Akadémia umenia Banská Bystrica, Katedra výtvarneho umenia Katolíckej Univerzity, Ružomberok, Katedra výtvarnej výchovy Prešovská univerzita, Prešov, ZSUŠ Kežmarok, ŠÚV Ružomberok, ZUŠ Poprad, ZUŠ Kežmarok, ZUŠ Spišská Belá) | A. Ondrušeková M. Brooš | Elektráreň TG, Poprad
905. | 2. 6. – 19. 6. 2008 | Maľba veľkého formátu – Factory Art – Made in Slovakia (Daniel Brunovský, Maroš Čižmárik, Juraj Dolan, Alex Kreščenič, Klaudia Kosziba, michaela Nociarová, Pavol Rusko, Tomáš Džadoň) | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
904. | 30. 5. – 26. 6. 2008 | Piotr Drewniak – Inne Tatry | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
903. | 22. 5. – 12. 6. 2008 | Oleg Garagonič – Živopis zakarpatskej krajiny | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
902. | 22. 4. – 10. 5. 2008 | Veda pre život | Elektráreň TG, Poprad
901. | 8. 4. – 24. 5. 2008 | Vysoké Tatry v tvorbe českých autorov 20. st. | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
900. | 3. 4. – 17. 5. 2008 | V. Kamenická, M. Korčok – Izrael našimi očami | P. Mešťan | Výstavná sieň TG, Poprad
899. | 13. 3. – 13. 4. 2008 | Roman Rembovský – Inak | A. Ondrušeková | Bratislava, Pálfyho palác
898. | 29. 2. – 27. 3. 2008 | Boris Michaliček – Krajinou troch kontinentov | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
897. | 14. 2. – 31. 3. 2008 | Pieta – pokora krásy a ducha | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
896. | 17. 1. – 23. 2. 2008 | VYSOKÉ TATRY štetcom a objektívom | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
895. | 13. 12. 2007 – 8. 2. 2008 | Peter Trembáč – ...a teda tak... | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
894. | 22. 11. 2007 – 12. 1. 2008 | Miroslav Potoma – Šachtág a iné | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
893. | 26. 10. – 7. 12. 2007 | Plenér Batizovce 2007 | A. Vojčíková | Výstavná sieň TG, Poprad
892. | 9. 10. – 7. 11. 2007 | Tatry vo výtvarnom umení 19. a 20. st. | A. Ondrušeková | Slov. inštitút, Budapešť
891. | 2. 10. – 24. 10. 2007 | Anna Ondrušeková – Izrael, krajina pre všetkých | A. Ondrušeková | Barónka, Kežmarok
890. | 28. 9. – 17. 11. 2007 | Emil Mlynarčík – Výber z tvorby | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
889. | 14. 9. – 21. 10. 2007 | Skúter 1. Bienále mladého slov. umenia | V. Beskid | Elektráreň TG, Poprad
888. | 14. 9. – 21. 10. 2007 | Juraj Meliš – Diesirae | I. Jančár | Elektráreň TG, Poprad
887. | 2. 7. – 20. 9. 2007 | Mikuláš Jacečko – Tatry môj druhý domov | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
886. | 28. 6. – 15. 8. 2007 | Slovenské euromince | NBSK | Elektráreň TG, Poprad
885. | 18. 6. – 29. 6. 2007 | MSS – Umelci Tatrám | A. Ondrušeková | Nový Smokovec
884. | 11. 6. – 11. 7. 2007 | Ivan Kohler – Jude osudy | A. Ondrušeková | Slov. inštitút, Praha
883. | 24. 5. – 20. 9. 2007 | . Milan, Michal Legutky – Tatranské fragmenty | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
882. | 18. 5. – 5. 9. 2007 | Hry s umením 2007, Sen a Andersen Lietajúci kufor D. Kallay, K. Štanclová – Ilustrácie z knihy H. CH. Andersena Fero Lipták – Obyčajné veci Roman Rembovský – Inak Anna Hausová – . . . . . kreslím. . . . . | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
881. | 14. 5. – 19. 10. 2007 | Teodor Jozef Mousson (1887 – 1946) | D. Barnová | Výstavná sieň TG, Poprad
880. | 25. 3. – 6. 5. 2007 | Tibor Spitz, Wan Kohler | P. Mešťan | Výstavná sieň TG, Poprad
879. | 22. 3. – 29. 4. 2007 | Tatry v umení | A. Ondrušeková | Slov. inštitút, Galéria MIRO, Praha
878. | 6. 3. – 31. 3. 2007 | Postmoderna v zbierkach TG v Poprade | A. Ondrušeková | Barónka, Kežmarok
877. | 1. 3. – 28. 4. 2007 | V. Malík – Jubilujúci nestor slovenskej fotografie | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
876. | 8. 2. – 24. 3. 2007 | V. Rušin – Niger(Nielen pri zatmení slnka) | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
875. | 30. 1. – 25. 2. 2007 | Tatry v umení | A. Ondrušeková | Galéria Municipal Sintra Portugalsko


 

1990 – 2006

874. | 21. 12. 2006 – 18. 2. 2007 | Tatranské Vianoce Miloša Semančíka | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
873. | 14. 11. 2006 – 30. 1. 2007 | P. J. Kern a Z. Palugyay | D. Doricová | Výstavná sieň TG, Poprad
872. | 5. 10. – 10. 12. 2006 | Pohorelské impresie | A. Vojčíková | Vila Flóra, St. Smokovec
871. | 28. 9. – 11. 11. 2006 | Ondrej Zimka | Z. Sýkorová | Výstavná sieň TG, Poprad
870. | 8. 9. – 15. 10. 2006 | Michaela Czolleová – Fotografie | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
869. | 8. 9. – 15. 10. 2006 | Zuzana Jacková – Architektúra | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
868. | 8. 9. – 15. 10. 2006 | Igor Faško – Cesta dekonštruktivizmu | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
867. | 8. 9. – 15. 10. 2006 | STUDIO BLP – Design is funny | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
866. | 8. 9. – 15. 10. 2006 | M. R. Štefánik – Rozprával sa s hviezdami | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
865. | 27. 6. – 23. 9. 2006 | Galanda a Galandovci | J. Kováčová | Výstavná sieň TG, Poprad
864. | 15. 6. – 23. 9. 2006 | Štefan Hudzík – Výber z tvorby | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
863. | 12. 6. – 23. 6. 2006 | MSS – Umelci Tatrám | A. Ondrušeková | Nový Smokovec
862. | 12. 5. – 31. 8. 2006 | Hry s umením 2006, Intermezzo Odklínanie hudby – Od Orfea k Orfovi Daniel Brunovský – Veľká melanchólia Martin Kratochvíl – Ostinato Robo Kočan – Biela nočná hudba Róbert Makar – Synergia Ľubomír Purdeš – Miocén Hudba budúcnosti – študentské práce | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
861. | 12. 5. – 23. 6. 2006 | Daniel Brunovský – Veľká melanchólia | Z. Gažíková | Výstavná sieň TG, Poprad
860. | 28. 4. – 11. 6. 2006 | Ženy autorky zo zbierok TG | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
859. | 24. 4. – 12. 5. 2006 | Tatry vo výtvarnom umení | A. Ondrušeková | Brusel
858. | 26. 3. – 6. 5. 2006 | Izrael – krajina pre všetkých | P. Mešťan | Výstavná sieň TG, Poprad
857. | 2. 3. – 30. 3. 2006 | Ferdinand Katona | A. Ondrušeková | Slovenský inštitút, Budapešť
856. | 24. 2. – 18. 3. 2006 | Poprad Fila | L. Stanko J. Rančák | Výstavná sieň TG, Poprad
855. | 23. 2. – 18. 4. 2006 | Ondrej Ivan – Jubilejná | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
854. | 17. 2. – 22. 2. 2006 | Inaugurácia poštovej známky Poprad | L. Stanko J. Rančák | Výstavná sieň TG, Poprad
853. | 19. 1. – 20. 2. 2006 | Tatry trocha inak | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
852. | 16. 12. 2005 – 11. 2. 2006 | Madona z dielní a ateliérov Spiša | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
851. | 15. 11. – 12. 12. 2005 | Jozef Bendík (1903 – 1989) | M. Hrebíčková | Výstavná sieň TG, Poprad
850. | 10. 11. 2005 – 15. 1. 2006 | Klaudia Kosziba, Martina Lacová – Spodnee prudy | A. Ondrušeková a autory | Vila Flóra, St. Smokovec
849. | 23. 9. – 5. 11. 2005 | Stefy Klemp, Bety K. Majerníková – Erika& small personal gadgets | K. Weisslechner | Výstavná sieň TG, Poprad
848. | 13. 9. – 23. 10. 2005 | Dušan Srvátka – Dialógy s farbou | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
847. | 12. 9. – 24. 9. 2005 | Sochárske sympózium Jána Brokofa | A. Ondrušeková | Spišská Sobota
846. | 11. 8. – 30. 9. 2005 | Ferdinand Katona | A. Ondrušeková | Novohradské múzeum galéria Lučenec
845. | 8. 7. – 4. 9. 2005 | Vysoké Tatry, Zberateľská vášeň | A. Ondrušeková J. Simkanič | Vila Flóra, St. Smokovec
844. | 20. 6. – 2. 7. 2005 | Sympózium – Umelci Tatrám | A. Ondrušeková | Nový Smokovec
843. | 16. 6. – 3. 9. 2005 | Janko Alexy (1894 – 1970) | Z. Gažíková | Výstavná sieň TG, Poprad
842. | 19. 4. – 3. 7. 2005 | Imrich Svitana – Jubilejná | A. Ondrušeková | Vila Flóra, St. Smokovec
841. | 13. 5. – 31. 8. 2005 | Hry s umením 2005 – Homage á Jules Verne Ondrej Slivka – Verneovky podľa K. Zemana Oliver Sauzereau – Tout l univerne Martina Mináriková – Kozmická hraJuraj Oravec – Hľadanie súvislostí Ilustrovaný J. Verne, Bennett, Riou, Roux Vesmír v priamom prenoseIngrid Višňovská – Net Vodný svetImagioverne | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
840. | 3. 5. – 11. 6. 2005 | Mária Medvecká a Dezider Millý | D. Doricová | Výstavná sieň TG, Poprad
839. | 31. 3. – 29. 4. 2005 | Milan Veselý – Pamätaj! Zachor! | P. Mešťan | Výstavná sieň TG, Poprad
838. | 23. 3. – 4. 6. 2005 | Ferdinand Katona | A. Ondrušeková | Turčianska galéria, Martin
837. | 5. 3. – 15. 5. 2005 | Jaroslav Votruba (1889 – 1971) – Maliar Tatier | A. Ondrušeková | Vila Flóra, Starý Smokovec
836. | 15. 2. – 29. 3. 2005 | Milan Paštéka (1931 – 1998) | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
835. | 27. 1. – 6. 3. 2005 | Ferdinand Katona | A. Ondrušeková | Šarišská galéria, Prešov
834. | 13. 12. 2004 – 22. 2. 2005 | Otakar Štáfl (1884-1945) symbol českej a slovenskej vzájomnosti | V. Šplíchal, P. Pešek | Vila Flóra, Starý Smokovec
833. | 13. 12. 2004 – 13. 2. 2005 | Otakar Štáfl (1884-1945) symbol českej a slovenskej vzájomnosti | V. Šplíchal, P. Pešek | Podtatranské múzeum, Poprad
832. | 13. 12. 2004 – 13. 2. 2005 | Otakar Štáfl (1884-1945) symbol českej a slovenskej vzájomnosti | V. Šplíchal, P. Pešek | Výstavná sieň TG, Poprad
831. | 8. 11. – 5. 12. 2004 | Ferdinand Katona | A. Ondrušeková K. Matušková | MsKS, Barónka Kežmarok
830. | 4. 11. – 8. 12 2004 | 4. Trienále ExLibris Bratislava 2004 | I. Panenka | Výstavná sieň TG, Poprad
829. | 20. 10. – 29. 11. 2004 | My a naši priatelia (Teresa Olbrychtowicz, Irena Lang) | A. Dziubas | Vila Flóra, Starý Smokovec
828. | 23. 9. – 30. 10. 2004 | Karol Weisslechner – Šperk nielen ako ozdoba | A. Schrammová | Výstavná sieň TG, Poprad
827. | 14. 9. – 12. 10. 2004 | Shapes of Earth – Shapes of Art (A. Baratynsky, E. Dolkart, B. Katz, O. Laubert, V. Popovič, A. Horváthová, I. Vidrová-Langerová, P. Roller) | A. Ondrušeková T. Sternson Man in Galilee | Muzeum Kibbutz, Ginosar
826. | 7. 9. – 30. 10. 2004 | DEPOZIT III. – Nástup brigády a iné | K. Matušková, A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
825. | 3. 9. – 4. 10. 2004 | Miroslav Brooš – Maliarstvo, objekty, inštalácie | A. Ondrušeková | Galéria JATKI, Nowy Targ
824. | 8. 7. – 17. 10. 2004 | Ferdinand Katona/Katona Nándor (1864 – 1932) | A. Ondrušeková K. Jaššáková | Vila Flóra, StarýSmokovec
823. | 8. 7. – 22. 8. 2004 | Ferdinand Katona/Katona Nándor (1864 – 1932) | A. Ondrušeková, K. Jaššáková | Podtatranské múzeum, Poprad
822. | 4. 7. – 31. 8. 2004 | Letná fotoškola – Hľadanie, Voda, 9. ročník | L. Benická | Elektráreň TG, Poprad
821. | 28. 6. – 18. 9. 2004 | Ferdinand Katona/Katona Nándor (1864 – 1932) | A. Ondrušeková K. Jaššáková | Výstavná sieň TG, Poprad
820. | 7. 5. – 29. 6. 2004 | Hry s umením – Africké inšpirácie Umenie Afriky (SNM) Poznámky z Afriky (P. Pollág) Erotické sny africké Ivana K. (I. Kohler) Útržky z Afriky (S. Šalko) | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
819. | 16. 4. – 27. 5. 2004 | Eva Fišerová – Fascinácia | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
818. | 25. 3. – 13. 4. 2004 | Magdaléna Robinsonová – Zamurované fotografie | P. Mešťan, A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
817. | 13. 2. – 8. 3. 2004 | Siedmi (umelci Tatranskí) (A. Fedáková, E. Končeková, V. Pirchala, M. Čižmárik, J. Gejdoš, I. Svitana, Š. Kovaľ) | A. Ondrušeková | MsKS, Barónka Kežmarok
816. | 12. 2. – 20. 3. 2004 | DEPOZIT II. | K. Jaššáková K. Kamenská | Výstavná sieň TG, Poprad
815. | 14. 1. – 9. 2. 2004 | Klára Hodničová – Holistická kresba Výber zo zbierok TG – grafika | M. – R. Stillich von Kustra K. Jaššáková | MsKS, Barónka Kežmarok
814. | 12. 12. 2003 – 8. 2. 2004 | Siedmi (umelci Tatranskí) (A. Fedáková, E. Končeková, V. Pirchala, M. Čižmárik, J. Gejdoš, I. Svitana, Š. Kovaľ) | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
813. | 24. 10. – 8. 12. 2003 | Tvary zeme – Tvary umenia (A. Baratynsky, E. Dolkart, B. Katz, O. Laubert, V. Popovič, A. Horváthová, I. Vidrová-Langerová, P. Roller) | A. Ondrušeková T. Sternson | Výstavná sieň TG, Poprad
812. | 5. 9. – 25. 10. 2003 | Z výtvarnej abecedy Vladimíra Popoviča | V. Popovič, K. Šujanová, A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
811. | 28. 8. – 13. 10. 2003 | Architektúra na ihlici – Anton Cepka – Retrospektíva | A. Schrammová | Výstavná sieň TG, Poprad
810. | 1. 8. – 31. 8. 2003 | Siedmi (umelci Tatranskí) (A. Fedáková, E. Končeková, V. Pirchala, M. Čižmárik, J. Gejdoš, I. Svitana, Š. Kovaľ) | A. Ondrušeková | Provinčný dom, Stará Ľubovňa
809. | 5. 7. – 24. 8. 2003 | Letná fotoškola – Iná krajina, 8. ročník | L. Benická, Z. Gažíková, K. Maliňák | Elektráreň TG, Poprad
808. | 13. 6. – 23. 8. 2003 | Intímnosť zátišia | I. Melicherčík | Výstavná sieň TG, Poprad
807. | 10. 5. – 10. 6. 2003 | Siedmi (umelci Tatranskí) (A. Fedáková, E. Končeková, V. Pirchala, M. Čižmárik, J. Gejdoš, I. Svitana, Š. Kovaľ) | A. Ondrušeková | Galéria JATKI, Nowy Targ
806. | 7. 5. – 10. 6. 2003 | My a naši priatelia | A. Dziubas | Výstavná sieň TG, Poprad
805. | 2. 5. – 27. 6. 2003 | Hry s umením 2003 – Festival papiera | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
804. | 23. 3. – 3. 5. 2003 | Benjamin Shiff – Viera a láska | T. Sternson | Výstavná sieň TG, Poprad
803. | 19. 3. – 27. 4. 2003 | Tatranská architektúra 1881-1918 | M. Semančík | SAS, Bratislava
802. | 27. 2. – 6. 4. 2003 | Tajomstvo noci | DF Poprad
801. | 13. 2. – 19. 3. 2003 | Umenie v kúpeľoch 1998-2000 | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
800. | 31. 1. – 9. 3. 2003 | Tatranské motívy vo výtvarnom umení (18. – 20. stor.) | A. Ondrušeková | Galéria M. A. Bazovského, Trenčín
799. | 9. 1. – 23. 2. 2003 | Viliam Malík – Obrazová túra životom | DF Poprad
798. | 7. 1. – 5. 2. 2003 | Ženy autorky zo zbierok TG | A. Ondrušeková | sKS, Barónka Kežmarok
797. | 19. 12. 2002 – 28. 2. 2003 | Tatranská architektúra 1871-1918 | M. Semančík | TKC Vila Flóra, Starý Smokovec
796. | 21. 11. 2002 – 9. 1. 2003 | Michael Buhler – Lyrika | DF Poprad
795. | 7. 11. – 9. 12. 2002 | Eva Mišáková – Ábelová: Kam sa zakotúľalo Evino jablko II. | D. Lovišková | Výstavná sieň TG, Poprad
794. | 26. 9. – 2. 11. 2002 | Tatranská architektúra 1871 – 1918 | M. Semančík | Výstavná sieň TG, Poprad
793. | 19. 9. – 27. 10. 2002 | Hory vo fotografii | L. Benická, Ľ. Ftoreková | DF Poprad
792. | 17. 9. – 27. 10. 2002 | Depozit I. | A. Ondrušeková, F. Žoldák | Elektráreň TG, Poprad
791. | 27. 8. – 21. 9. 2002 | Martina Mináriková – Kozmická hra – Stvorenie | A. Schrammová | Výstavná sieň TG, Poprad
790. | 11. 7. – 8. 9. 2002 | Madame Yevonde – Be original or die | B. Rogers | DF Poprad
789. | 6. 7. – 18. 8. 2002 | Letná fotoškola 2002 – 7. ročník | L. Benická | Elektráreň TG, Poprad
788. | 3. 7. – 20. 9. 2002 | Majster Pavol z Levoče | D. Pavúková | Zvonica, Spišská Sobota
787. | 13. 6. – 13. 9. 2002 | Tatry v umení zo zbierok TG | M. Semančík | TKC Vila Flóra, Starý Smokovec
786. | 30. 5. – 19. 8. 2002 | Martin Benka – V zajatí hôr | E. Oláhová | Výstavná sieň TG, Poprad
785. | 23. 5. – 30. 6. 2002 | Portrét objektívom 1850-1930 | K. Rybárová, K. Markušová | DF Poprad
784. | 16. 5. – 2. 7. 2002 | Andy means Anti (študenti AU Praha, VŠUP Praha, AKU Poznaň, VŠVU Bratislava, FU TU Košice, FDU AU Banská Bystrica, KVU KU Ružomberok) | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
783. | 16. 5. – 2. 7. 2002 | Jiří Suruvka: Dobrý Warhola – Mŕtvy Warhola | V. Beskid | Elektráreň TG, Poprad
782. | 16. 5. – 2. 7. 2002 | Andy Warhol | M. Bycko | Elektráreň TG, Poprad
781. | 16. 5. – 2. 7. 2002 | Hry s umením 2002 Play Andy! Play Art! | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
780. | 15. 4. – 1. 7. 2002 | Tvorba regionálnych výtvarníkov | F. Žoldák | Zvonica, Spišská Sobota
779. | 9. 4. – 30. 4. 2002 | Tatry a okolie v starej fotografii (K. Divald, K. Plicka, P. Socháň) | A. Ondrušeková | Provinčný dom, Stará Ľubovňa
778. | 4. 4. – 19. 5. 2002 | Heinz Cibulka – Susedova záhrada | L. Benická | DF Poprad
777. | 24. 3. – 4. 5. 2002 | Imro Weiner – Kráľ (Cykly obrazov Vagóny, Krivkajúca smrť, Bez názvu a iné zo zbierok SNM a SNG v Bratislave) | P. Mešťan, A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
776. | 13. 3. – 15. 4. 2002 | Tatry a okolie v starej fotografii (K. Divald, K. Plicka, P. Socháň) | A. Ondrušeková | Zvonica, Spišská Sobota
775. | 22. 2. – 21. 3. 2002 | 3. Trienále ExLibris Bratislava 2001 | I. Panenka | Výstavná sieň TG, Poprad
774. | 7. 2. – 3. 3. 2002 | Peter Župník – Malé veľké veci | L. Benická | VSG Košice
773. | 31. 1. – 31. 3. 2002 | Martin Kollár – Slovensko 2001 Obrazová správa o stave | L. Benická | DF Poprad
772. | 22. 1. – 19. 2. 2002 | Jana Ovšáková – Les | M. Šugar | Výstavná sieň TG, Poprad
771. | 14. 12. 2001 – 19. 1. 2002 | Pocta Jozefovi Olexovi (J. Olexa, R. Rabatin, I. Dunajová, A. Fedáková, V. Leštach, O. Korkoš, V. Potanka) | R. Rabatin, F. Žoldák | Výstavná sieň TG, Poprad
770. | 13. 12. 2001 – 3. 3. 2002 | Miroslav Vacula – Zo Slovenska | Gal. SFPA Bratislava
769. | 11. 12. 2001 – 1. 2. 2002 | Peter Trembáč – Labyrint | B. Bachratý | Výstavná sieň TG, Poprad
768. | 9. 11. – 11. 12. 2001 | Anna Fedáková – Za svetlom | V. Beskid | Výstavná sieň TG, Poprad
767. | 8. 11. – 13. 1. 2001 | Peter Župník – Malé veľké veci | L. Benická | DF Poprad
766. | 5. 10. – 10. 11. 2001 | Pavel Vavrys – Nad životom | A. Ondrušeková | TKC, Vila Flóra, Starý Smokovec
765. | 26. 9. – 15. 11. 2001 | Viliam Pirchala – Komicky a vážne | E. Luptáková | Výstavná sieň TG, Poprad
764. | 13. 9. – 4. 11. 2001 | Krajina objektívom 1870-1930 | K. Markušová, K. Rybárová | DF Poprad
763. | 28. 8. – 15. 9. 2001 | Šperk (S. Némethová, D. Mládenková, J. Machatová) | K. Weisslechner | Výstavná sieň TG, Poprad
762. | 20. 8. – 13. 9. 2001 | Umelci Spiša zo zbierok TG (O. Ivan, M. Trembáč, V. Popovič, E. Končeková, I. Svitana, A. Borovičková a i.) | F. Žoldák | MsKS, Barónka Kežmarok
761. | 13. 7. – 25. 8. 2001 | Tatry a okolie v starej fotografii | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
760. | 7. 7. – 31. 8. 2001 | Letná fotoškola | L. Benická | Elektráreň TG, Poprad
759. | 6. 7. – 9. 9. 2001 | ID 2000 – Boris Missirkov, Georgi Bogdanov |
758. | 7. 6. – 30. 6. 2001 | Živé kamene Pieres Vives (A. Firuz, P. Huber, P. Ballereau, B. Huber, R. Corfdyr, N. Couturier, S. Monnet, A. Berne, L. Zozulák, P. Duchyňa, A. Brocková, O. Hudec, T. Ikeda) | B. Huber | Výstavná sieň TG, Poprad
757. | 18. 5. – 8. 7. 2001 | Hry s umením 2001 – V znamení Kameňa a dreva (A. Čierny, J. Hoffstädter, O. Korkoš, P. Machata, M. Mládenek, I. Mosný, J. Meliš, M. Palko, P. Roller, I. Svitana, R. Trizma s študenti VŠVU, VŠPU, SPŠ a SPŠD v SNV) | A. Ondrušeková | Elektráreň TG, Poprad
756. | 17. 5. – 1. 7. 2001 | Elfi Fröhlich – Inscenovaná auntenticita | L. Benická | DF Poprad
755. | 11. 5. – 15. 5. 2001 | Z rozprávky do rozprávky | Elektráreň TG, Poprad
754. | 19. 4. – 31. 5. 2001 | Ester Šimerová – Martinčeková, Kamey | K. Maliňák | Výstavná sieň TG, Poprad
753. | 10. 4. – 7. 5. 2001 | Andrej Mišanek – Satirická kresba | F. Žoldák | MsKS, Barónka Kežmarok
752. | 10. 4. – 7. 5. 2001 | Andrej Mišanek – Satirická kresba | F. Žoldák | Barónka Kežmarok
751. | 10. 4. – 7. 5. 2001 | Andrej Mišanek – Satirická kresba | F. Žoldák | MsKS, Barónka Kežmarok
750. | 7. 4. – 9. 5. 2001 | Umenie akcie 1989-2000 (M. Adamčiak, BALVAN, P. Bartoš, J. Bartusz, A. Daučíková, R. Fajnor, R. Farkas, P. Fašanok, J. R. Juhász, KAFRON, P. Kalmus, J. Koller, V. Kordoš, M. Kvetán, LENGOW a HEyeRMEarS, O. Meszáros, Monogramista T. D. , M. Murín, M. NIcz, NOVÁ VÁŽNOSŤ, E. Pätoprstá, P. Rónai, R. Rosenbach, Ľ. Stacho, E. Szucz, J. Želibská, A. Žigová a i. | L. Stachová | Elektráreň TG, Poprad
749. | 5. 4. – 18. 5. 2001 | Peter Brenkus – Aj politici sú len ľudia | Galéria SFPA, Bratislava
748. | 29. 3. – 13. 5. 2001 | Alan Hyža – Ríša zla | L. Benická | DF Poprad
747. | 15. 3. – 6. 5. 2001 | Ondrej Ivan – Výber z tvorby | A. Ondrušeková | GUS, Spišská Nová Ves
746. | 2. 3. – 17. 4. 2001 | Imrich Svitana – Sochy, kresby | V. Jasaň | Výstavná sieň TG, Poprad
745. | 8. 2. – 25. 3. 2001 | Michal Kern – Ateliér v prírode | K. Maliňák | DF Poprad
744. | 5. 1. – 24. 2. 2001 | Ondrej Ivan – Výber z tvorby | A. Ondrušeková | Výstavná sieň TG, Poprad
743. | 14. 12. 2000 – 20. 1. 2001 | Andrej Mišanek – Satirická kresba | F. Žoldák | Alžbetina 30
742. | 12. 12. 2000 – 4. 2. 2001 | Markéta Luskačová – Deti 1968 – 1998 | DF Poprad
741. | 9. 11. – 10. 12. 2000 | Jiří Chmelař – Fotografické koláže | DF Poprad
740. | 17. 10. – 9. 12. 2000 | Marián Čižmárik – Dvanulanulanula | A. Ondrušeková | Alžbetina 30
739. | 5. 10. – 5. 11. 2000 | André Gelpke – Túžba po domove | DF Poprad
738. | 7. 9. – 14. 10. 2000 | Európsky šperk (G. Bakker, L. Beranová, E. van Beusekom, D. Brunovský, J. Černá-Korkošová, A. Daučíková, O. Ďurian, O. Fintora, Gregus, P. Herynek, R. Hora, P. Chatwin, F. Junger, Kochman, J. Korkoš, M. Korkošová, M. Lichard, P. Martin, I. Masaroviová, Ľ. Nagy, L. Nordskov, V. Novák, A. Nováková, P. Opočenský, K. Pichler, A. Planteydt, E. Potfajová, Z. Roztočilová, Schultze, P. Soukupová, U. F. Stussi, J. Symon, L. Šikolová, Tomanec, I. Vanek, A. Votava, K. Weisslechner) | K. Weisslechner | Alžbetina 30
737. | 6. 9. – 31. 10. 2000 | Kráter – Genius loci | A. Ondrušeková | Kúpele Vyšné Ružbachy
736. | 18. 8. – 30. 9. 2000 | Robo Kočan – Fotohry | L. Benická | DF Poprad
735. | 18. 8. – 17. 9. 2000 | Robo Kočan – Fotohry | L. Benická | Elektráreň TG
734. | 15. 7. – 13. 8. 2000 | Letná škola fotografie | L. Benická | Elektráreň TG
733. | 13. 7. – 2. 9. 2000 | Zolo Palugyay – Tatranské motívy | J. Haaková | Alžbetina 30
732. | 13. 7. – 4. 8. 2000 | Priania – Súčasná maďarská fotografia | DF Poprad
731. | 23. 6. – 9. 7. 2000 | Dieťa objektívom 1870-1950 | K. Rybárová | DF Poprad
730. | 18. 5. – 8. 7. 2000 | Hlinený objekt (A. Horváthová, I. Langerová-Vidrová, G. Luptáková) | Š. Oriško | Alžbetina 30
729. | 18. 5. – 8. 7. 2000 | Medzinárodné sympózium keramiky Lučenec | Š. Oriško | Elektráreň TG
728. | 18. 5. – 8. 7. 2000 | Slovenská keramika dnes | Š. Oriško | Elektráreň TG
727. | 18. 5. – 8. 7. 2000 | Hry s umením – Keramické konfrontácie (VŠVU Bratislava, VŠUP Praha, UJEP Ústí n/L. , ASP Varšava, Univerzita 9. septembra Izmir-Narlidere (Turecko), ŠÚV Bratislava, ŠÚV Košice) | A. Ondrušeková | Elektráreň TG
726. | 4. 5. – 30. 6. 2000 | Tatranské motívy v umení (J. Alexy, G. Angyal, M. A. Bazovský, A. Borúth, J. Bukovinský, L. Čarný, L. Čemický, Ľ. Čordák, A. Doboš, A. Eckerdt, J. Fabíni, V. Forberger, J. Grotkovský, F. Gyurkovits, J. Hála, A. Hollý, A. Hudeček, O. Ivan, J. Jakoby, A. Jasusch, F. Katona, P. J. Kern, J. Kollár, J. Koller, B. Kostřánek, E. Köszeghy-Winkler, J. Majkut, E. Makovický, G. Mallý, E. Melkovičová, V. Mensatoris, J. Nemčík, J. Olexa, V. Popovič, A. Struhár, T. Szontágh, I. Šafranko, O. Štáfl, K. Tibely, M. Tillner, M. Trembáč, M. Tvrdoň, V. Vestenický, J. Votruba, E. Wallachy, G. Wintersteiner, L. Záborský, J. Žatko) | J. Haaková | TKC, vila Flóra S. Smokovec
725. | 27. 4. – 10. 6. 2000 | Lewis Caroll: Fotograf | DF Poprad
724. | 13. 4. – 10. 5. 2000 | Slovenská grafika zo zbierok TG (J. Baláž, A. Brunovský, O. Dubay, R. Dúbravec, A. Eckerdt, Ľ. Fulla, T. Gáll, J. Haščák, V. Hložník, I. Horyna, A. Ilečko, F. Jurík, Ľ. Kellenberger, J. Kiselová-Siteková, A. Klimo, T. Kopócs, F. Kráľ, M. Marček, K. Ondreička, M. Paštéka, V. Pirchala, M. Podhradská, N. Rappensbergerová, Ig. Rumanský, Ivan Rumanský, E. Sedlák, J. Szabó, G. Štrba, I. Štubňa, J. Urblík, E. Zmeták) | J. Haaková | MsKS, Barónka Kežmarok
723. | 6. 4. – 13. 5. 2000 | Mikuláš Galanda | V. Gállová | Alžbetina 30
722. | 16. 3. – 23. 4. 2000 | Ľubo Stacho – Duchovná cesta | L. Benická | DF Poprad
721. | 22. 2. – 1. 4. 2000 | Z prírastkov 1990-1999 (M. A. Bazovský, Z. Dallošová-Strapková, O. Dubay, D. Dzurek, Ľ. Feld, Š. Hudzík, J. Jakoby, J. Juránek, M. Jurek, J. Koller, E. Köszeghy-Winkler, T. Kovalik, M. Milan, V. Pirchala, J. Oravec, V. Ossif, D. Pončák, V. Popovič, J. Votruba, F. Zajac) | J. Haaková | Alžbetina 30
720. | 27. 1. – 26. 3. 2000 | Craig Barber – Camera obscura | L. Benická | OG Dolný Kubín
719. | 17. 12. 1999 – 16. 2. 2000 | Vladimír Popovič – Kráter ´999 | J. Haaková, A. Ondrušeková | Alžbetina 30
718. | 16. 12. 1999 – 16. 2. 2000 | Vladimír Popovič – Kráter 999 | J. Haaková, A. Ondrušeková | Kúpele Vyšné Ružbachy
717. | 29. 11. – 31. 11. 1999 | Z druhej strany – z druhého brehu | L. Benická | Akropolis, Praha – ČR
716. | 25. 11. 1999 – 30. 1. 2000 | Pavol Breier – Fotografie | L. Benická | GUS Spišská Nová Ves
715. | 27. 10. – 11. 12. 1999 | M. A. Bazovský – 100. výročie narodenia | D. Lovišková | Alžbetina 30
714. | 6. 10. – 31. 10. 1999 | Nové mená súčasnej slovenskej výtvarnej fotografie (Vlado Eliáš, Jana Szüczová, Viktor Kopasz) | L. Benická | Galéria PROFIL, Bratislava
713. | 1. 10. – 1. 11. 1999 | Kreslenie svetlom. Robo Kočan | L. Benická | Cukráreň DOMENICO, Poprad
712. | 24. 9. – 4. 11. 1999 | Tatranský portrétista Andor Borúth | J. Haaková | Zemplín. múzeum Michalovce
711. | 23. 9. – 24. 10. 1999 | Vladimír Ossif – Sans titre (1995-1998) | Elektráreň TG
710. | 17. 9. – 14. 11. 1999 | Craig Barber – Camera obscura | L. Benická | Dom fotografie
709. | 16. 9. – 29. 10. 1999 | Kosovskí vyhnanci (Alan Hyža, Andrej Bán) | L. Benická | Štátna galéria Banská Bystrica
708. | 16. 9. – 18. 10. 1999 | Karol Weisslechner – Šperky a objekty | A. Schrammová | Alžbetina 30
707. | 14. 9. – 11. 10. 1999 | Nositelia tradícií (A. Borúth, D. Czölder, J. Hála, J. Hanula, F. Havránek, F. Katona, V. Kiss, B. Kostřánek, E. Kzeghy-Winkler, L. Medňanský, O. Štáfl, E. Wallachy) | J. Haaková | Múzeum Stará Ľubovňa
706. | 28. 8. – 5. 9. 1999 | Opäť spolu (Róbert Kočan, Martin Tiso) | L. Benická | Aarhus, Dánsko
705. | 13. 8. – 19. 9. 1999 | Trvalý pobyt (A. Syska, J. Hoffmann, M. Berdyszak, G. Klaman, J. Hulbój, R. Ondák, A. Čierny, P. Fichta-Čierna, D. Záhoranský, M. Kvetán) | A. Černý | Elektráreň TG
704. | 2. 8. – 31. 8. 1999 | Miro Zeman – Impresie | L. Benická | Cukráreň DOMENICO, Poprad
703. | 29. 7. – 12. 9. 1999 | Tatranský portretista Andor Borúth | J. Haaková | Alžbetina 30
702. | 10. 7. – 1. 8. 1999 | Letná škola fotografie 1999 | L. Benická | Elektráreň TG
701. | 2. 7. – 18. 9. 1999 | Hry s umením | A. Ondrušeková | MMURW Medzilaborce
700. | 1. 7. – 31. 9. 1999 | Dialógy. Práce lektorov Letnej fotoškoly 1999 | Podtatranské múzeum Poprad
699. | 1. 7. – 31. 7. 1999 | Jindřich Štreit | Cukráreň DOMENICO, Poprad
698. | 1. 7. – 12. 9. 1999 | Vzťahy – Relations | M. Grygiel | Dom fotografie
697. | 10. 6. – 25. 7. 1999 | Michal Trembáč – Obrazy | J. Haaková | Alžbetina 30
696. | 14. 5. – 27. 6. 1999 | Pavol Breier – Fotografie | L. Benická | Dom fotografie
695. | 13. 5. – 27. 6. 1999 | 4 (K. Lunterová, P. Machata, E. Masaryková, I. Patúc) | Elektráreň TG
694. | 13. 5. – 27. 6. 1999 | Hry s umením – Premeny kovu a drôtu | A. Ondrušeková | Elektráreň TG
693. | 6. 5. – 6. 6. 1999 | J. Veselovský – architektúra, Š. Hudzík – plastika | J. Haaková | Alžbetina 30
692. | 6. 5. – 2. 6. 1999 | Peter Pollág – Práce na papieri | J. Haaková | Múzeum Modrý Kameň
691. | 29. 4. – 30. 5. 1999 | Jaroslav Votruba (1889–1971) | J. Haaková | Podtatranské múzeum Poprad
690. | 12. 4. – 12. 5. 1999 | František Žoldák – Akvarelové etudy | F. Žoldák | MsKS – Barónka Kežmarok
689. | 1. 4. – 9. 5. 1999 | Martin Parr – Sedliacky rozum | Dom fotografie
688. | 19. 3. – 9. 5. 1999 | Pavol Breier – Fotografie | L. Benická | Oravská galéria Dolný Kubín
687. | 18. 3. – 30. 5. 1999 | Tatranský portrétista Andor Borúth | J. Haaková | VSG Košice
686. | 18. 3. – 25. 4. 1999 | Dušan Pončák – Piety | M. Hrebíčková | Alžbetina 30
685. | 3. 3. – 28. 03 1999 | Trochu viac o láske | T. Salzrin | Galéria PROFIL, Bratislava
684. | 1. 3. – 30. 5. 1999 | František Miháľ – Pastely | F. Žoldák | Hotel SATEL, Poprad
683. | 28. 2. – 10. 4. 1999 | Ondrej Ivan – výber z tvorby | A. Ondrušeková | Gal. Žltý dom, Poprad
682. | 17. 2. – 18. 3. 1999 | Súčasní umelci Spiša (A. Borovičková, M. Brooš, J. Černá-Korkošová, Z. Dallošová-Strapková, D. Dzurek, M. Hennel, Š. Hudzík, J. Ilavský, O. Ivan, M. Jurek, L. Kacvinský, J. Kiselová-Siteková, E. Končeková, Š. Kovaľ, T. Kovalik, E. Melkovičová, V. Pirchala, P. Pollág, V. Popovič, M. Rudavská, E. Sedlák, I. Svitana, J. Šimo-Svrček, M. Trembáč, F. Zajac) | J. Haaková | MsKS – Barónka Kežmarok
681. | 11. 2. – 28. 3. 1999 | Nové mená súčasnej slovenskej výtvarnej fotografie (Vlado Eliáš, Jana Szüczová, Viktor Kopasz) | L. Benická | Dom fotografie
680. | 5. 2. – 14. 3. 1999 | Ján Kudlička – Maľba a objekty | Z. Gažíková | Alžbetina 30
679. | 22. 1. – 28. 2. 1999 | Malebný Ždiar (A. Sidoruk, R. Dorožnikova, A. Gaj, J. Babinec, J. Čekovský, J. Kresila, V. Vovčok, J. Reháková, Š. Malčický, E. Mlynarčík, V. Svaľavčík) | A. Zoričák | Podtatranské múzeum Poprad
678. | 14. 1. – 28. 2. 1999 | Tatranský portrétista Andor Borúth | J. Haaková | GUS Sp. Nová Ves
677. | 12. 1. – 13. 2. 1999 | Súčasní umelci Spiša (A. Borovičková, M. Brooš, J. Černá-Korkošová, Z. Dallošová-Strapková, D. Dzurek, M. Hennel, Š. Hudzík, J. Ilavský, O. Ivan, M. Jurek, L. Kacvinský, J. Kiselová-Siteková, E. Končeková, Š. Kovaľ, T. Kovalik, E. Melkovičová, V. Pirchala, P. Pollág, V. Popovič, M. Rudavská, E. Sedlák, I. Svitana, J. Šimo-Svrček, M. Trembáč, F. Zajac) | J. Haaková | Múzeum Stará Ľubovňa
676. | 12. 1. – 31. 1. 1999 | Maliari Tatier (J. Alexy, A. Borúth, J. Bukovinský, L. Čarný, L. . Čemický, Ľ. Čordák, A. Doboš, A. Eckerdt, J. Fabíni, J. Grotkovský, F. Gyurkovits, J. Hála, J. Holeček, K. Hučko, A. Hudeček, Ľ. Hynková, O. Ivan, J. Jakoby, A. Jasusch, F. Katona, P. J. Kern, F. Klimáček, J. Kollár, J. Koller, B. Kostřánek, E. Köszeghy-Winkler, Ľ. Križan, Ľ. Kudlák, Z. B. Kuľhavý, J. Majkut, E. Makovický, G. Mallý, V. Mensatoris, J. Olexa, J. Polom, V. Popovič, M. Rogovský, K. Schadt, A. Struhár, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, L. Šimák, O. Štáfl, K. Tibely, M. Tillner, K. Toman, V. Vestenický, J. Votruba, E. Wallachy, G. Wintersteiner, L. Záborský, J. Žatko) | J. Haaková | Múzeum Kežmarok
675. | 22. 12. 1998 – 31. 1. 1999 | Odkryté hodnoty. Slovenské umenie v zbierkach TG (J. Alexy, M. Benka, M. A. Bazovský, G. Mallý, J. Kollár, J. Bendík, A. Jasusch, J. Jakoby, J. Ilavský, M. Tillner, M. Medvecká, M. Milan, A. Eckerdt, J. Koller, V. Popovič, S. Balko, L. Čarný, M. Laluha, J. Mudroch, Ľ. Fulla, H. Ondrušová-Viktorínová, E. Zmeták, V. Hložník, A. Brunovský, R. Pribiš, A. Rudavský, F. Patočka, D. Pončák, A. Račko, M. Rudavská) | J. Haaková | Výstavná sieň, Alžbetina 30
674. | 9. 12. 1998 – 31. 1. 1999 | Andrej Bán – Pútnici, Jaro Sýkora – Ľudský príbeh | L. Benická | Novohradská galéria, Lučenec
673. | 19. 11. 1998 – 30. 1. 1999 | Nadia Rovderová, Lucia Nimcová – O sebe | L. Benická | Dom fotografie
672. | 5. 11. 1998 – 10. 1. 1999 | Peter Pollág – Práce na papieri | J. Haaková | Podtatranské múzeum Poprad, Galéria Žltý dom Poprad
671. | 4. 11. 1998 – 7. 2. 1999 | Nové mená súčasnej slovenskej dokumentárnej fotografie (T. Ondzik, T. Leňo, M. Kollár, Ľ. Groch) | L. Benická | Dom fotografie
670. | 24. 9. – 31. 10. 1998 | František Žoldák | F. Žoldák | GUS Spišská Nová Ves
669. | 17. 9. – 1. 11. 1998 | Cecil Beaton – svetácky fotograf | Ph. Garner | Dom fotografie
668. | 17. 9. – 1. 11. 1998 | Peter Pollág – Práce na papieri | J. Haaková | Spišské múzeum Levoča
667. | 17. 9. – 31. 10. 1998 | Slovenská fotografia | L. Benická | Opava
666. | 4. 9. – 31. 9. 1998 | Grupa Pesak (P. Dečov, Č. Kesič, M. Jakšič, M. Djordjevič, J. Popovič, T. Suhecki) | Podtatranské múzeum Poprad
665. | 13. 8. – 19. 9. 1998 | Piatok trinásteho (M. Kopták, J. Poliak, P. Megyesi, L. Čarný, B. Ondreička, P. Bradowka, J. Amrich, J. Sedlák) | J. Ridilla | Elektráreň TG
664. | 11. 7. – 2. 8. 1998 | Letná škola DF | L. Benická | Elektráreň TG
663. | 7. 7. – 30. 8. 1998 | Jaroslav Lukavský – grafika | J. Haaková | Podtatranské múzeum Poprad
662. | 4. 7. – 26. 7. 1998 | Miro Vojtek | V. Vorobjov, V. Vojtek | Elektráreň TG
661. | 2. 7. – 16. 8. 1998 | Trochu viac o láske (Súčasná ruská fotografia) | T. Salzrin | Dom fotografie
660. | 21. 5. – 28. 6. 1998 | Tvárou v tvár koncu storočia (J. David, V. Jirásek, V. Kolář, I. Pinkava, J. Štreit) | A. Dufek | Dom fotografie
659. | 14. 5. – 28. 6. 1998 | Paličkovaná čipka | A. Ondrušeková | Podtatranské múzeum Poprad
658. | 14. 5. – 28. 6. 1998 | UZOL 2 (J. Novodomcová, A. Simková) | A. Ondrušeková | Elektráreň TG
657. | 14. 5. – 28. 6. 1998 | Bábka roka 1998 (L. Berger, A. Cigánová, I. Drevenec, E. Farkašová, J. Jelenek, E. Bachratá-Linhartová, J. Dušová-Pogorielová, D. Poláková, M. Prekop, P. Strassner, M. Dubravay, Z. Dubravayová, M. Duša, J. R. Hrabko, A. Hoššová, M. Kolčáková, K. Krčmár, A. Maličková, J. Pilátová, T. Plaszký, V. Vidrová, B. Westrych-Zázrivcová) | R. Bachratý, B. Bachratý | Elektáreň TG
656. | 14. 5. – 28. 6. 1998 | Hry s umením – TEXTILNÉ VARIÁCIE | A. Ondrušeková | Elektráreň TG
655. | 19. 3. – 17. 5. 1998 | Ateliér Gustáv Matz a spol. | L. Benická | Dom fotografie
654. | 13. 03 – 15. 4. 1998 | Jaro Sýkora – Ľudský príbeh | L. Benická | Vlastivedné múzeum Prešov
653. | 6. 3. – 31. 3. 1998 | Ľubo Stacho – Fotoarcheológia | L. Benická | Houston, USA
652. | 5. 3. – 31. 3. 1998 | Eva Melkovičová – maľba, grafika | J. Haaková | Múzeum Stará Ľubovňa
651. | 5. 3. – 26. 4. 1998 | Maliari Tatier | J. Haaková | RKC S. Smokovec – vila Flóra
650. | 2. 3. – 31. 3. 1998 | Zmenené svety – súčasná slovenská inscenovaná fotografia | L. Benická |
649. | 1998 február | Jaro Sýkora – Ľudský príbeh | L. Benická | Gal. Michalský dvor, Bratislava
648. | 18. 2. – 13. 3. 1998 | Venované Vincentovi Hložníkovi | A. Ondrušeková | Štátny okresný archív Poprad
647. | 5. 2. – 11. 3. 1998 | Krajinárske motívy – poplenérová výstava (S. Slavkovská, A. Kromková, P. Štinčík, K. Košík, V. Valenčík, K. Bieľaková, F. Miháľ, Z. Kovalčíková, E. Mlynárčik, J. Krivoňák, F. Žoldák, I. Dunajová, M. Semančík, T. Gurin, R. Rabatin, S. Kovalčík, A. Compeľová, J. Tomko, J. Raček) | F. Žoldák | MsKS – Barónka Kežmarok
646. | 22. 1. – 25. 2. 1998 | Svet(lo) čiernej a bielej (A. Fedáková, L. Lešková) | V. Beskid | Podtatranské múzeum Poprad
645. | 16. 1. – 19. 4. 1998 | Súčasní umelci Spiša | J. Haaková | Spišské múzeum Levoča
644. | 15. 1. – 15. 3. 1998 | Tibor Honty – neznámy | J. Ridilla | Dom fotografie
643. | 8. 1. – 15. 2. 1998 | Ferdinand Katona – kresby, maľby | J. Haaková | Múzeum Kežmarok
642. | 20. 11. 1997 – 10. 1. 1998 | Billy Name Z factory A. Warhola | Dom fotografie
641. | 7. 11. – 7. 12. 1997 | Ina Dunajová, Jozef Tomko – z tvorby | F. Žoldák | Podtatranské múzeum Poprad
640. | 5. 11. – 30. 11. 1997 | Ferdinand Katona – Obrazy a kresby | J. Haaková | Múzeum S. Ľubovňa
639. | 23. 10. – 15. 12. 1997 | František Žoldák – kresby | F. Žoldák | Hotel Satel, Poprad
638. | 9. 10. – 16. 11. 1997 | Bratrstvo | A. Vrbanová | Dom fotografie
637. | 01. 10. – 31. 10. 1997 | Viliam Forberger, Eugen Wallachy – kresby | J. Haaková | Múzeum Kežmarok
636. | 19. 9. – 31. 10. 1997 | Kamarátšoft ist gút ((J. Olič, M. Gavula, P. Bradowka, M. Vrzgula, J. Danglár-Giertli, R. Ondák, A. Marenčin, L. Teren, D. Nágel, J. Baus, B. Špaček, I. Žakovič, D. Hanák, I. Csudai, P. Popelka, M. Vagač, E. Bondy, S. Bubán, O. Pastier, J. Kodoň, S. Gáborová) | Laco Teren | Elektráreň Poprad
635. | 17. 9. – 15. 11. 1997 | Eva Končeková – jubilejná výstava | J. Haaková | GUS Spišská Nová Ves
634. | 28. 8. – 5. 10. 1997 | Martin Martinček – Ako sa krúti svet | Z. Gažíková | Dom fotografie
633. | 18. 7. – 22. 10. 1997 | Ina Dunajová – Variácie na vlastnú tému | F. Žoldák | Hotel Satel, Poprad
632. | 17. 7. – 31. 8. 1997 | Marie Zavadilová – Svietim si vlastným svetlom | L. Benická | MMURW Medzilaborce
631. | 12. 7. – 31. 8. 1997 | Mladé české umenie – ZVON ´96 (V. Zapletalová, D. Langová, M. Cais, J. Černický, F Diaz, R. Franta, I. Jůzová, V. Němcová, L. Rittstein, M. Thelenová, P. Vargová, L. Gavlovský, T. Polcar, J. Vidová-Žáčková) | L. Hlaváček | Elektráreň Poprad
630. | 10. 7. – 24. 8. 1997 | Miro Švolík | V. Beskid | Dom fotografie
629. | 10. 6. – 20. 7. 1997 | Eva Končeková – jubilejná výstava | J. Haaková | VSG Košice
628. | 27. 5. – 6. 7. 1997 | Viliam Forberger, Eugen Wallachy – kresby | J. Haaková | Podtatranské múzeum Poprad
627. | 23. 5. – 17. 7. 1997 | Kamil Leštach – akvarely | F. Žoldák | Hotel Satel, Poprad
626. | 16. 5. – 29. 6. 1997 | Milan Prekop – Akcelerácia | A. Ondrušeková | Elektráreň Poprad
625. | 16. 5. – 29. 6. 1997 | Hry s umením – festival papiera | A. Ondrušeková | Elektráreň Poprad
624. | 15. 5. – 6. 7. 1997 | Generácia´60 – Prekop, Varga, Župník | L. Benická | Dom fotografie
623. | 6. 5. – 29. 6. 1997 | Bernard Lagneau – Les Péres la chaise | Z. Gažíková | Elektráreň Poprad
622. | 6. 5. – 11. 5. 1997 | Jano Sebastiano Barbagallo – Akvarely | L. Magyarová | Elektráreň Poprad
621. | 15. 4. – 31. 5. 1997 | Eva Končeková – jubilejná výstava | J. Haaková | Múzeum Kežmarok
620. | 8. 4. – 18. 5. 1997 | Viliam Forberger, Eugen Wallachy – kresby | J. Haaková | VSG Košice
619. | 27. 3. – 11. 5. 1997 | Generácia´60 – Prekop, Varga, Župník | L. Benická | Múzeum V. Löfflera, Košice
618. | 13. 3. – 11. 4. 1997 | Juraj Oravec – Súvzťažnosti | D. Lovišková | MsKS – Barónka, Kežmarok
617. | 11. 3. – 4. 5. 1997 | Krajinárske motívy z tvorby účastníkov 1. plenéru rusínskych umelcov (M. Čabala, A. Gaj, J. Kresila, P. Mochnacký, J. Poláček) | A. Zozuľák | TKC S. Smokovec – vila Flóra
616. | 7. 3. – 25. 5. 1997 | Marie Zavadilová – Svietim si vlastným svetlom | L. Benická | Múzeum J. A. K. Uherský Brod
615. | 6. 3. – 11. 5. 1997 | Mladá slovenská fotografia (Robo Kočan, Laura Mešková, Roman Pavlovič, Tibor Takács, Martin Tiso, Martin Vlašič, Jaroslav Žiak). | Václav Macek | Dom fotografie
614. | 27. 2. – 16. 3. 1997 | Venované Albínovi Brunovskému | A. Ondrušeková | Podtatranské múzeum Poprad
613. | 17. 1. – 28. 2. 1997 | Jaro Sýkora – Ľudský príbeh | L. Benická | Štátna galéria B. Bystrica
612. | 16. 1. – 2. 3. 1997 | Marie Zavadilová – Svietim si vlastným svetlom | L. Benická | Dom fotografie
611. | 12. 12. 1996 – 12. 1. 1997 | John Kippin – Futureland | L. Benická | Dom fotografie
610. | 7. 11. – 8. 12. 1996 | Mišo Suchý – Nepsí život amerického výstavného psa | L. Benická | Dom fotografie
609. | 1996 október | Jaromír Sýkora – Ľudský príbeh | L. Benická | Pezinok
608. | 22. 10. – 19. 11. 1996 | Michal Trembáč 1991 – 1996 | J. Haaková | MsKS Barónka Kežmarok
607. | 8. 10. – 1. 12. 1996 | Podtatranskí kresliari Viliam Forberger a Eugen Wallachy | J. Haaková | Spišské múzeum Levoča
606. | 3. 10. – 24. 11. 1996 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | Galéria J. Jakobyho Košice
605. | 3. 10. – 3. 11. 1996 | Alexander Luczy – Montáže | L. Benická | Dom fotografie
604. | 9. 9. – 30. 9. 1996 | Imrich Svitana – Reminiscencie | J. Haaková | Tangente Eschen FL
603. | 4. 9. – 10. 10. 1996 | Andrej Bán – Pútnici | L. Benická | Divadlo J. Myrona Ostrava
602. | 1. 9. – 15. 9. 1996 | Michal Trembáč, Imrich Svitana, Štefan Hudzík | J. Haaková | DPN Poprad
601. | 30. 8. – 29. 9. 1996 | Miro Zeman – Impresie | L. Benická | Dom fotografie
600. | 25. 7. – 25. 8. 1996 | Jaromír Sýkora – Ľudský príbeh. | L. Benická | Dom fotografie
599. | 28. 6. – 29. 9. 1996 | ART ATTACK (L. McCary, E. Hughes, J. Jelenfy, W. Jelenfy, P. Winant) | Elektráreň Poprad
598. | 20. 6. – 21. 7. 1996 | Jozef Česla – Tatry trochu inak | L. Benická | Dom fotografie
597. | 17. 6. – 31. 8. 1996 | Andrej Bán – Pútnici | L. Benická | Slezské muzeum Opava
596. | 13. 6. – 14. 7. 1996 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | Galéria P. M. Bohúňa L. Mikuláš
595. | 8. 6. – 30. 6. 1996 | John Kippin – Krajina | L. Benická | Nový horizont Praha ČR
594. | 9. 5. – 16. 6. 1996 | Bibi Calderaro – Portréty pod vodou | Dom fotografie
593. | 9. 5. – 9. 6. 1996 | Hry s umením | R. Rabatin | Elektráreň Poprad
592. | 7. 5. – 30. 6. 1996 | PER TU No2. (M. Bertolini, D. Brunovský) | A. Hájeková | Horný Smokovec
591. | 11. 4. – 2. 6. 1996 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | Šarišská galéria Prešov
590. | 11. 4. – 23. 5. 1996 | Generácia´60 – (R. Prekop, K. Varga, P. Župník) | L. Benická | Photofusion Londýn GB
589. | 11. 4. – 5. 5. 1996 | Andrej Bán – Pútnici | L. Benická | Dom fotografie
588. | 1. 4. – 13. 5. 1996 | Projekcie – Fotografické inštalácie (Ben Baer, A. Marchant, L. Smith, Ch. Wainwright | Ch. Wainwright | Site Gallery Sheffield GB
587. | 31. 3. – 19. 5. 1996 | Interakcie II. (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bononi, A. Gialbati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppi) | M. Hájek, Z. Bartošová | Galéria Klatovy – Klenová (ČR)
586. | 23. 3. – 8. 4. 1996 | Interakcie II. (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bononi, A. Gialbati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppi) | M. Hájek, Z. Bartošová | Casale (Taliansko)
585. | 16. 3. – 7. 4. 1996 | Fox Talbot a jeho rodinný kruh | Dom fotografie
584. | 13. 3. – 16. 4. 1996 | Nositelia tradícií (A. Borúth, D. Czölder, J. Hála, J. Hanula, F. Havránek, F. Katona, V. Kiss, B. Kostřánek, E. Köszeghy-Winkler, E. Makovický, L. Medňanský, O. Štáfl, E. Wallachy) | J. Haaková | MsKS – Barónka, Kežmarok
583. | 14. 2. – 31. 3. 1996 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | GUS Spišská Nová Ves
582. | 10. 1. – 10. 2. 1996 | Interakcie (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bononi, A. Galbiati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppi) | Z. Bartošová, M. Hájek | Galéria Jána Koniarka Trnava
581. | 14. 12. 1995 – 4. 2. 1996 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | MMURW Medzilaborce
580. | 24. 11. 1995 – 15. 2. 1996 | Interakcie II. (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bononi, A. Gialbati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppi), (4 putovné výstavy) | Z. Bartošová | UXA Novara I
579. | 16. 11. 1995 – 18. 2. 1996 | Czeslaw Podlesny – Čas sôch | V. Beskid | TG Horný Smokovec
578. | 1995 október | Tibor Kovalik – Obrazy | J. Haaková | Dielo Bratislava
577. | 26. 10. – 3. 12. 1995 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | PGU Žilina
576. | 14. 10. – 5. 11. 1995 | Ján Zoričák – Cesty kvetov | Ľvov – Ukrajina
575. | 10. 10. – 5. 11. 1995 | Arno Oehri – Práce 91-95 | J. Haaková | TG Horný Smokovec
574. | 21. 9. – 15. 10. 1995 | Komunikácie (R. Kočan, P. Pecha, J. Šebestová, R. Lee, N. West, I. Wiblin) | L. Benická | Elektráreň Poprad
573. | 6. 9. – 1. 10. 1995 | Ivan Šafranko – Obrazy a objekty 1994-1995 | R. Rabatin | TG Horný Smokovec
572. | 10. 8. – 17. 9. 1995 | Andrej Bán – Pútnici | L. Benická | GUS Spišská Nová Ves
571. | 7. 8. – 14. 8. 1995 | Tibor Kovalik – Obrazy | J. Haaková | MKS T. Teplice
570. | 5. 8. – 3. 9. 1995 | Tralaland – detská tvorba | J. Baus | TG Horný Smokovec
569. | 11. 7. – 30. 7. 1995 | Tibor Kovalik – Obrazy | J. Haaková | PM Poprad
568. | 22. 6. – 30. 7. 1995 | Ján Zoričák – Cesty kvetov | K. Bajcurová | MKS Kežmarok
567. | 19. 6. – 10. 9. 1995 | Interakcie (B. Baláž, A. Čierny, P. Kalmus, P. Rónai, J. Želibská, C. Bononi, A. Galbiati, A. Riello, V. Tedeschi, N. Zoppi) | Z. Bartošová | Elektráreň Poprad
566. | 14. 6. – 6. 8. 1995 | Andrej Bán – Pútnici | L. Benická | MŠŠ Levoča
565. | 23. 5. – 30. 7. 1995 | Osobnosti slovenského umenia 20. storočia (J. Alexy, S. Balko, M. A. Bazovský, J. Bendík, M. Benka, A. Eckerdt, J. Ilavský, J. Jakoby, A. Jasusch, J. Kollár, J. Koller, G. Mallý, V. Popovič, M. Tillner) | J. Haaková | TG Horný Smokovec
564. | 5. 5. – 9. 6. 1995 | Motív Tatier v maľbe (J. Alexy, M. A. Bazovský, J. Bukovinský, L. Čarný, L. Čemický, J. Fabíni, J. Grotkovský, J. Hála, A. Hudeček, A. Jasusch, F. Katona, P. J. Kern, J. Kollár, J. Koller, Ľ. Križan, Ľ. Kudlák, B. Z. Kuľhavý, G. Mallý, J. Nemčík, M. Rogovský, A. Struhár, I. Šafranko, L. Šimák, K. Tichý, M. Tillner, V. Vestenický, J. Votruba, J. Žatko) | J. Haaková | MKS Kežmarok
563. | 21. 4. – 4. 6. 1995 | Hry s umením. Jana Kalixová – kresby, koláže | R. Rabatin | Elektráreň Poprad
562. | 18. 4. – 31. 5. 1995 | Za(k)liate bankovky M. Boďa | M. Murín | IB Poprad
561. | 14. 4. – 21. 5. 1995 | Peter Kalmus – Monopolia | V. Beskid | TG Horný Smokovec
560. | 3. 3. – 9. 4. 1995 | Marko Vrzgula – Prieniky | V. Beskid | TG Horný Smokovec
559. | 2. 3. – 5. 4. 1995 | Nositelia tradícií. Podtatranskí umelci 1. polovice 20. storočia (A. Borúth, D. Czölder, J. Hála, J. Hanula, F. Havránek, F. Katona, V. Kiss, B. Kostřánek, E. Köszeghy-Winkler, E. Makovický, L. Medňanský, O. Štáfl, E. Wallachy) | J. Haaková | GUS Spišská Nová Ves
558. | 17. 2. – 15. 3. 1995 | Kalmárné Horóczi Margit | P. Bánszky | MKS Kežmarok
557. | 19. 1. – 26. 2. 1995 | Michel Bühler – fotografie | K. Maliňák | TG Horný Smokovec
556. | 1. 1. – 15. 9. 1995 | Tatranské motívy v maľbe – dlhodobá výstava (R. Alt, G. Angyal, C. Arp, A. Borúth, D. Czölder, Ľ. Čordák, F. Duša, V. Forberger, F. Gyurkovits, A. Hudeček, F. Katona, P. J. Kern, B. Kozina, E. Köszeghy-Winkler, K. L. Libay, A. Macková, G. Mallý, L. Medňanský, R. Nádler, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, O. Štáfl, K. Tibély, K. Vik, E. Wallachy, G. Wintersteiner) | J. Haaková | MKS Starý Smokovec
555. | 1994 | tatranské motívy v maľbe – dlhodobá výstava (R. Alt, G. Angyal, C. Arp, A. Borúth, D. Czölder, Ľ. Čordák, F. Duša, V. Forberger, F. Gyurkovits, A. Hudeček, F. Katona, P. J. Kern, B. Kozina, E. Köszeghy-Winkler, K. L. Libay, A. Macková, G. Mallý, L. Medňanský, R. Nádler, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, O. Štáfl, K. Tibély, K. Vik, E. Wallachy, G. Wintersteiner), (5 putovných výstav) | J. Haaková | MKS Starý Smokovec
554. | 17. 11. – 15. 1. 1994 | Nositelia tradícií. Podtatranskí umelci 1. polovice 20. storočia (A. Borúth, D. Czölder, J. Hála, J. Hanula, F. Havránek, F. Katona, V. Kiss, B. Kostřánek, E. Köszeghy-Winkler, E. Makovický, L. Medňanský, O. Štáfl, E. Wallachy) | J. Haaková | Horný Smokovec
553. | 10. 11. 1994 – 1. 12. 1995 | Tiene vo vode – Shadows in the Water – škótska fotografia (T. J. Cooper, C. Gray, A. Hamilton, V. Judge, C. A. Mackay, L. Punton) | E. McArthur | MKS Kežmarok
552. | 5. 11. – 15. 11. 1994 | Projekcie – fotografické inštalácie (Ben Baer, A. Marchant, L. Smith, Ch. Wainwright | Ch. Wainwright | Elektráreň Poprad
551. | 13. 10. – 29. 10. 1994 | I. ročník medzinárodného salónu horskej fotografie (A. Barla, P. Breier, Z. Demján, K. Demuth, S. Ellis, T. Gebus, L. Janiga, M. Kapusta, M. Kern, R. Kočan, I. Koller, Z. Kot, M. Kriššák, V. Launer, A. Luczy, J. Michalko, W. Nairz, Z. Němec, J. Ptáček, R. Sikora, J. Stejskal, T. Thoma, M. Toman, M. Voš, D. Záhoranký, M. Zeman) | L. Benická | Elektráreň Poprad
550. | 6. 10. – 13. 11. 1994 | Michel Séméniako – fotografie | Horný Smokovec
549. | 9. 9. – 16. 10. 1994 | Z tvorby Otisa Lauberta | A. Vrbanová | Elektráreň Poprad
548. | 28. 7. – 2. 10. 1994 | Julo Považan – obrazy | P. Markovič | Horný Smokovec
547. | 20. 7. – 4. 9. 1994 | Laboratórium'94 Vysoké Tatry (P. Kalmus, J. Koller, I. Kovács, K. Kowalczyk, P. Kvíčala, O. Laubert, P. Lipkovič, M. Mandič, I. Németh, M. Palla, T. Pogačar, A. Sidorenko, V. S. S. D. , DO TEATR) | V. Beskid | Elektráreň Poprad
546. | 2. 7. – 17. 7. 1994 | Potemkinov sen (J. Kodoň, B. Kraus, F. Guldan) | Kodoň, Kraus | Elektráreň Poprad
545. | 3. 6. – 24. 7. 1994 | Medzinárodné bienále kresby Middlesbrough | V. Morpeth | Horný Smokovec
544. | 1994 máj | Kamil Varga – fotografie | L. Benická | Digital Bratislava
543. | 20. 5. – 26. 6. 1994 | Karpatské pastorále (J. Ambrich, P. Kalmus, P. Klesa, P. Kovaľ, P. Lipkovič, Š. Potočňák, S. ŠalkoV. Šefčík) | V. Beskid | Elektráreň Poprad
542. | 5. 5. – 29. 5. 1994 | Jozef Amrich – Mytonan-iny 1992-1994 | V. Beskid | Horný Smokovec
541. | 1. 5. – 15. 5. 1994 | Moja rodina | O. Iľková | Elektráreň Poprad
540. | 22. 4. – 15. 5. 1994 | EMMA. EURO – MULTI – MEDIA – ART'93'94 (P. Juščák, Z. Juščáková, T. Kočík, D. Kočíková, P. Kovaľ, D. Kroll, L. Majoroši, J. Mocáková, A. Simková, J. Švač, J. Vagašová, I. Zachar) | T. Kočík | Elektráreň Poprad
539. | 15. 3. – 1. 5. 1994 | Jindřich Štreit – 14 pohľadov na Saint – Quentin | Horný Smokovec
538. | 29. 1. – 28. 2. 1994 | Daniel Baudry – Burgundské krajiny – fotografie | Hotel Bellevue Horný Smokovec
537. | 21. 1. – 20. 3. 1994 | Ferdinand Katona – Obrazy a kresby | J. Haaková | SM Levoča
536. | 21. 1. – 6. 3. 1994 | Imrich Svitana – výber z tvorby | V. Jasaň | Horný Smokovec
535. | 1993 | Tatranské motívy v maľbe – dlhodobá výstava (R. Alt, G. Angyal, C. Arp, A. Borúth, D. Czölder, Ľ. Čordák, F. Duša, V. Forberger, F. Gyurkovits, A. Hudeček, F. Katona, P. J. Kern, B. Kozina, E. Köszeghy-Winkler, K. L. Libay, A. Macková, G. Mallý, L. Medňanský, R. Nádler, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, O. Štáfl, K. Tibély, K. Vik, E. Wallachy, G. Wintersteiner), (4 putovné výstavy) | J. Haaková | MKS Starý Smokovec
534. | 2. 12. 1993 – 16. 1. 1994 | Trienále akvarelu Lučenec (E. Antal, E. Antalová, K. Barón, A. Bugan, Z. Bugáň, M. Dočekalová, A. Eckerdt, K. Fodorová, A. Chovancová-Ondreičková, J. Kiselová-Siteková, T. Kolenčíková, E. Končeková, A. Lamr, J. Langer, V. Matoušová, E. Melkovičová, P. Mester, P. Muška, D. Ondreičková, A. Petráš, P. Pollág, P. Rónai, H. Vanišová, M. Velba, E. Zmeták) | K. Damjanová | TG Starý Smokovec
533. | 16. 11. – 28. 11. 1993 | DIALÓGY – výtvarné projekty pedagogických fakúlt | A. Jusko | TG Starý Smokovec
532. | 8. 10. – 6. 11. 1993 | Michel Bouvet – Nech žije plagát! | TG Poprad
531. | 1993 – 6. 10. | Kamil Varga – Špirály | L. Benická | Leeds GB
530. | 16. 9. – 31. 10. 1993 | Marin Zbojan – Obrazy | J. Haaková | TG Starý Smokovec
529. | 10. 7. – 30. 7. 1993 | A. I. D. S. – H. I. V. – inštalácie (I. Higgins, M. Brooker, R. Browes, J. Caroll, C. Charlesworth, Wei Chun Lee, Kerry Lubas, Andrew Mackenzie, Simon Peake, Jacqui Surtees, Jeremy Walters, S. Bluche, F. Grosjean, R. Pellerin, I. Vaško, G. Bliznakov, M. Červeň, M. Danák, M. Hraško, I. Lichý, J. Pavle, K. Stassel, N. Vávrová) | H. Hammer – Moravčíková | Elektráreň Poprad
528. | 01. 7. – 26. 9. 1993 | Ferdinand Katona – Obrazy a kresby | J. Haaková | TG Poprad
527. | 29. 6. – 29. 9. 1993 | John Kippin – fotografie | L. Benická | ŠG Prešov
526. | 17. 6. – 5. 9. 1993 | Motív Tatier v maľbe zo zbierok TG (J. Alexy, M. A. Bazovský, L. Čemický, J. Grotkovský, J. Hála, V. Hermély, J. Holeček, B. Chlebovský, O. Ivan, H. Kisza, M. Klivar, J. Koller, B. Kostřánek, Ľ. Križan, Ľ. Kudlák, J. Lukavský, V. Mensatoris, J. Nemčík, J. Olexa, V. Popovič, M. Rogovský, A. Struhár, L. Šimák, J. Votruba, J. Žatko, J. Želibský) | J. Haaková | TG Starý Smokovec
525. | 6. 6. – 30. 8. 1993 | Elektráreň T (J. Amrich, J. Bajus, M. Bartuszová, L. Čarný, M. Dobeš, V. Jeník, P. Kalmus, A. Lipkovičová, P. Lipkovič, P. Meluzin, V. Oravec, M. Pagáč, K. Pichler, Š. Potočňák, P. Rónai, P. Rusko, P. Sceranka, R. Sikora, A. Szentpétery, F. Zajac, J. Želibská) | V. Beskid | Elektráreň Poprad
524. | 3. 6. – 27. 6. 1993 | Tvorba žiakov ZUŠ popradského okresu | E. Končeková | TG Poprad
523. | 13. 5. – 13. 6. 1993 | Michel Yzorche | A. Vasseur | NG Lučenec
522. | 7. 5. – 27. 6. 1993 | John Kippin – fotografie | L. Benická | GUS Spišská Nová Ves
521. | 7. 5. – 27. 6. 1993 | Rudo Prekop – fotografie | L. Benická | GUS Spišská Nová Ves
520. | 3. 5. – 13. 6. 1993 | Mladí slovenskí fotografi – Generácia'60 (T. Hojčová, J. Pavlík, P. Pecha, Š. Potočňák, R. Prekop, V. Stanko, T. Stano, M. Štrba, M. Švolík, K. Varga, P. Župník) | L. Benická | TG Starý Smokovec
519. | 2. 5. – 23. 5. 1993 | Sirrka Liisa Konttinen – The Writing in The Sand | L. Benická | TG Poprad
518. | 1. 5. – 23. 5. 1993 | Severné Anglicko na severnom Slovensku. Louise Wilson – Bucolic Radio. Ľubo Stacho – Inštalácie. Študentská show – FAMU Praha, VŠMU Bratislava | L. Benická | Elektráreň Poprad
517. | 1. 5. – 23. 5. 1993 | Miro Zeman – fotografie | L. Benická | Christiania Poprad
516. | 23. 4. – 23. 5. 1993 | Michel Yzorche | A. Vasseur | GJJ Košice
515. | 18. 3. – 25. 4. 1993 | Július Koller. Hore – dole | V. Beskid | TG Starý Smokovec
514. | 9. 3. – 31. 3. 1993 | Peter Pollág – O nás | J. Haaková | GUS Spišská Nová Ves
513. | 5. 3. – 14. 4. 1993 | Miloslav Semančík – plastiky | J. Haaková | GUS Spišská Nová Ves
512. | 4. 3. – 18. 4. 1993 | Archikatúra (R. Algirdas, D. Anrejevski, C. Angelo, J. Bellenger, V. Bibišev, J. Brožek, H. Cakmak, Cultur Centre, J. Dallos, P. Dalponte, S. Denisov, O. Dergažov, G. Gepp, Y. Göker, I. Haramija, D. Herrera, J. Hrubý, P. Interlandi, M. Izberg, Ľ. Juhás, V. Kazanevsky, J. Kosobukin, D. Kostovčík, Ľ. Kotrha, G. Kovačevič, I. Kováčik, B. Kovařík, I. Kyicko, V. Linek, G. Marchi, Z. Mičanovič, M. Motyčík, I. Mudroch, T. Neat, D. Oldden, Ľ. Ondráš, I. B. Santosa, D. Semenzato, S. Serdavič, E. Sokolov, A. Stankulov, J. Suchý, I. Šimek, Š. Šinik – Cinik, L. Torma, I. Tsenkov, S. Tunin, T. Vaarmels, N. Varchenko, A. Vasilevski, O. Zielke, Xu Hua Feng) | K. Kubičková | TG Poprad
511. | 9. 2. – 14. 3. 1993 | Ever Púček – prierez tvorbou | M. Maták | TG Starý Smokovec
510. | 5. 2. – 28. 2. 1993 | TATR(O)MÁNIA (Ľ. Čarný, D. Fischer, V. Hulík, M. Kern, S. Mydlo, V. Popovič). Július Koller – Hore-dole. | V. Beskid | SVÚ Bratislava
509. | 4. 2. – 28. 2. 1993 | Michel Yzorche | A. Vasseur | Martin
508. | 21. 1. – 28. 2. 1993 | Peter Pollág – O nás | J. Haaková | Nowy Sacz, Poľsko
507. | 1992 | Tatranské motívy v maľbe – dlhodobá výstava (R. Alt, G. Angyal, C. Arp, A. Borúth, D. Czölder, Ľ. Čordák, F. Duša, V. Forberger, F. Gyurkovits, A. Hudeček, F. Katona, P. J. Kern, B. Kozina, E. Köszeghy-Winkler, K. L. Libay, A. Macková, G. Mallý, L. Medňanský, R. Nádler, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, O. Štáfl, K. Tibély, K. Vik, E. Wallachy, G. Wintersteiner) | J. Haaková | TG Starý Smokovec
506. | 1992 december | Michel Yzorche (4 putovné výstavy) | A. Vasseur | RKC Bratislava
505. | 10. 12. 1992 – 28. 2. 1993 | Miloslav Semančík – plastiky | J. Haaková | TG Poprad
504. | 12. 11. – 6. 12. 1992 | ELEKTRÁREŇ – GALÉRIA (J. Rybák, P. Ovčáček, P. Repka, J. Kodoň) | R. Rabatin | TG Poprad
503. | 29. 9. – 8. 11. 1992 | Pavol Rusko – maľby, objekty | Z. Gažíková | TG Poprad
502. | 25. 9. – 8. 11. 1992 | Michel Yzorche | A. Vasseur | TG Horný Smokovec
501. | 11. 8. – 8. 11. 1992 | Eva Končeková – maľba, textil | J. Haaková | Kežmarok
500. | 6. 8. – 20. 9. 1992 | TATR(O)MÁNIA (Ľ. Čarný, D. Fischer, V. Hulík, M. Kern, S. Mydlo, V. Popovič) | V. Beskid | TG Poprad
499. | 6. 8. – 20. 9. 1992 | TATR(O)MÁNIA (Ľ. Čarný, D. Fischer, V. Hulík, M. Kern, S. Mydlo, V. Popovič) | V. Beskid | TG Horný Smokovec
498. | 30. 6. – 2. 8. 1992 | Rasťo Trizma – socha, obraz | Z. Gažíková | TG Poprad
497. | 10. 6. – 2. 8. 1992 | Gustáv Mallý – V Tatrách a pod Tatrami | J. Haaková | TG Horný Smokovec
496. | 7. 5. – 21. 6. 1992 | DIALÓG. A. Szentpétery, P. Sceranka | V. Beskid | TG Poprad
495. | 22. 4. – 12. 7. 1992 | Martin Činovský – poštová známka, grafika | J. Haaková | Kežmarok
494. | 9. 4. – 7. 6. 1992 | Zakopanská tapiséria (E. Fajkosz, E. Fortuna, M. Gasienica-Szostak, M. Horbaczewska-Wolaňska, E. Januszkowska, U. Kolaczkowska, M. Kossowski, E. Nalecz-Keszycka, T. Olbrychtowicz, H. Salkowska-Pawlik, Z. Stokowska, T. Zydroň) | A. Waloch | TG Horný Smokovec
493. | 12. 3. – 30. 4. 1992 | Jan Juránek – Impresie | L. Benická | TG Poprad
492. | 5. 3. – 12. 4. 1992 | Výtvarná tvorba žiakov ZUŠ popradského okresu | E. Končeková | Kežmarok
491. | 26. 2. – 15. 7. 1992 | E. T. C. Vladimír Popovič | I. Mojžišová | BWA Zakopané
490. | 13. 2. – 5. 4. 1992 | Miroslav Brooš, Petr Jedlička – sochy, maľba, textil | L. Benická | TG Horný Smokovec
489. | 6. 2. – 1. 3. 1992 | Súčasná ukrajinská grafika (A. D. Aksinin, Bachtov, A. V. Bludov, S. V. Cilov, I. Čabykin, I. Čaryšnikov, V. V. Iljašenko, V. I. Kasijan, V. M. Kiričenko, D. R. Orešnikov, D. P. Paruta, V. A. Raďko, R. Romanišin, A. B. Sucholit, A. A. Tkačenko, S. J. Udovičenko) | Kežmarok
488. | 10. 1. – 2. 2. 1992 | Zuzana Chalipová – insitné umenie | K. Černá | Kežmarok
487. | 1991 | Tatranské motívy v maľbe – dlhodobá výstava (R. Alt, G. Angyal, C. Arp, A. Borúth, D. Czölder, Ľ. Čordák, F. Duša, V. Forberger, F. Gyurkovits, A. Hudeček, F. Katona, P. J. Kern, B. Kozina, E. Köszeghy-Winkler, K. L. Libay, A. Macková, G. Mallý, L. Medňanský, R. Nádler, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, O. Štáfl, K. Tibély, K. Vik, E. Wallachy, G. Wintersteiner), (8 putovných výstav) | L. Benická | TG Horný Smokovec
486. | 28. 11. 1991 – 9. 2. 1992 | Radoslav Kratina – objekty. Stanislav Zippe – obrazy | J. Haaková | TG Poprad
485. | 21. 11. 1991 – 9. 2. 1992 | Umelci Spiša zo zbierok TG (A. Borovičková, M. Brooš, L. Čarný, J. Černá-Korkošová, Z. Dallošová-Strapková, D. Dzurek, M. Hennel, Š. Hudzík, J. Ilavský, O. Ivan, M. Jurek, L. Kacvinský, J. Kiselová-Siteková, E. Končeková, Š. Kovaľ, V. Melčáková-Juneková, E. Melkovičová, V. Pirchala, P. Pollág, V. Popovič, M. Rudavská, E. Sedlák, M. Trembáč, F. Zajac) | J. Haaková | TG Horný Smokovec
484. | 19. 11. 1991 – 17. 1. 1992 | Peter Pollág – O nás | J. Haaková | TG Horný Smokovec
483. | 17. 10. 1991 – 5. 1. 1992 | Imrich Svitana – pastely a kresby | J. Haaková | Kežmarok
482. | 26. 9. – 24. 11. 1991 | Viliam Pirchala – maľby, grafika | J. Haaková | TG Poprad
481. | 13. 9. – 17. 11. 1991 | Vladimír Popovič – obrazy | I. Mojžišová | TG Horný Smokovec
480. | 15. 8. – 22. 9. 1991 | Ondrej Ivan – obrazy | J. Haaková | TG Poprad
479. | 8. 8. – 13. 10. 1991 | Umelci Spiša zo zbierok TG (A. Borovičková, M. Brooš, L. Čarný, J. Černá-Korkošová, Z. Dallošová-Strapková, D. Dzurek, M. Hennel, Š. Hudzík, J. Ilavský, O. Ivan, M. Jurek, L. Kacvinský, J. Kiselová-Siteková, E. Končeková, Š. Kovaľ, V. Melčáková-Juneková, E. Melkovičová, V. Pirchala, P. Pollág, V. Popovič, M. Rudavská, E. Sedlák, M. Trembáč, F. Zajac) | J. Haaková | Kežmarok
478. | 27. 6. – 28. 7. 1991 | Akvarely, pastely zo zbierok galérie (J. Alexy, J. Alló, M. A. Bazovský, M. Czóbelová, L. Čemický, Ľ. Feld, S. Greinerová, J. Hála, J. Holeček, F. Jurík, P. Kalman, F. Katona, M. Klivar, B. Kostřánek, Ľ. Križan, V. Melčáková-Juneková, J. Mudroch, I. Oravec, V. Popovič, M. Rogovský, M. Rudavská, E. Sedlák, I. Slavinská, E. Spannerová, O. Štáfl, E. Wallachy, J. Žatko) | J. Haaková | TG Horný Smokovec
477. | 11. 6. – 11. 8. 1991 | Fero Zajac – Inštalácie | V. Beskid | TG Poprad
476. | 17. 5. – 4. 8. 1991 | Ako ľudia merali čas | M. Novotná | Kežmarok
475. | 23. 4. – 23. 6. 1991 | Ib Spang Olsen – kresba, grafika | J. Haaková | TG Horný Smokovec
474. | 11. 4. – 12. 5. 1991 | Výtvarná tvorba žiakov ZUŠ popradského okresu | E. Končeková | Kežmarok
473. | 9. 4. – 2. 6. 1991 | Tibor Gáll – obrazy, grafika | I. Groško | TG Poprad
472. | 21. 2. – 7. 4. 1991 | Viliam Schiffer – medaily | V. Siváček | Kežmarok
471. | 12. 2. – 14. 4. 1991 | Pražskí výtvarní umelci (K. Beneš, A. Born, L. Čepelák, K. Čepička, M. Hruška, L. Chudomel, J. Janíček, E. Janíčková, D. John, J. Kavan, M. Kazdová, E. Konopiská, M. Králová, A. Kučerová, A. Laufrová, J. Liesler, V. Matějíček, Z. Nováčková, Z. Oberthorová, J. Otava, J. Paleček, J. Pileček, J. Saska, V. Sedláková, O. Starková, C. Stehlík, J. Souček, K. Šafář, M. Šechtlová, J. Šerých, K. Toman, E. Tomanová) | V. Murtin | TG Horný Smokovec
470. | 7. 2. – 31. 3. 1991 | Ladislav Kacvinský – sochy, kresby | V. Jasaň | TG Poprad
469. | 1990 | Tatranské motívy v maľbe – dlhodobá výstava (R. Alt, G. Angyal, C. Arp, A. Borúth, D. Czölder, Ľ. Čordák, F. Duša, V. Forberger, F. Gyurkovits, A. Hudeček, F. Katona, P. J. Kern, B. Kozina, E. Köszeghy-Winkler, K. L. Libay, A. Macková, G. Mallý, L. Medňanský, R. Nádler, E. Szepesi-Kuszka, T. Szontágh, O. Štáfl, K. Tibély, K. Vik, E. Wallachy, G. Wintersteiner), (25 putovných výstav) | J. Haaková | MKS Starý Smokovec
468. | 19. 12. 1990 – 30. 1. 1991 | Rok po. . . – výber z prác poslucháčov VŠVU (J. Baus, V. Beka, P. Bohuš, P. Bradowka-Nadabula, M. Čižmárik, J. Giertli-Danglár, Ľ. Hybský, M. Vrzgula) | M. Maták | TG Poprad
467. | 15. 11. 1990 – 4. 2. 1991 | Ján Hála | J. Haaková | TG Horný Smok


 

1960 – 1990

POR. Č. | DÁTUM | NÁZOV VÝSTAVY A ZOZNAM AUTOROV | KURÁTOR | MIESTO VÝSTAVY

454. | 9. 11. 1989 – 15. 1. 1990 | Štefan Cpin – výber z diela | Poprad
453. | 26. 9. – 5. 11. 1989 | Michal Trembáč – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
452. | 20. 9. – 20. 10. 1989 | Helena Suchá – výber z tvorby | Poprad
451. | 30. 8. – 3. 11. 1989 | Moje mesto – amatérska tvorba | Poprad
450. | 28. 8. – 7. 9. 1989 | Súčasné umenie Spiša (12 putovných výstav) | Lanškroun
449. | 10. 8. – 10. 9. 1989 | Súčasné umenie Orlicka | Poprad
448. | 2. 8. – 17. 9. 1989 | VIII. celoslovenská výstava mladých | TG Horný Smokovec
447. | 11. 7. – 28. 7. 1989 | Umelci Spiša zo zbierok TG | TG Horný Smokovec
446. | 6. 6. – 30. 7. 1989 | Mária Kudasová – fotografie | Poprad
445. | 10. 5. – 2. 7. 1989 | Mikuláš Klimčák – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
444. | 17. 4. – 28. 5. 1989 | Súčasné východoslovenské umenie II. Človek v meste | Poprad
443. | 14. 4. – 5. 5. 1989 | Umenie Spiša zo zbierok TG | Svit
442. | 8. 4. – 30. 4. 1989 | Výtvarný Poprad '89 | TG Horný Smokovec
441. | 23. 3. – 30. 4. 1989 | Jozef Hanula – výber z diela | Spišská Nová Ves
440. | 14. 3. – 9. 4. 1989 | Tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
439. | 16. 2. – 2. 4. 1989 | Súčasné východoslovenské umenie II. – Človek v meste | TG Horný Smokovec
438. | 6. 2. – 5. 3. 1989 | Jubilanti 1989 zo zbierok TG | Poprad
437. | 20. 12. 1988 – 29. 1. 1989 | Jozef Hanula – kresby, maľby | Poprad
436. | 16. 11. 1988 – 15. 1. 1989 | Pavol Breier – Fotografie z Himaláji | TG Horný Smokovec
435. | 10. 11. – 11. 12. 1988 | Tvorba popradského klubu fotoamatérov | Poprad
434. | 28. 9. – 30. 10. 1988 | František Zajac – obrazy, objekty | Poprad
433. | 7. 9. – 30. 10. 1988 | Ľudovít Čordák – maľby. Súčasní slovenskí ilustrátori vydavateľstva Smena | TG Horný Smokovec
432. | 8. 8. – 18. 9. 1988 | Poľnohospodárske motívy – G FS | Poprad
431. | 3. 8. – 28. 8. 1988 | Človek našej doby a jeho životné prostredie – celoslovenská tvorba mladých | TG Horný Smokovec
430. | 6. 7. – 31. 7. 1988 | Prírastky TG | TG Horný Smokovec
429. | 13. 6. – 31. 7. 1988 | Národný umelec Jozef Fabini – Spišská Kapitula | Poprad
428. | 3. 6. – 12. 6. 1988 | Poľovnícke motívy v súčasnej sochárskej tvorbe (15 putovných výstav) | Poprad
427. | 17. 5. – 3. 7. 1988 | Zaslúžily umelec Július Balogh – maliarska tvorba | TG Horný Smokovec
426. | 26. 4. – 5. 6. 1988 | Alexander Bugan – niektoré obrazy | Poprad
425. | 15. 4. – 6. 5. 1988 | Výtvarný Poprad '88 | TG Horný Smokovec
424. | 23. 3. – 30. 4. 1988 | Umelci Spiša k 40 výročiu VF | Spišská Nová Ves
423. | 22. 3. – 17. 4. 1988 | Tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
422. | 8. 3. – 10. 4. 1988 | Jana Černá-Korkošová – plastika. Soňa Herényiová-Belanová – maľby. Štefan Rabina – tapisérie | TG Horný Smokovec
421. | 3. 3. – 14. 4. 1988 | Tatry v umení – zbierky TG |
420. | 8. 2. – 13. 3. 1988 | Umelci Spiša k 40 výročiu VF | Poprad
419. | 25. 1. – 29. 2. 1988 | Človek a práca – 40 výročie VF | TG Horný Smokovec
418. | 19. 1. – 29. 2. 1988 | Výtvarná amatérska tvorba okresu | Poprad
417. | 8. 11. 1987 – 8. 2. 1988 | Orava v dielach slovenských výtvarných umelcov G DK | TG Horný Smokovec
416. | 26. 10. – 22. 11. 1987 | Michal Trembáč – výber z tvorby (21 putovných výstav) | Békescsaba
415. | 2. 10. – 20. 10. 1987 | Michal Trembáč – výber z tvorby | Szarvas
414. | 9. 9. – 15. 10. 1987 | Anna Fedáková – kresby, grafiky, maľby | Poprad
413. | 30. 4. – 2. 7. 1987 | Marta Pappová – zátišia | Poprad
412. | 19. 6. – 26. 6. 1987 | Zamagurské motívy v plastike a maľbe | Spišská Stará Ves
411. | 1987 február | Športové motívy žiakov ĽŠU | Poprad
410. | 1987 február | Marta Pappová – motívy zo Štrby, pastely | Št. Pleso
409. | 1987 február | Ľudové motívy – amatérska grafika | Št. Pleso
408. | 1987 február | Jozef Storinský – satirické kresby | Št. Pleso
407. | 1987 február | Marta Pappová – folklórne motívy | Št. Pleso
406. | 21. 12. 1987 – 31. 1. 1988 | Teodor Jozef Mousson – výber z diela | Poprad
405. | 16. 11. – 13. 12. 1987 | Ján Greš – fotografie zo Strednej Ázie | Poprad
404. | 9. 10. – 1. 11. 1987 | Deti – budúcnosť národa – tvorba SZŠ | Poprad
403. | 4. 9. – 30. 9. 1987 | XX. Ročník Tatranský mapový okruh – foto | Poprad
402. | 21. 7. – 30. 8. 1987 | Ján Šimo-Svrček – kresby, maľby | Poprad
401. | 8. 6. – 12. 7. 1987 | Juraj Collinásy – výber z diela | Poprad
400. | 21. 4. – 31. 5. 1987 | Prírastky TG | Poprad
399. | 16. 3. – 12. 4. 1987 | Tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
398. | 5. 2. – 8. 3. 1987 | Súčasná ľudová plastika na Spiši | Poprad
397. | 8. 12. 1987 – 17. 1. 1988 | Jozef Sabol – maľby | TG Horný Smokovec
396. | 27. 10. – 29. 11. 1987 | Tatranské motívy zo zbierok TG | TG Horný Smokovec
395. | 8. 9. – 18. 10. 1987 | Emil Sedlák – kresby, pastely | TG Horný Smokovec
394. | 6. 8. – 30. 8. 1987 | VII. Celoslovesnká výstava mladých | TG Horný Smokovec
393. | 7. 7. – 2. 8. 1987 | Súčasné východoslovesnké umenie – zbierky TG | TG Horný Smokovec
392. | 12. 5. – 28. 6. 1987 | Zaslúžily umelec Jozef Bendík – výber z diela | TG Horný Smokovec
391. | 3. 4. – 28. 4. 1987 | Výtvarný Poprad '87 | TG Horný Smokovec
390. | 3. 2. – 29. 3. 1987 | Krajinomaľba 19. storočia na východnom Slovensku | TG Horný Smokovec
389. | 12. 12. 1986 – 20. 1. 1987 | Juraj Ruzicskay – výber z tvorby, MĽR | Poprad
388. | 11. 12. 1986 – 25. 1. 1987 | Súčasné východoslovenské umenie I. – zátišie | TG Horný Smokovec
387. | 7. 11. – 7. 12. 1986 | VI. Tvorba mladých východoslovenského kraja | TG Horný Smokovec
386. | 2. 10. – 7. 12. 1986 | Karol Divald a prvý prešovský fotoateliér | Poprad
385. | 2. 10. – 2. 11. 1986 | Igor Rumanský – výber z grafickej tvorby | TG Horný Smokovec
384. | 4. 9. – 28. 9. 1986 | Karol Divald a prvý prešovský fotoateliér | TG Horný Smokovec
383. | 7. 8. – 31. 8. 1986 | 30 rokov MVMR | TG Horný Smokovec
382. | 6. 8. – 21. 9. 1986 | Viliam Pirchala – Môj Spiš, maľby | Poprad
381. | 8. 7. – 3. 8. 1986 | Tatranské motívy v maľbe – prírastky | TG Horný Smokovec
380. | 14. 6. – 31. 7. 1986 | Poľovnícke motívy v slovenskom maliarstve | Poprad
379. | 14. 6. – 15. 6. 1986 | Rezbári východného Slovenska (19 putovných výstav) | Červený Kláštor
378. | 20. 5. – 29. 6. 1986 | Umelci Spiša k 65. výročiu založenia KSČ | TG Horný Smokovec
377. | 14. 4. – 4. 5. 1986 | Prírastky TG | Poprad
376. | 4. 4. – 4. 5. 1986 | Výtvarný Poprad '86 | TG Horný Smokovec
375. | 4. 4. – 1. 5. 1986 | Poprad v tvorbe amatérov | Poprad
374. | 4. 3. – 30. 3. 1986 | Tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
373. | 18. 2. – 30. 3. 1986 | Alexander Jiroušek – farebná fotografia | TG Horný Smokovec
372. | 13. 1. – 23. 2. 1986 | Július Szabó – Ľud zeme II. – grafika | Poprad
371. | 13. 1. – 30. 1. 1986 | Werner Schinko – grafiky, ilustrácie, NDR | Poprad
370. | 17. 12. 1985 – 27. 1. 1986 | Andor Borúth – výber z maliarovej tovrby | TG Horný Smokovec
369. | 27. 11. 1985 – 5. 1. 1986 | Tvorba zakarpatských umelcov – Svidník | Poprad
368. | 23. 10. – 1. 12. 1985 | Štefan Hudzík, Štefan Kovaľ – sochy, kresby | TG Horný Smokovec
367. | 16. 10. – 17. 11. 1985 | 40 rokov kult. – vých. práce v okrese Poprad | Poprad
366. | 18. 9. – 13. 10. 1985 | Marián Jurek – maľby , kresby | TG Horný Smokovec
365. | 4. 9. – 29. 9. 1985 | Peter Pollág – maľby, kresby, grafiky | Poprad
364. | 30. 7. – 8. 9. 1985 | Anton Smažil – Cestou bojovej slávy – maľby | TG Horný Smokovec
363. | 16. 7. – 25. 8. 1985 | Slovenská farebná grafika – zbierky TG | Poprad
362. | 1. 7. – 15. 10. 1985 | Výtvarné umenie Spiša (18 putovných výstav) | Stará Ľubovňa
361. | 10. 6. – 21. 7. 1985 | Ondrej Ivan – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
360. | 27. 5. – 30. 6. 1985 | Karikaturisti Roháča | Poprad
359. | 23. 5. – 7. 6. 1985 | 40 rokov slobody – amatérska tvorba | Poprad
358. | 7. 5. – 2. 6. 1985 | Dušan Pončák – plastiky. Dušan Srvátka – maľby | TG Horný Smokovec
357. | 18. 4. – 19. 5. 1985 | Tvorba východoslovenských umelcov zo zbierok TG | Poprad
356. | 1. 4. – 20. 4. 1985 | František Dalecký – užitá grafika | Poprad
355. | 13. 4. – 28. 4. 1985 | Výtvarný Poprad '85 | TG Horný Smokovec
354. | 7. 3. – 7. 4. 1985 | Výtvarná tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
353. | 7. 3. – 3. 3. 1985 | Stanislav Balko – maľby, kresby | TG Horný Smokovec
352. | 7. 2. – 3. 3. 1985 | Ferdinand katona – výber z diela | TG Horný Smokovec
351. | 25. 1. – 3. 3. 1985 | Umelci Spiša k 40 výročiu Oslobodenia | TG Horný Smokovec
350. | 19. 12. 1984 – 3. 2. 1985 | Imrich Svitana – sochy, šperky, medaily |
349. | 12. 12. 1984 – 20. 1. 1985 | Samuel Turzák – tatranské motívy (15 putovných výstav) | Poprad
348. | 16. 11. – 9. 12. 1984 | Deti – budúcnosť národa – tvorba SZŠ | Poprad
347. | 17. 10. – 11. 11. 1984 | Veselé farbičky – tvorba ĽŠU Poprad | Poprad
346. | 16. 10. – 14. 12. 1984 | Figurálne motívy zo zbierok TG | TG Horný Smokovec
345. | 18. 9. – 7. 10. 1984 | Helena Tóthová – insitné maľby | TG Horný Smokovec
344. | 3. 9. – 7. 10. 1984 | Radostný mierový život – zbierky TG | Poprad
343. | 7. 8. – 9. 9. 1984 | Martin Djuračka – krajinárske motívy | TG Horný Smokovec
342. | 16. 7. – 12. 8. 1984 | Portrét 19. stor. na východnom Slovensku | Poprad
341. | 27. 6. – 27. 7. 1984 | Ivan Köhler – fotografie | TG Horný Smokovec
340. | 7. 6. – 8. 7. 1984 | Poľovnícke motívy | Poprad
339. | 10. 5. – 17. 6. 1984 | V. prehliadka tvorby mladých východoslovenského kraja | TG Horný Smokovec
338. | 27. 4. – 27. 5. 1984 | Ján Dubeň – fotografie | Poprad
337. | 6. 4. – 6. 5. 1984 | Výtvarný Poprad '84 | TG Horný Smokovec
336. | 22. 3. – 20. 4. 1984 | Tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
335. | 8. 3. – 1. 4. 1984 | Vladimír Nahálka – sochy, kresby | TG Horný Smokovec
334. | 20. 2. – 18. 3. 1984 | Prírastky TG | Poprad
333. | 9. 2. – 4. 3. 1984 | Štefan Hapák – tatranské motívy | TG Horný Smokovec
332. | 11. 1. – 5. 2. 1984 | Súčasné výtvarné umenie Poprad – Ú n/O | TG Horný Smokovec
331. | 9. 1. – 5. 2. 1984 | Človek a jeho doba – amatérska tvorba | Poprad
330. | 1983 – 12. 12. | Motív Tatier v maľbe | TG Horný Smokovec
329. | 21. 11. – 30. 12. 1983 | Tvorba členov výtvarného krúžku pri ZK ROH k. p. Vagónka | Poprad
328. | 10. 11. – 30. 12. 1983 | Nadežda Ždináková – maľované na plátne | TG Horný Smokovec
327. | 5. 10. – 6. 11. 1983 | Michal Trembáč – obrazy | TG Horný Smokovec
326. | 4. 10. – 17. 10. 1983 | Výtvarná tvorba Orlicka | Poprad
325. | 30. 8. – 2. 10. 1983 | Jozef Orenčák – kresby, maľby | TG Horný Smokovec
324. | 25. 7. – 24. 9. 1983 | Za mier a život – súčasná angaž. Tvorba | Poprad
323. | 29. 6. – 21. 8. 1983 | Alexander Eckerdt – výber z diela | TG Horný Smokovec
322. | 23. 5. – 30. 6. 1983 | Súčasní maliari Spiša | Stará Ľubovňa
321. | 23. 5. – 18. 6. 1983 | Súčasné ľudové umenie popradského okresu (20 putovných výstav) | Červený Kláštor
320. | 16. 5. – 4. 7. 1983 | Motív Tatier v tvorbe súčasných maliarov | Poprad
319. | 5. 5. – 31. 5. 1983 | Výtvarný proces a produkt – tvorba SŠUP | TG Horný Smokovec
318. | 9. 4. – 30. 4. 1983 | Výtvarný Poprad '83 | TG Horný Smokovec
317. | január – marec 1983 | Výstavná sieň zatvorená pre rekonštrukciu | TG Horný Smokovec
316. | 8. 4. – 9. 5. 1983 | Juraj Prohácka – maľba, kresby | Poprad
315. | 14. 3. – 3. 4. 1983 | Pozdrav Februára – zbierky VG | Poprad
314. | 15. 2. – 5. 3. 1983 | Grafika k 35 výročiu VF | Poprad
313. | 13. 1. – 6. 2. 1983 | VOSR a naša súčasnosť | Poprad
312. | 12. 10. – 28. 11. 1982 | Ján Hála – maľby, ilustrácie | TG Horný Smokovec
311. | 6. 10. – 14. 11. 1982 | Ján Polom – akvarely | Poprad
310. | 13. 9. – 8. 10. 1982 | Tatry vo výtvarnom umení | TG Horný Smokovec
309. | 3. 9. – 10. 10. 1982 | Vladimír Bárta – fotografie (6 putovných výstav) | Poprad
308. | 19. 8. – 30. 9. 1982 | SNP v slovenskej grafike | Poprad
307. | 6. 7. – 29. 8. 1982 | Vojtech Mansatoris – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
306. | 1982 máj | Motív Tatier v maľbe | Prešov
305. | 20. 5. – 27. 6. 1982 | Lýdia Boríková – maľby | TG Horný Smokovec
304. | 17. 5. – 26. 7. 1982 | Štefan Hapák – maľby, pastely | Poprad
303. | 26. 4. – 9. 5. 1982 | Tvorba Zväzákov popradského okresu – ZENIT | Poprad
302. | 14. 4. – 15. 5. 1982 | IV. prehliadka tvorby mladých východoslovenského kraja | TG Horný Smokovec
301. | 03. 4. – 23. 4. 1982 | Výtvarný Poprad '82 | Poprad
300. | 1982 marec | Motív Tatier v maľbe | Nitra
299. | 4. 3. – 4. 4. 1982 | Ladislav Zozuľák – Krymské motívy | TG Horný Smokovec
298. | 12. 2. – 12. 3. 1982 | Michal Fáber, Miro Kováč – fotografie | Poprad
297. | 25. 1. – 28. 2. 1982 | Súčasná východoslovenská grafika | TG Horný Smokovec
296. | 15. 12. 1981 – 22. 2. 1982 | Marián Jurek – maľby (11 putovných výstav) | Poprad
295. | 15. 12. 1981 – 23. 1. 1982 | Výtvarná tvorba pedagógov , krajská prehliadka | TG Horný Smokovec
294. | 6. 12. 1981 – 7. 1. 1982 | Tvorba pedagógov Pdk FF Prešov | Poprad
293. | 2. 11. – 6. 12. 1981 | Mykola Černyš – výber z tvorby | Poprad
292. | 7. 10. – 30. 11. 1981 | Vladimír Popovič | TG Horný Smokovec
291. | 6. 9. – 16. 10. 1981 | Slovenská grafika s tematikou SNP | Poprad
290. | 20. 7. – 30. 8. 1981 | Július Balogh – obrazy | Poprad
289. | 7. 7. – 30. 9. 1981 | P. J. Kern jubilejná výstava | TG Horný Smokovec
288. | 13. 5. – 28. 6. 1981 | Sociálne a pracovné motívy zo zbierok TG | TG Horný Smokovec
287. | 11. 5. – 5. 7. 1981 | Členská výstava východoslovenských umelcov | Poprad
286. | 4. 4. – 30. 4. 1981 | Výtvarný Poprad '81 | TG Horný Smokovec
285. | 31. 3. – 3. 5. 1981 | POPAM '81 | Poprad
284. | 11. 2. – 27. 3. 1981 | Ivan Rumanský – maľba, grafika | TG Horný Smokovec
283. | 8. 2. – 22. 3. 1981 | Tibor Gáll – jubilejná výstava | Poprad
282. | 11. 12. 1980 – 1. 2. 1981 | Lída Hynková – vysokohorské motívy | TG Horný Smokovec
281. | 10. 11. 1980 – 9. 1. 1981 | Prírastky TG | Poprad
280. | 30. 10. – 7. 12. 1980 | Štefan Roskoványi – obrazy | TG Horný Smokovec
279. | 23. 10. – 21. 11. 1980 | 35 rokov mierového života – amatérska tvorba (12 výstav putovných) | Poprad
278. | 8. 9. – 31. 10. 1980 | Jaroslav Votruba – maľby | Poprad
277. | 5. 9. – 26. 10. 1980 | Michal Tillner – kresby, maľby | TG Horný Smokovec
276. | 9. 7. – 31. 8. 1980 | Motív v maľbe a grafike II. – zbierka TG | Poprad
275. | 9. 7. – 31. 8. 1980 | Motív Tatier v maľbe a grafike | TG Horný Smokovec
274. | 25. 5. – 28. 6. 1980 | Portréty a figurálne motívy zo zbierok TG | TG Horný Smokovec
273. | 19. 5. – 15. 6. 1980 | Súčasné výtvarné umenie – Ústí n/O | Č. Třebová
272. | 12. 5. – 22. 6. 1980 | Súčasné výtvarné umenie Orlicka | Poprad
271. | 25. 4. – 25. 5. 1980 | Výstavný Poprad '80 | TG Horný Smokovec
270. | 4. 4. – 4. 5. 1980 | Tvorba pedagógov Poprad – Ú n/O | Poprad
269. | 28. 3. – 20. 4. 1980 | Christa a Günter Hoffmanovi | TG Horný Smokovec
268. | 5. 3. – 28. 3. 1980 | Okresná prehliadka amatérskej tvorby | Poprad
267. | 22. 1. – 23. 3. 1980 | Súčasná východoslovenská krajinomaľba | TG Horný Smokovec
266. | 15. 1. – 29. 2. 1980 | Tematická angažovaná tvorba východoslovenských umelcov | Poprad
265. | 1. 12. 1979 – 11. 1. 1980 | M. Blahout, P. Repka – Tatry vo farebnej foto | TG Horný Smokovec
264. | 20. 11. – 28. 12. 1979 | Anna Borovičková – výber z tvorby | Poprad
263. | 5. 11. – 2. 12. 1979 | 25 rokov Horskej služby ČSZTV – foto | TG Horný Smokovec
262. | 10. 10. – 9. 11. 1979 | Umelci NDR z tvorby na Slovensku | Poprad
261. | 20. 9. – 28. 10. 1979 | Michal Trembáč – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
260. | 14. 9. – 5. 10. 1979 | Poľnohospodárske motívy zo zbierok KG v Nitre | Poprad
259. | 16. 8. – 16. 9. 1979 | Anton Hollý – S človekom a prírodou | TG Horný Smokovec
258. | 7. 8. – 7. 9. 1979 | Karol Fazekaš, Estera Lukačková, Martina Proháczková – Zamagurie vo foto | Poprad
257. | 25. 6. – 12. 8. 1979 | Elemír Halász-Hradil – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
256. | 13. 6. – 27. 7. 1979 | Věruna Melčáková-Juneková, Dušan Junek – výber z tvorby | Poprad
255. | 31. 5. – 11. 6. 1979 | Dieťa a spoločnosť, žena a rodina, amatérska tvorba okresu (20 putovných výstav) | Poprad
254. | 17. 5. – 3. 6. 1979 | Foto a výtvarná tvorba UŠ Poprad – Veľká | Poprad
253. | 15. 5. – 17. 6. 1979 | Mikuláš Rogovský – maľby | TG Horný Smokovec
252. | 9. 4. – 3. 5. 1979 | Výtvarná tvorba pedagógov popradského okresu | Poprad
251. | 6. 4. – 9. 5. 1979 | Výtvarný Poprad '79 – krajská prehliadka | TG Horný Smokovec
250. | 12. 3. – 26. 3. 1979 | Ivan Christov – maľby, grafiky, BĽR | Poprad
249. | 13. 2. – 30. 3. 1979 | Súčasná slovenská grafika | TG Horný Smokovec
248. | 18. 1. – 8. 2. 1979 | Ion Pacea – maľby, George Apostu – plastiky RĽR | Poprad
247. | 20. 12. 1978 – 11. 1. 1979 | Štefan Hamza – farebné fotografie (11 putovných výstav) | Poprad
246. | 9. 11. – 26. 11. 1978 | 25 rokov osvetovej činnosti v okrese Poprad | Poprad
245. | 10. 10. – 26. 11. 1978 | Storočie zápasov – maľby zo SNG | TG Horný Smokovec
244. | 20. 9. – 29. 10. 1978 | Ladislav Čarný – maľby | Poprad
243. | 8. 8. – 10. 9. 1978 | Andrej Mišanek – karikatúra, satira | Poprad
242. | 2. 8. – 30. 9. 1978 | Lída Hynková – motív Tatier v maľbe, grafike | TG Horný Smokovec
241. | 25. 6. – 30. 7. 1978 | 30 rokov činnosti fotokrúžku pri ZK ROH vo Svite | Poprad
240. | 19. 5. – 16. 6. 1978 | Foto a výtvarná tvorba UŠ Poprad – Veľká | Poprad
239. | 20. 4. – 16. 7. 1978 | Kornelie Němečková – koláže, tapisérie. Zdeněk Němeček – plastiky. Športové motívy | TG Horný Smokovec
238. | 10. 4. – 12. 5. 1978 | Členská výstava '78 východoslovenských umelcov | Poprad
237. | 17. 3. – 16. 4. 1978 | Výtvarný Poprad '78 | TG Horný Smokovec
236. | 14. 3. – 30. 3. 1978 | Tvorba pedagógoc popradského okresu | Poprad
235. | 12. 3. – 31. 3. 1978 | Jozef Olexa – tatranská krajina v maľbe | V. Mýto
234. | 10. 2. – 10. 3. 1978 | Podtatranský kraj v tvorbe J. Hálu | TG Horný Smokovec
233. | 6. 2. – 25. 2. 1978 | Prírastky TG | Poprad
232. | 11. 12. 1977 – 4. 2. 1978 | Premeny kraja v tvorbe východoslovenských umelcov | TG Horný Smokovec
231. | 6. 12. 1977 – 12. 1. 1978 | Oľga Krýslová – maľby z Vikartoviec | Poprad
230. | 30. 11. 1977 – 6. 1. 1978 | Blažena Laníková – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
229. | 14. 11. – 23. 12. 1977 | Pozdrav Októbru | Poprad
228. | 11. 10. – 20. 11. 1977 | Maľby M. A. Bazovského – z GMAB | TG Horný Smokovec
227. | 12. 9. – 21. 10. 1977 | Akvarely zo zbierok TG | Poprad
226. | 10. 8. – 30. 9. 1977 | Ľudmila Cvengrošová – plastiky, medaile, kresby | TG Horný Smokovec
225. | 18. 7. – 19. 8. 1977 | Eva Malkovičová – maľba | Poprad
224. | 1. 7. – 31. 7. 1977 | Sibylla Greinerová – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
223. | 8. 6. – 8. 7. 1977 | Tvorba žiakov a absolventov ĽŠU Poprad | Poprad
222. | 16. 5. – 26. 6. 1977 | Amatérska tvorba popradského okresu – zbierky TG | Zakopané
221. | 10. 5. – 3. 6. 1977 | Xénia Columbyová-Sinayová – maľby | TG Horný Smokovec
220. | 11. 4. – 28. 4. 1977 | Krakov starý a nový – fotografie | Poprad
219. | 1. 4. – 29. 4. 1977 | Výtvarný Poprad '77 | TG Horný Smokovec
218. | 6. 3. – 27. 5. 1977 | Foto a výtvarná tvorba UŠ Poprad – Veľká | Poprad
217. | 1. 3. – 28. 3. 1977 | Maliari z Košalina – PĽR | TG Horný Smokovec
216. | 1. 3. – 8. 3. 1977 | Obnovené Bulharsko a rozvoj cestovného ruchu – farebné fotografie | Poprad
215. | 27. 2. – 14. 3. 1977 | Súčasná tvorba umelcov Poprad – Ústí n/O | V. Mýto
214. | 3. 2. – 27. 2. 1977 | Zaslúžily umelec Andrej Doboš – maľba, grafika | Poprad
213. | 18. 1. – 18. 2. 1977 | Tvorba mladých východoslovenského kraja '77 | TG Horný Smokovec
212. | 8. 12. 1976 – 31. 2. 1977 | Slovenské výtvarné umenie zo zbierok TG (15 putovných výstav) | Sp. Nová Ves
211. | 7. 12. 1976 – 7. 1. 1977 | Věruna Melčáková-Juneková – ilustrácie. Dušan Junek – úžitková grafika. Eva Končeková – tapisérie. Imrich Svitana – plastiky | TG Horný Smokovec
210. | 29. 11. – 31. 12. 1976 | Júlia Bartuszová – insitné maľby | Poprad
209. | 8. 11. 1976 – 28. 1. 1977 | Tibor Gáll, Michal Trembáč – kresby, maľby, grafiky z ciest po Sovietskom zväze | TG Horný Smokovec
208. | 12. 10. – 12. 11. 1976 | Ako plníme volebné programy v kultúrno-osvetovej práci v okrese Poprad – fotodokumentácia a štatistika | Poprad
207. | 7. 10. – 5. 11. 1976 | Radomír Kolář, Vladimír Šolta, Vendelín Zdrůbecký | TG Horný Smokovec
206. | 8. 9. – 1. 10. 1976 | František Bobáň – úžitková grafika. Pavol Janek – fotografie. Alexander Vika – plastika. Obrazy a plastiky z revolučnej Kuby | TG Horný Smokovec
205. | 6. 9. – 24. 9. 1976 | Z tvorby umelcov Poprad – Ústí n/O | Poprad
204. | 4. 8. – 29. 8. 1976 | Jozef Olexa – maľby. Milena Bartová – tapisérie | TG Horný Smokovec
203. | 30. 7. – 27. 8. 1976 | Figurálne motívy zo zbierok TG | Poprad
202. | 30. 6. – 28. 7. 1976 | Ondrej Ivan – výber z tvorby | TG Horný Smokovec
201. | 4. 6. – 10. 7. 1976 | Na stráži mieru a socializmu – AVS | Poprad
200. | 1976 máj | Motív Tatier v slovenskom maliarstve – zbierky TG (12 putovných výstav) | Zakopané
199. | 17. 5. – 18. 6. 1976 | Tatry v tvorbe českých maliarov | TG Horný Smokovec
198. | 11. 5. – 28. 5. 1976 | Slohy a smery v maliarstve – reprodukcie | Poprad
197. | 13. 4. – 2. 5. 1976 | Mier, práca, radostný život – tvorba pedagógov | Poprad
196. | 2. 4. – 3. 5. 1976 | Výtvarný Poprad '76 | TG Horný Smokovec
195. | 22. 3. – 27. 3. 1976 | 100. výročie aprílového povstania bulharského ľudu – fotografie | Poprad
194. | 8. 3. – 26. 3. 1976 | Poľská grafika a plágat | TG Horný Smokovec
193. | 25. 2. – 19. 3. 1976 | Tatry v tvorbe českých maliarov | Poprad
192. | 27. 1. – 20. 2. 1976 | Fotofórum Ružomberok '75 | TG Horný Smokovec
191. | 8. 1. – 19. 2. 1976 | Juraj Daňo – výber z tvorby | Poprad
190. | 8. 12. 1975 – 2. 1. 1976 | Prírastky TG | Poprad
189. | 14. 11. 1975 – 11. 1. 1976 | Ľudové umelecké výrobky – krajská výstava (6 výstav putovných) | TG Horný Smokovec
188. | 27. 10. – 28. 11. 1975 | Folklórne motívy v tvorbe východoslovenských umelcov | Poprad
187. | 20. 10. – 4. 11. 1975 | Tvorba žiakov ĽŠU popradského okresu | TG Horný Smokovec
186. | 29. 9. – 17. 10. 1975 | Žena – matka, pracovníčka, občianka – amatérska tvorba | Poprad
185. | 26. 9. – 12. 10. 1975 | Jiři Wolker 1900 – 1975, foto, literatúra a výber malieb zo zbierok TG | TG Horný Smokovec
184. | 25. 8. – 12. 9. 1975 | Žena vo výtvarnom umení | Poprad
183. | 15. 8. – 21. 9. 1975 | Jozef Olexa – tatranská krajina | TG Horný Smokovec
182. | 11. 7. – 8. 8. 1975 | Běla Kolčáková – obrazy, koláže, ilustrácie | Poprad
181. | 13. 6. – 4. 7. 1975 | Tvorba absolventov II. cyklu ĽŠU Poprad | Poprad
180. | 16. 5. – 6. 6. 1975 | Foto a výtvarné práce UŠ – Veľká | Poprad
179. | 21. 4. – 9. 5. 1975 | Od víťazstva po socialistický dnešok – tvorba pedagógov | Poprad
178. | 14. 4. – 11. 5. 1975 | Eva Krause – tapisérie | TG Horný Smokovec
177. | 13. 3. – 4. 4. 1975 | Fotoklub ZK ROH Svit | TG Horný Smokovec
176. | 7. 3. – 4. 4. 1975 | Moja mama – detská tvorba | Poprad
175. | 14. 2. – 28. 2. 1975 | Výtvarný Poprad '75 – krajská prehliadka | Poprad
174. | 3. 2. – 28. 2. 1975 | Eugen Lehotský – súborné dielo | TG Horný Smokovec
173. | 23. 1. – 11. 2. 1975 | Z Buzuluku do Prahy – foto | Poprad
172. | 12. 12. 1974 – 25. 1. 1975 | Horská služba v Tatrách – foto | TG Horný Smokovec
171. | 3. 12. – 30. 12. 1974 | Tvorba užhorodských umelcov | Poprad
170. | 24. 10. – 22. 11. 1974 | Eva Končeková – tapisérie | Poprad
169. | 20. 10. – 8. 12. 1974 | Maliarstvo 19. a 20. storočia na východnom Slovensku | TG Horný Smokovec
168. | 26. 9. – 18. 10. 1974 | Michal Trembáč – výber z tvorby | Poprad
167. | 20. 9. – 2. 10. 1974 | Jiři Wolker v českom a slovenskom výtvarnom umení | TG Horný Smokovec
166. | 28. 8. – 30. 8. 1974 | Obrazy z Vysokých Tatier – zbierky TG | Ústí n/O
165. | 28. 8. – 30. 8. 1974 | Detská tvorba ĽŠU Poprad Ústí n/O | Ústí n/O
164. | 26. 8. – 15. 9. 1974 | Pamätné miesta SNP v maľbe J. Votrubu | TG Horný Smokovec
163. | 25. 8. – 16. 9. 1974 | Slovenské umenie – zbierky TG | V. Mýto
162. | 19. 8. – 13. 9. 1974 | Bojovali za vlasť – grafika V. Hložníka | Poprad
161. | 18. 7. – 18. 8. 1974 | Štefan Siváň – ľudové plastiky. Ivan Köhler – fotografie | TG Horný Smokovec
160. | 05. 7. – 2. 8. 1974 | Súčasné umenie Orlicka | Poprad
159. | 13. 6. – 7. 7. 1974 | Martin Trdoň – slovesnká krajina | TG Horný Smokovec
158. | 6. 6. – 28. 6. 1974 | Zátišie a kvetiny v českom maliarstve | Poprad
157. | 17. 5. – 31. 5. 1974 | Cassovia foto '74 | TG Horný Smokovec
156. | 16. 5. – 31. 5. 1974 | Foto a výtvarné práce žiakov UŠ – Veľká | Poprad
155. | 29. 4. – 12. 5. 1974 | Odkaz SNP v tvorbe učiteľov okresu | Poprad
154. | 22. 4. – 12. 5. 1974 | Súčasná slovenská grafika – TG | TG Horný Smokovec
153. | 22. 3. – 12. 4. 1974 | Detská tvorba – Žilina '73 | TG Horný Smokovec
152. | 14. 3. – 10. 4. 1974 | Umenie pre život – DIELO | Poprad
151. | 18. 2. – 10. 3. 1974 | Zátišie a kvetiny v českom maliarstve | TG Horný Smokovec
150. | 28. 1. – 26. 2. 1974 | Slovesnká grafika v boji za mier | Poprad
149. | 16. 1. – 10. 2. 1974 | Členská výstava ZSVU Košice | TG Horný Smokovec
148. | 17. 12. 1973 – 6. 1. 1974 | Juraj Collinásy – maľby | TG Horný Smokovec
147. | 13. 12. 1973 – 11. 2. 1974 | Ondrej Ivan – maľby | Poprad
146. | 13. 12. 1973 – 11. 1. 1974 | Ondrej Ivan – maľby | Poprad
145. | 16. 11. – 9. 12. 1973 | B. F. Domašnikov – maľby | TG Horný Smokovec
144. | 08. 11. – 30. 11. 1973 | Ruské a sovietské umenie v reprodukciách | Poprad
143. | 15. 10. – 9. 11. 1973 | M. A. Bazovský – gvaše | TG Horný Smokovec
142. | 1. 10. – 26. 10. 1973 | Majstrovské diela českého maliarstva v reprodukciách | Poprad
141. | 18. 9. – 7. 10. 1973 | J. Polom, J. Žatko – akvarely | TG Horný Smokovec
140. | 31. 8. – 13. 9. 1973 | Umenie bojujúce – zo zbierok TG (1 výstava putovná) |
139. | 20. 8. – 14. 9. 1973 | Bedřich Kostřánek – kresby, akvarely | Poprad
138. | 7. 8. – 7. 9. 1973 | Tatry v umení – zbierky TG | TG Horný Smokovec
137. | 23. 7. – 10. 8. 1973 | Ľudovít Feld – kresby | Poprad
136. | 30. 6. – 13. 7. 1973 | Výtvarný Poprad '73 – krajská prehliadka | Poprad
135. | 20. 6. – 27. 7. 1973 | Jozef Majkut – maľby | TG Horný Smokovec
134. | 31. 5. – 22. 6. 1973 | Detská tvorba Poprad – Ú n/O | Poprad
133. | 14. 5. – 15. 6. 1973 | Umenie Liptova – zbierky GPMB | TG Horný Smokovec
132. | 3. 5. – 25. 5. 1973 | Po stopách osloboditeľov A. Gaj, M. Dic – maľby | Poprad
131. | 18. 4. – 6. 5. 1973 | P. M. Bohúň – výber z diela | TG Horný Smokovec
130. | 27. 3. – 27. 4. 1973 | Prírastiky TG 1972 | Poprad
129. | 27. 3. – 31. 3. 1973 | Bulharská grafika | TG Horný Smokovec
128. | 9. 3. – 25. 3. 1973 | Zeleň Vysokých Tatier – keramika | TG Horný Smokovec
127. | 27. 2. – 16. 3. 1973 | Grafika bojujúca – 25. výročie VF | Poprad
126. | 7. 2. – 16. 2. 1973 | Majstrovské diela európskych maliarov v reprodukciách III. | Poprad
125. | 8. 1. – 2. 2. 1973 | Majstrovské diela európskych maliarov v reprodukciách II. | Poprad
124. | 6. 12. – 23. 12. 1972 | Umelci zakarpatskej oblasti USSR (4 putovné výstavy) | Poprad
123. | 16. 11. – 1. 12. 1972 | Amatérska grafika a plastika | Poprad
122. | 24. 10. – 5. 11. 1972 | 100 rokov Košicko-bohumínskej železnice, k 50. výročiu založenia Vagónky | Poprad
121. | 3. 10. – 15. 10. 1972 | Ľudovít Čordák – kresby | Poprad
120. | 6. 9. – 29. 9. 1972 | Výber z českej maľby a plastiky zo zbierok galérie vo V. Mýte | Poprad
119. | 7. 8. – 25. 8. 1972 | Eugen Krón – kresba, grafika | Poprad
118. | 11. 7. – 28. 7. 1972 | Ladislav Medňanský – výber z diela | Poprad
117. | 9. 6. – 30. 6. 1972 | Tvorba žiakov ĽŠU | Poprad
116. | 9. 6. – 30. 6. 1972 | V znamení hviezdy – detská tvorba k 50. výročiu ZSSR a 55. výročiu VOSR | Poprad
115. | 16. 5. – 2. 6. 1972 | Prírastky TG 1970-71 | Poprad
114. | 19. 4. – 5. 5. 1972 | Majstrovské diela európskych maliarov v reprodukciách I. | Poprad
113. | 21. 3. – 7. 4. 1972 | Amatérska fotografia z okresnej súťaže | Poprad
112. | 1. 3. – 18. 3. 1972 | Jószef Bánfi – monoryty | Poprad
111. | 1. 2. – 18. 2. 1972 | O paletu M. Benku – amatérska tvorba | Poprad
110. | 20. 12. 1971 – 14. 1. 1972 | Grafika slovenských výtvarníkov – G MAB (12 výstav putovných) | Poprad
109. | 11. 11. – 3. 12. 1971 | Moje mesto – detská tvorba | Poprad
108. | 19. 10. – 5. 11. 1971 | Grafika výtvarníkov z Nového Targu | Poprad
107. | 15. 9. – 8. 10. 1971 | Tatry vo výtvarnom umení – TG | Poprad
106. | 18. 8. – 10. 9. 1971 | Herta Ondrušová-Viktorinová – maľby, koláže | Poprad
105. | 20. 7. – 6. 8. 1971 | Ján Polom – akvarely | Poprad
104. | 10. 6. – 2. 7. 1971 | Krajská prehliadka amatérskej tvorby | Poprad
103. | 4. 5. – 21. 5. 1971 | Za lepší zajtrajšok – 50. výročie KSČ | Poprad
102. | 23. 3. – 16. 4. 1971 | Slohy a smery v maliarstve – reprodukcie | Poprad
101. | 23. 2. – 12. 3. 1971 | Pieseň o práci a mieri – grafika k 23. výročiu VF | Poprad
100. | 20. 2. – 27. 2. 1971 | Sovietská grafika | Poprad
99. | 25. 1. – 12. 2. 1971 | Hrdinovia ruských rozprávok – tvorba detí a amatérska tvorba | Poprad
98. | 27. 12. 1970 – 13. 1. 1971 | Sovietská grafika | Poprad
97. | 24. 11. – 18. 12. 1970 | Grafika krakovských výtvarníkov | Poprad
96. | 19. 10. – 6. 11. 1970 | Francúzske maliarstvo 19. – 20. storočia – reprodukcie | Poprad
95. | 28. 9. – 9. 10. 1970 | Lenin a elektrifikácia – foto, grafy | Poprad
94. | 22. 9. – 9. 10. 1970 | Jana Kiselová – grafiky | Poprad
93. | 1. 9. – 30. 9. 1970 | Michal Trembáč – maľby (2 výstavy putovné) | Krakov
92. | 12. 8. – 11. 9. 1970 | Michal Tillner – maľby, kresby | Poprad
91. | 3. 8. – 31. 8. 1970 | Michal Trembáč – maľby | Nový Targ
90. | 24. 7. – 30. 8. 1970 | Leon Jonczyk – maľby | Poprad
89. | 14. 7. – 31. 7. 1970 | Staré bulharské umenie vo fotografii | Poprad
88. | 12. 6. – 4. 7. 1970 | Cassovia foto '70 | Poprad
87. | 12. 5. – 3. 6. 1970 | Umelci Orlicka: Z. Brožek – sochy, J. Juška – maľby, V. Macháň – maľby | Poprad
86. | 14. 4. – 3. 5. 1970 | Tvorba žiakov ĽŠU | Poprad
85. | 29. 3. – 5. 4. 1970 | O paletu M. Benku – amatérska tvorba | Poprad
84. | 1970 február | Krása životu – celoslovenská výstava k MS 1970 v lyžovaní | Tatranská Lomnica
83. | 5. 2. – 15. 3. 1970 | Tatry a podtatranský kraj – Galérie L. M. Mikuláš | Poprad
82. | 16. 1. – 1. 2. 1970 | Mladí umelci NDR | Poprad
81. | 14. 12. 1969 – 6. 1. 1970 | Michal Trembáč – grafika, maľby, smalty. Naďa Trizmová – keramika | Vysoké Mýto
80. | 10. 12. 1969 – 4. 1. 1970 | Eva Malkovičová – maľby | Poprad
79. | 12. 11. – 30. 11. 1969 | M. Legutky, P. Repka, P. Valach – fotografie | Poprad
78. | 1969 október | Detská tvorba popradského okresu | V. Mýto
77. | 17. 10. – 2. 11. 1969 | Otakar Vystrčil – výber z tvorby 1966-69 | Poprad
76. | 1969 september | Grafika popradského okresu | Ústí n/O
75. | 23. 9. – 12. 10. 1969 | František Jurík – grafiky, akvarely | Poprad
74. | 1969 august | Amatérska grafika popradského okresu | Lanškroun
73. | 22. 8. – 14. 8. 1969 | Blanka Votavová – ilustrácie | Poprad
72. | 22. 8. – 14. 9. 1969 | Paul Gauguin – drevorezy | Poprad
71. | 1. 8. – 17. 8. 1969 | Bulharsko vo fotografii | Poprad
70. | 10. 7. – 27. 7. 1969 | Podnikové značky – úžitková grafika | Poprad
69. | 17. 6. – 6. 7. 1969 | Detská tvorba Ústí n/O a Popradu | Poprad
68. | 22. 5. – 8. 6. 1969 | Karol Frk – maľby 1967-68 | Poprad
67. | 23. 4. – 18. 5. 1969 | Fotografie z Ústí n/O – 20 r. družby | Poprad
66. | 31. 3. – 13. 4. 1969 | Amatérska grafika – okresná súťaž | Poprad
65. | 19. 3. – 30. 3. 1969 | Krása životu – ľudová tvorba žien okr. | Poprad
64. | 6. 2. – 26. 2. 1969 | Svet detí – výtvarná tvorba ĽŠU | Poprad
63. | 10. 1. – 2. 2. 1969 | Tatry v umení zo zbierok TG | Poprad
62. | 15. 11. – 30. 12. 1968 | Amatérska tvorba Poprad – k 50. výročiu vzniku ČSSR (1 výstava putovná) | Poprad
61. | 18. 10. – 10. 11. 1968 | Skupina Roveň z Prešova – maľby, plastiky | Poprad
60. | 17. 9. – 13. 10. 1968 | Jozef Olexa – kresby, maľby 1962-68 | Poprad
59. | 25. 7. – 8. 9. 1968 | II. československá expedícia na Hindukuš – foto I. Urbanoviča, horolezecká výzbroj a výstroj, dokumentačný materiál | Poprad
58. | 12. 6. – 30. 6. 1968 | Jozef Kornúcik – záznamy 1-60 | Poprad
57. | 13. 5. – 2. 6. 1968 | Detská tvorba okresnej súťaže ZUČ | Poprad
56. | 12. 4. – 30. 4. 1968 | Ernest Zmeták – kresby, grafiky | Poprad
55. | 10. 3. – 31. 3. 1968 | Mihály Hajnál – kresby, monotypie | Poprad
54. | 15. 2. – 5. 3. 1968 | Detská tvorba z celoslovenskej súťaže Môj vietnamský kamarát | Poprad
53. | 12. 1. – 4. 2. 1968 | Grafika a maľba umelkýň NDR | Poprad
52. | 12. 12. – 31. 12. 1967 | V. krajská výstava amatérskej fotografie (3 výstavy putovné) | Poprad
51. | 10. 11. – 30. 11. 1967 | Jaroslav Votruba – maľby z Tatier | Poprad
50. | 23. 10. – 4. 11. 1967 | Krajská výstava amatérskej výtvarnej tvorby | Poprad
49. | 29. 9. – 10. 10. 1967 | Poprad vo výstavbe – makety PS | Poprad
48. | 1967 – 27. 8. | Michal Trembáč – maľby, kresby | Poprad
47. | 15. 7. – 6. 8. 1967 | Július Koller – obrazy a objekty | Poprad
46. | 1. 7. – 14. 7. 1967 | ASUT POPRAD | Poprad
45. | 1. 3. – 4. 4. 1967 | Blažena Laníková – maľby, kresby | Poprad
44. | 29. 1. – 6. 3. 1967 | Východoslovenskí maliari | Poprad
43. | 21. 12. 1966 – 10. 1. 1967 | Arménska architektúra vo fotografii | Poprad
42. | 9. 11. – 15. 12. 1966 | Tatry vo výtvarnom umení | Starý Smokovec
41. | 11. 10. – 22. 10. 1966 | Fotoamatéri popradského okresu (4 putovné výstavy) | Poprad
40. | 26. 9. – 28. 10. 1966 | Súčasná česká maľba | Starý Smokovec
39. | 1. 9. – 5. 10. 1966 | Michal Trembáč – maľby, grafiky | Poprad
38. | 20. 8. – 10. 9. 1966 | Expedícia Hindukuš I. – fotografia | Starý Smokovec
37. | 15. 6. – 15. 8. 1966 | Umenie a domov – DIELO | Starý Smokovec
36. | 26. 5. – 10. 6. 1966 | Maliari z Kovačice | Starý Smokovec
35. | 16. 1. – 14. 2. 1966 | Lýda Hynková – obrazy | Starý Smokovec
34. | 6. 7. – 31. 8. 1965 | Umenie a domov – DIELO | Starý Smokovec
33. | 15. 6. – 5. 7. 1965 | Prírastky Východoslovenskej galérie | Starý Smokovec
32. | 20. 4. – 8. 6. 1965 | Obrazy z majetku TG | Starý Smokovec
31. | 20. 11. – 20. 12. 1964 | Jean Effel – satirická kresba | Starý Smokovec
30. | 16. 10. – 30. 10. 1964 | Japonský plagát | Starý Smokovec
29. | 20. 9. – 5. 10. 1964 | NDR vo fotografii | Starý Smokovec
28. | 18. 8. – 14. 9. 1964 | Výtvarné umenie a my | Starý Smokovec
27. | 6. 8. – 10. 8. 1964 | Mikuláš Galanda – obrazy | Starý Smokovec
26. | 2. 6. – 31. 7. 1964 | Miloš Bazovský – obrazy | Starý Smokovec
25. | 10. 4. – 20. 5. 1964 | Orest Dubay – grafika | Starý Smokovec
24. | 28. 1. – 10. 3. 1964 | Členská výstava ZSVU Košice | Starý Smokovec
23. | 7. 10. 1963 – 6. 1. 1964 | Jozef Hanula – kresby, maľby | Starý Smokovec
22. | 15. 8. – 29. 9. 1963 | Ladislav Záborský – obrazy | Starý Smokovec
21. | 9. 7. – 8. 8. 1963 | Predajná výstava DIELA | Starý Smokovec
20. | 20. 4. – 4. 5. 1963 | Jozef Žatko – obrazy | Starý Smokovec
19. | 10. 1. – 18. 4. 1963 | Michal Trembáč – obrazy | Starý Smokovec
18. | 15. 12. 1962 – 8. 1. 1963 | Obrazy z majetku TG | Starý Smokovec
17. | 6. 9. – 30. 9. 1962 | Otto Varakozó – obrazy (3 výstavy putovné) | Starý Smokovec
16. | 15. 8. – 5. 9. 1962 | SNP vo výtvarnom umení | Starý Smokovec
15. | 10. 7. – 10. 8. 1962 | Jaroslav Votruba – maľby, grafiky | Starý Smokovec
14. | 17. 6. – 2. 7. 1962 | Obrazy Tatier z majetku TG | Starý Smokovec
13. | 29. 4. – 30. 5. 1962 | Japonská grafika z NG | Starý Smokovec
12. | 5. 1. – 23. 4. 1962 | Obrazy z majetku TG | Starý Smokovec
11. | 14. 9. – 8. 10. 1961 | Michal Tillner – obrazy | Starý Smokovec
10. | 13. 8. – 7. 9. 1961 | Humoristická a satirická kresba redakcie Roháč | Starý Smokovec
9. | 14. 7. – 8. 8. 1961 | j. Hořejší – život a dielo | Starý Smokovec
8. | 23. 5. – 10. 7. 1961 | Obrazy z majetku TG | Starý Smokovec
7. | 12. 2. – 18. 3. 1961 | Výtvarníci západoslovenského kraja | Starý Smokovec
6. | 7. 2. – 26. 11. 1961 | Vojtech Löffler – plastiky (3 putovné výstavy) | Starý Smokovec
5. | 5. 11. – 15. 12. 1960 | Orest Dubay – grafika. František Gibala – plastika | Starý Smokovec
4. | 15. 8. – 25. 9. 1960 | Lýda Hynková, Jozef Olexa – obrazy z V. Tatier | Starý Smokovec
3. | 27. 6. – 24. 7. 1960 | Jiři Wolker – ilustrácie, knihy | Starý Smokovec
2. | 9. 5. – 20. 6. 1960 | J. Votruba – obrazy k 15. výročiu SNP Pamätné miesta SNP vo V. Tatrách | Starý Smokovec
1. | 20. 7. – 30. 9. 1959 | J. Votruba – obrazy (10. výročie TANAP) | Starý Smokovec


 

projekty vznikajú
s finančnou podporou
Fondu na podporu umenia

večerné kurzy kreslenia zamerané na základy kresby
2 hodiny - každý utorok od 17.00

pondelok – piatok:
9.00 – 17.00
nedeľa:
13.00 – 17.00

sobota – zatvorené

dospelí | 3,00 €
študenti, dôchodcovia | 1,50 €
deti do 15 r. | 1,00 €
žiaci v skupinách | 1,00 €
rodinná vstupenka | 5,00 €

Tatranská galéria
v Poprade

Hviezdoslavova 12
058 01 Poprad
GPS: 49.058197 20.298105
tel.: +421 52 7721 968
gsm: +421 917 843 187
tatragaleria@tatragaleria.sk

Prenájom priestorov Elektrárne Tatranskej galérie

INFO 0905 843 802

dnes je: 22.2.2019

meniny má: Etela

podrobný kalendár

ÚvodÚvodná stránka